Klausimai apie IspanijaBendravimas ir internetas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ispanija
Norėjau išmokti pelningo viešbučio. Turistų vardai Edmundas Kaiseris, Kaiseris ir Yana Svetlana Iureva (turistai, Rusijos pilietė). aciu is anksto.
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena. Aš eisiu į šį viešbutį vasarą. Pasakykite man, ar ten yra nemokamas wi-fi, ar jis gerai pagauna signalą kambaryje (gauti / siųsti paštą). Ar yra nemokama sporto salė? Lauksiu atsakymo [email protected]. Ačiū visiems atsakiusiems
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Koks internetas svečiams viešbutyje – Wi-Fi, laidinis? Mokama ar įtraukta į paketą?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Jei yra, kur tiksliai ir kaip prie jo prisijungti? Pavyzdžiui, Frankfurte gali sunaudoti tik 30 minučių per dieną, o prisijungti reikia SMS žinute (atsiunčia kodą). Kokios taisyklės Barajase.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Nuo paskutinio klausimo praėjo 2 metai. Iš jo nelabai supratau, ar viešbutyje yra nemokamas wifi. jei ne, kur galiu jį rasti netoliese? Jei mokama, kokia apytikslė kaina? Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Laba diena! Koks yra geriausias būdas skambinti iš Ispanijos? tel. pardavimo automatai, vietine sim kortele?? Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kaip su jumis susisiekti. Aš, Talgatas Sultanovas Rusija, Čeliabinskas. [email protected]. tel. 89514367689
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Kaip žinoti, ar žmonės atėjo, ar ne?
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena visoms. Sakykit, ar galima atvykus į Maljorką kvailai ateiti į ofisą ir išsinuomoti mašiną už grynuosius, kitu atveju daugelis rašo, kad rezervavo velniai žino kiek laiko. O į ką reikėtų atkreipti dėmesį su draudimu, kad nepatektumėte į bėdą?
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Laba diena visoms. Prašau pasakyti, kas bendravo su kelionių kompanija „Extra Tour“ Irkutske. Kaip jie veikia? Ačiū iš anksto.
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena visoms. Ponios ir ponai, pasakykite man, kas turėjo reikalų su kelionių agentūra „Start-Travel“ Irkutske. Kaip gerai jie dirba su kruizais ir Europa. Ačiū iš anksto.
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar galite pasakyti, ar šiame viešbutyje yra internetas? Nežinau, kaip yra kitose šalyse ir kurortuose, bet Maljorkoje kelionių organizatorių svetainėse apie internetą nieko nerašo. Ačiū iš anksto.
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ar turėčiau pasiimti nešiojamąjį kompiuterį?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Kelionių agentūros pateikia tik informaciją apie apgyvendinimą
prieš 16 metus  •  1 abonentas 6 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar