Klausimai apie TunisasDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Tunisas
Labas vakaras) pasakykite man, aš rugpjūtį išvykau į turą į Tunisą) Noriu vykti spalio mėnesį, bet savarankiškai, pas draugus) bus bilietas į abi puses, ar man reikia kreiptis dėl vizos? Dėkoju
prieš 6 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Pasakyk man: Tunise viza nėra visiškai nemokama: už išvykimą reikia sumokėti 30 dinarų, įskaitant vaikus, vadinasi, man dar reikia apie 60 dolerių už 4, o jie neima užsienio valiutos. Tai tiesa
prieš 6 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Mažos galios buitinius Motorola radijo imtuvus dažniausiai imamės su savimi į užsienį, kad sutaupytume pinigų deryboms tarpusavyje. Ar Tunise leidžiama importuoti ir naudoti tokias racijas
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 2 atsakymai
Esu Ukrainos pilietis, planuoju kelione savaitei. Turiu bilietus į abi puses ir kuponą viešbučio kambariui užsisakyti. Ar man reikia atsidaryti vizą ambasadoje ar galiu gauti vizą atvykus į oro uostą? Iš anksto dėkojame už jūsų pagalbą...
prieš 11 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Planuoju kelionę į Tunisą, paso galiojimo nežiūrėjau. Taigi kelionė nuo 2012-09-02 iki 12-09-12, o pasas buvo išduotas iki 12-11-23... Nežinau ką daryti... Ar nebus problemų, ar gali kas nors susidure? Patarkite
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pernai lankydamiesi Turkijoje vykome į 2 dienų ekskursiją į Izraelį.Šiandien viename iš puslapių perskaičiau, kad gali kilti problemų kertant sieną, jei pase yra Izraelio viza.Pasiaiškinkite šią situaciją.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Prašau pasakyti, ar tunisietis gali atvykti į Rusiją kaip turistas, su kelionių paketu, be kvietimo?
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
Mano sužadėtinis pagal sutartį dirba Tunise. Noriu pas jį skristi 10 dienų. Ar galiu tiesiog nusipirkti bilietus į abi puses? Gal turėčiau užsisakyti kambarį viešbutyje? Arba man reikia vizos? Jei taip, kaip ir kur tai padaryti?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Kodėl niekas nesako, kad po apsilankymo Tunise neįmanoma aplankyti Izraelio, įskaitant šventąsias vietas Jeruzalėje, Nazarete ir kt., nutrūkus abiejų šalių diplomatiniams santykiams. Antspaudas pase yra labai svarbus Izraeliui ir kai kurioms arabų šalims. Kas ir kaip išsprendė šią problemą, pasakykite man?
prieš 15 metus  •  12 prenumeratorių 13 atsakymų
Į Tunisą noriu vykti ilgam. Ar kas nors žino, kaip gauti vizą į Tunisą pusei metų, metams?
prieš 16 metus  •  2 abonentas 6 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar