Klausimai apie IspanijaKaip ten patekti

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ispanija
Užsisakiau pavedimą, sumokėjau, gavau čekius paštu. Tačiau kuponuose nėra informacijos apie laiką. Jei čekis oro uostas-viešbutis vis tiek daugmaž aiškus – parašyta „FLIGHT LANDING TIME 23:55“, tai vaučere viešbutis–oro uostas tiesiog nurodoma data ir „Skambinkite transporto paslauga“. Tai aš dabar turiu skambinti į transporto įmonę, kuri suteiks paslaugas ir sužinoti laiką, kada mus paims iš viešbučio? O gal paštu gausiu papildomą laišką, kuriame bus nurodytas tikslus laikas ir vieta iš kur mus paims?
prieš 5 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Į Barseloną skrenda puikus naujas lėktuvas, sėdynės žmogiškos, skrydžio metu parūpina švarius, karštus ir šaltus gėrimus, nebuvo vėlavimų ar persėdimų. Taip pat noriu pastebėti, kad Ispanijos šio sezono kainos yra labai geros su „Joins“ ir tuo pačiu į jas įskaičiuotas pervedimas.
prieš 5 metus  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
Sveiki! Šį rudenį nusprendžiau skristi atostogauti į Kosta Bravą. Iš Ukrainos greičiausiai geriausias variantas skristi į Žironą, o iš ten į Kosta Bravą (jei netinka, tai pasakyk kaip būtų geriau). Yra keletas klausimų apie transportą: 1. Koks yra geriausias būdas keliauti iš Žironos į Kosta Bravą (loret de mar, tossa de mar) ten ir atgal? 2. Koks yra geriausias būdas nuvykti į Barseloną pasivaikščioti iš Kosta Bravos (loret de mar, tossa de mar) pirmyn ir atgal?
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 4 atsakymai
... Barselona? ... Reusas? ... Vandens parkas? ... Port Aventura? Viešuoju transportu. Iš anksto dėkoju.
prieš 9 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Apie viešbutį VERA PLAYA skaitykite ČIA. Aš juos ten matau, visas tinklas vienu pavadinimu Skirtumas tik trečiame ar ketvirtame žodyje. Mane domina FKK variantas. Suprantu, kad tai VERA PLAYA CLUB. Ar veikia balandžio pradžioje ar vis dar ne? Kai kurie kelionių organizatoriai tiksliai pasako, kas neveikia.. Ir kaip ten patekti nesinaudojant nuomotu automobiliu. Bijau jų kelių ir be šturmano .. tiesiog nevažiuoju iš namų, todėl negaliu pilnai apsirengti. Na, mano teisės gali būti nepripažįstamos kaip tarptautinės.
prieš 9 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar