Klausimai apie TailandasBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Tailandas
prieš 5 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Draugai, kurį mobiliojo ryšio operatorių dabar rinktis Patajoje? Domina nebrangus internetas mėnesiui, be problemų su papildymu bet kurią 7/11 dieną. Pastaruosius kelerius metus naudojame dtac.
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Ar Bankoko oro uoste yra nemokamas belaidis internetas (registracija be slaptažodžio)? Arba pasakyk man slaptažodį, kas žino? Kaip greitis, ar užtenka Viberiui?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! pasakykite man, kaip gauti pervežimą iš Bankoko oro uosto į viešbutį?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Mums davė sims iš tikrojo judėjimo operatoriaus. Bet aš vis dar negalėjau išsiaiškinti, ar galima skambinti iš šios SIM kortelės ir prisijungti prie interneto, kad būtų paleista „Skype“. Pasakykite man, kurį operatorių geriau pasirinkti ir kaip paleisti „Skype“.
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Šiame viešbutyje besiilsintį žmogų būtina pasveikinti su gimtadieniu. Patarkite, kaip tai padaryti? Deja, nemoku kalbos.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
2010 metais jie ilsėjosi apie. Puketas isdavė SIM korteles oro uoste, paėmė 2 vnt, vieną ten panaudojau, antrą, neaktyvinta, parvežė namo, dabar važiuojame į Patają, radome SIM kortelę, sakyk, ar mums tiks ar turi pasibaigė jo galiojimo laikas?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Jums reikia mobiliojo interneto. Ar galima nusipirkti vietinę sim kortelę.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Bendravimas.. Kaip ten su vietiniais simsais? Internetas yra ypač svarbus! Kokia kaina? Kokie orai rugpjūčio pabaigoje? Ar išvis verta eiti? Be to, jei yra kelionių agentūrų atstovai, kiek vidutiniškai kainuoja kelionė? Išvykimas iš Kijevo. 10 dienų. 2 žmonės
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
kur ir kaip apsidrausti Pukete? jums reikia patikimos draudimo bendrovės, jūs negalite pigiai. ketini cia gyventi ilgam.Gal kas zino draudimo tarpininku? Ačiū, Aleksejus.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
Kur Pataja yra nemokamas belaidis internetas? Ne viešbučiuose, o kavinėse, kavinėse, prekybos centruose ir pan.? Pageidautina netoli Grand Jomtien Palace Hotel ir centre?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
prieigai prie interneto ir skambučiams per Skype
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sveiki. Su vyru vykstame į Puketą balandžio 17-18 dienomis. Ilgą laiką labai teigiamai vertiname kelionę. Vienintelis dalykas, dėl kurio nerimauju, yra tai, kad mes abu praktiškai nemokame anglų kalbos, o tai yra gėda, bet vis dėlto faktas. Ar tai gali pasitarnauti kaip kliūtis abipusiam supratimui viešbutyje ir apskritai?Ar viešbučiuose yra rusakalbių darbuotojų?Ir pasakykite man prašau ar tailandiečiai tikrai tokie agresyvūs?vyras)) iš anksto ačiū už visus atsakymus .
prieš 12 metus  •  4 abonentas 7 atsakymų
jei skambinate iš svečio SIM kortelės
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Iš Permės išvykstame 07.03 d.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Sveiki! Kur esate ir kaip pasiekti iš Ravindos?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 12 atsakymų
Apžvalgose skaičiau, kad jos išduodamos OPSO punktuose. Kas nors apšviesk tankų, kas tai yra taškai?
prieš 12 metus  •  8 prenumeratorių 28 atsakymų
Mieli guru, pasakykite man, prašau, ar galima įsigyti kokią nors SIM kortelę ar kažką panašaus neribotam internetui? Arba ribotas, bet prieinamas...? Ir kiek?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 10 atsakymų
Mokamas ar nemokamas belaidis internetas viešbutyje? Kur galiu prisijungti?
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Palik vaiką pas senelius. ar bus galima pabendrauti per skype
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar kambariuose yra ryšys ar tik interneto kavinėje? ir kokia kaina. Gal kur apylinkėje yra nemokamų vietų su Wi-Fi :) ačiū už atsakymus
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, kaip pigiau skambinti į Ukrainą ir Rusiją iš mobiliojo ryšio operatoriaus numerio „1-2 skambutis“, kiek kainuos minutė. Atvykimas į Tailandą mokamas ar ne.
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Sveiki!Balandžio mėnesį ketiname ilsėtis šiame viešbutyje, bet nenurodėme dėl nemokamo interneto! ir mums to tikrai reikia! gal kas turėjo panašią situaciją ir pasakykite man, kaip būti! DĖKOJU!
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Į Puketą atvykstame vasario viduryje.Reikia pagalbos įsikuriant (Kata arba Karon paplūdimys) Sakykit, su kuo (kur) kreiptis?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Verta su savimi pasiimti nešiojamąjį kompiuterį.
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
dirbti atostogų metu
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Eisime su 2 šeimomis į Ambassador City viešbučio klausimą: kaip paskambinti viešbučio viduje tarp kambarių (nemokamai) ačiū iš anksto
prieš 14 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Man turbūt smalsiausia! :) Tik pirmą kartą tokioje kelionėje! Klausimas: Ką geriausia padaryti norint patogiai ir pigiai susisiekti iš Tailando į Ukrainą? Ar tureciau pirkti vietine SIM kortele ar sutiksiu su TRAVEL SIM kortele (ir panasiai), kuri man isduoda turizmo agentura Ukrainoje?
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Ar registratūroje yra rusakalbių?
prieš 14 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar