Klausimai apie JAEDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie JAE
JAE
Sakykite, kas tiksliai kirto JAE sieną artimiausiu metu: jei yra skiepų pažymėjimas, ar vis tiek reikia atlikti tyrimą? Ar atvykus taip pat reikia atlikti testą?
prieš 2 metų  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
JAE
Ar tai turės įtakos apsilankymui šioje šalyje ateityje?
prieš 4 metų  •  3 abonentas 2 atsakymai
dėkoju
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
JAE
Ar tiesa, kad tam tikrus vaistus ten draudžiama įvežti ir asmeninius vaistus reikia deklaruoti? Visada su savimi nešiojuosi daug vaistų - fermentų (negaliu be jų, ypač svečioje šalyje), nuo galvos skausmo, karščiavimo, antihistamininių vaistų, sorbentų... o paskui vyras daug skaitė, ką reikia. paskelbta, daugelis yra draudžiami ... kas nors jis ką nors apie tai žino?
prieš 5 metus  •  8 prenumeratorių 18 atsakymų
JAE
Dėkoju
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Laba diena! Prašome padėti patarimu! Mano tėvas nusprendė gyventi Šardžoje, jam labai patiko! Bet įrašas yra 30 dienų. Ar įmanoma kaip nors įvažiuoti ir išvažiuoti į Omaną, pavyzdžiui, automobiliu? Skausmingai brangu kas menesi ismokti skraidyti lektuvu .. ar man reikia vizos i sita Omana? O gal yra kokių kitų variantų? Būčiau labai dėkingas už bet kokią užuominą +79150129901 whatapp
prieš 6 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
JAE
JAE be vizų
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 17 atsakymų
JAEDubajus
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
JAE
Sveiki. Nusipirkau turą su draugu JAE. Dieną prieš išvykimą man paskambino ir pasakė, kad man viza neišduota, o draugui. Išvykimo dieną (draugas išskrido) man paskambino ir pasakė, kad išduota viza. Už bilietą vis tiek turėjau sumokėti 100 USD papildomai. Po to buvome pasodinti į ne tą viešbutį. Pagal rezervaciją viešbutis buvo Dubajuje, o Šardžoje apsigyveno 3 dienas, po to persikėlė į reikiamą viešbutį. Kaip dabar galiu reikalauti kompensacijos? Dėkoju.
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 14 atsakymų
JAE
Sveiki. Paskutinės minutės turą su draugu pirkau prieš 3 dienas, išvykimas rytoj, šiandien ryte skambino iš TA ir pasakė, kad viza atsisakė, pinigų negrąžina. Prieš tai dirbau JAE, išvažiavau iš šalies pagal visus terminus ir taisykles. Ką daryti dabar, nes Man reikia patekti į JAE, net jei ne šioje kelionėje?
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
JAEDubajus
Domina brangiųjų akmenų įvežimo į JAE tvarka, gal kas žino
prieš 7 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
JAEDubajus
Sveiki! Norėčiau sužinoti, ar galiu grįžti į Dubajų, jei turiu deportaciją dėl pasibaigusios vizos. Su niekuo nesimaišė, nieko nesulaužė.
prieš 7 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
JAEDubajus
Ir dar vienas dalykas, man 19 metų ir aš nesu vedęs. Ar mums bus atsisakyta išduoti vizą? O ką daryti, kad nebūtų atmetimo? Jau seniai svajojau skristi į Dubajų ☹️
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
dar