Klausimai apie Šri LankaBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šri Lanka
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena visiems! Kas gali atsiliepti į mokamus arba neįeinančius skambučius iš Ukrainos Dialogo operatoriui? Viskas aišku dėl ryšio kokybės ir išeinančių skambučių kainos. Bet jei jie man paskambins Dialogo numeriu, išims pinigus ar ne?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Travelsim siūlo skambinti už 0,69 USD. Kiek kainuoja skambučiai, jei perkate Šri Lankos operatoriaus kortelę?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar yra kambariuose ar tik registratūroje?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Turiu "gyvenimo" operatore, gal kas zino ar "pagauna" ryšį? Paskambinau operatoriui, patikina, kad yra ryšys! Man skambinti į Ukrainą realiai nereikia. Reikia tik interneto.. Ačiū tu ..
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar galite man pasakyti, kokie mobiliojo ryšio operatoriai yra Šri Lankoje? Kiek kainuoja paketas? Skambučių į Ukrainą kaina ir ar yra internetas? Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Sveiki! Kas gali pateikti tikslius duomenis apie viešbutį,
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Sakykite, koks yra pelningiausias ryšys Šri Lankoje pinigų prasme? Skaičiau, atrodo, kad TravelSim ten nesilaiko, tai patarė pirkti paketą iš vietinių operatorių ir skambinti į Ukrainą :)
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 13 atsakymų
Gal Royal Palms? dėkoju.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Draugai, pasakykite man, prašau, ar Unavatūnos paplūdimyje yra internetas? Bevielis internetas? Mokama?
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki. Išvykstu atostogauti į Šri Lanką. Prašau pasakyti, kaip pigu skambinti į Ukrainą. Turiu GoodLine, bet jie brangūs. Ir dar vienas dalykas, beveik ne į temą: papasakokite apie skrydį Kijevas-Kolombas, kitaip aš negalėjau skristi ilgiau nei 4 valandas. Dėkoju.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 23 atsakymai
Domina, ar viešbutyje yra internetas, bevielis internetas? Viešbučio aprašyme yra dviračių nuoma - kas naudojosi, kur ten galima važiuoti dviračiu? Tiesiog domina žuvies restoranai paplūdimyje, ar yra padorių?
prieš 14 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar