Klausimai apie GraikijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Graikija
Žmonės, kokių naujienų apie Graikiją? Šiandien, gegužės 14 d., turėjo būti atidaryta turistams ...
prieš 3 metų  •  12 prenumeratorių 43 atsakymai
Sveiki, ar pavyks su Suomijos turu. atvykti su viza iš Ukrainos į Lenkiją, tada skristi į Švediją ir iš ten lėktuvu į Helsinkį. Arba man reikia padaryti shangen
prieš 9 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Gavau vizą ir supratau, kad šiais metais mano svajonės apie Kroatiją išsipildė. Juk su Šengeno viza mėnesiui vienam važiavimui į Kroatiją negalima, tiesa? Pasakyk man, kas žino, ar galima vykti į Graikiją? Arba kur dar įmanoma su tokia viza su 3 metų sūnumi nuosavame automobilyje (domina paplūdimio atostogos)? Iš anksto labai dėkingas!
prieš 10 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Aš esu iš Ukrainos, noriu išvykti su Lenkijos Šengeno viza į Graikiją
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Turiu omenyje Mariupolio konsulatą.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Laba diena, sakykite, ar dėl įvykių Ukrainoje yra rizika šių metų rugsėjį neskristi į Graikiją? Ar bus įvestas vizų režimas RUSIJAI euro šalims? Užsakėte viešbutį ir dabar nežinote, ką daryti?
prieš 10 metus  •  9 prenumeratorių 20 atsakymų
Sakykit man, kai vykstate i Graikija is Ukrainos ar nekyla problemu, kad vaikas neturi atskiro paso (raso tevu pase)?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 13 atsakymų
Turiu graikų turistinę vizą, ar galiu praeiti per Vengriją pjaustyti muitinę esu ukrainietis.
prieš 10 metus  •  9 prenumeratorių 19 atsakymų
Iš Graikijos planuojame atsivežti visokių maisto „suvenyrų“ tokių kaip aliejus, vynas, alyvuogės, feta ir t.t. Paprastai tokie produktai parduodami (ir geriau išsilaiko) stikliniuose indeliuose ir buteliuose arba skardiniuose induose (stiklainiuose ir taroje). Kaip visa tai galima neštis lėktuve? Ar privers iš rankinio bagažo išmesti stiklinę tarą? Ir ar jie neišmes viso to bagažo patikrinimo metu? Domina „lėktuvinio“ bagažo taisyklių subtilybės, o ne muitinės (pas juos lyg ir viskas aišku :)). Skrendame be sustojimų, reguliariu reisu, UIA, Kijevas-Atėnai-Kijevas. Iš anksto dėkoju!!!
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 15 atsakymų
Esu Armėnijos pilietis, turiu leidimą gyventi Rusijos Federacijoje.Ar galiu vykti ilsėtis į Graikiją, be to, pagal kvietimą?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pasakykite kokius dokumentus reikia turėti su savimi pereinant kontrolę oro uoste, jei žmogus turi dirbtinį metalinį sujungimą.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar kas nors jau kreipėsi į Graikijos vizų centrus Ukrainoje.Ar tiesa, kad jiems nereikia banko išrašo, o rėmimo rašto nereikia tvirtinti pas notarą?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų
Ar kas nors savarankiškai kreipėsi dėl Graikijos vizos Maskvoje? Pasidalinkite patirtimi.Dažniausiai vizą gaudavau kartu su bilieto pirkimu, pirmą kartą noriu pabandyti tai padaryti pati.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Nusipirkome turą į Graikiją, išvykimas rugpjūčio pabaigoje. Gegužės pradžioje išdavė dokumentus vizai gauti. Kada laukti atsakymo ar gavome vizą? Maskvos pavyzdys, kai žmonės negalėjo laiku išskristi dėl vizos trūkumo, kažkaip įtempė. Ar taip yra Ukrainoje? Be to, prieš išvykstant turime gauti visus dokumentus.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 12 atsakymų
Pažyma apie vyro atlyginimą, kurios mėnesinė suma 600 UAH, tačiau yra depozitinė sąskaita banke. Ar su tokiu atlyginimu bus atidaryta viza? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar