Klausimai apie VokietijaBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Vokietija
Išvykstu į Vokietiją 10 dienų. Noriu naudoti navigatorių žemėlapyje. Jums reikalingas stabilus internetas (ne viešosios interneto prieigos taškai). Pasakykite man pelningą tiekėją ar kitas interneto korteles (Kijevas, Ukraina), ar idėjas... Ačiū!
prieš 5 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Kokį tarifą pasirinkti? Kiek tai kainuoja? Koks apytikslis interneto greitis Vokietijoje? Būsiu dėkingas už atsakymus.
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Draugai, kurie atliko pervežimą Miuncheno oro uoste? Bilietas Maskva-Miunchenas-Bazelis, prijungimas tik 45 minutes. Sako, oro uostas didelis, ar užteks 45 minučių, turint omenyje, kad ateina pasų kontrolė?
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Ir vis dėlto iš Miuncheno oro uosto, koks yra geriausias būdas patekti į Miuncheno centrą, jie rezervavo viešbutį booking.com.
prieš 8 metus  •  5 prenumeratorių 15 atsakymų
Ei! Kas tiksliai žino, pasakykite man: kokia yra numerių rinkimo seka skambinant iš TravelSim kortelės (ar tiesiog iš mobiliojo telefono) jau esant Vokietijoje į E-plus operatoriaus numerį - turiu tokią galimybę - +49157 - XXX- XXX-XX - gal reikia prieš kodus surinkti - 0? Ačiū iš anksto!
prieš 9 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Ar leis mane per sieną, jei mano vyras kali Ukrainoje ir aš noriu 15 dienų aplankyti Vokietiją
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar