Klausimai apie IspanijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ispanija
Liepos pabaigoje turiu turą, todėl nežinau, ką daryti. Žinoma, su sąlyga, kad Ukraina pradės gaminti.
prieš 4 metų  •  8 prenumeratorių 13 atsakymų
Įsiregistravę jie iš karto išdavė įlaipinimo kortelę. Nebuvo įspėjimo atsisiųsti ir spausdinti. Tai yra, galite parodyti iš savo telefono ir neateiti į stendą dėl vizos čekio antspaudo?
prieš 4 metų  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Sveiki, rezervavau draugui skrydžio bilietą iš Lenkijos į Ispaniją. Mano draugas yra Ukrainos pilietis ir laikinai yra Lenkijoje. Bilietas rezervuotas iš JAV. Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją, kurios jai reikia. Dėkoju.
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 21 atsakymas
Sveiki visi, kas yra iš Bilbao? Tokio plano klausimas, ko reikia kraustytis i Ispanija, kokios yra pasirinkimo galimybės, šeima mama tėtis ir 8 metų vaikas. Prašau pasakyti, būsiu dėkingas!
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Dobryi!Viza reikalinga apie. Tenerifė? Ar turiu įprastą pasą?
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Ačiū, aš tai išsiaiškinau su Kanarų salomis. Tada dar keli klausimai: 1) ar pakaks (kelionės tikslui patvirtinti) parodyti giminaičio iš Ispanijos kvietimą (ne oficialus, atsiųstas el. paštu), kad jis kviečia apsistoti pas save? Kaip muitininkai reaguoja į tokį kvietimą (gal kas jau turėjo patirties su tokiu kvietimu)? Kokia kalba geriausia tai rašyti? 2). Ar galiu kreiptis dėl vizos (susijungimo vizos) iš karto grįžęs iš Ispanijos? O gal reikia laukti šio koridoriaus 90/180 (per pirmą kelionę planuoju naudotis visas 90 dienų)? 3). Padėkite susitvarkyti su skaičiuotuvu Bevizė. Esant galimybei konkrečiomis datomis: pvz., atvykimas į Lenkiją prasideda 2017-09-29, pasas švarus, iš Lenkijos lėktuvu į Ispaniją.. Planuoju išnaudoti visas 90 dienų Ispanijoje. Kada turiu grįžti, kad neviršyčiau šio 90/180 bevizio reikalavimo?
prieš 7 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki, noriu keliauti be vizų iš Ukrainos į Ispaniją. Ar galiu keliauti iš Ispanijos į Kanarų salas su biometriniu pasu ar man reikia Šengeno vizos?
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
Turiu bevardę kortelę, ar užtenka čekio iš bankomato + pažyma iš banko, kad tai mano su lėšomis pažymos išdavimo metu
prieš 9 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Esu Ukrainos pilietis bet gyvenu Ispanijoje.Noriu imti pilietybe.Turiu buta Ukrainoje.Jei skrendu i ukraina ar reikia atsidaryti viza ar 90 dienu be vizu režimo?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Laba diena! Toks klausimas - noriu su drauge vaziuot i Ispanija vasara. Ten turiu tėtį, jis dirba, legaliai. Jau 13 metų. Kaip mes galime gauti vizą? Reikia iššūkio ar kaip? Jei tai iššūkis, tau reikia, kad tėtis aprūpintų mus būstu, tiesa? o kaip draugas? Ar jai taip pat reikia iššūkio? O gal geriau per kelionių agentūrą? Esame 19 metų studentai Paaiškinkite)
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki. Sūnų, kuriam 14 metų, noriu išsiųsti iš Ispanijos į Rusiją. Jis yra Rusijos Federacijos pilietis ir turi savo pasą. Kodėl pasienio tarnyba iš manęs reikalauja notaro patvirtinto sutikimo sūnui atvykti į Rusijos Federaciją. Juk jis ne išvyksta, o įvažiuoja į savo šalį, kurios pilietis yra. O pagal federalinį įstatymą „Dėl išvykimo ir atvykimo į Rusijos Federaciją tvarkos“ iš Rusijos Federacijos piliečio negali būti atimta teisė atvykti į Rusijos Federaciją. Aviakompanija jį priima į lėktuvą be pretenzijų ir papildomų dokumentų, o pasienio tarnyba sako, kad atvykus jo nepraleis.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar