Klausimai apie JAEValiuta ir pinigai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie JAE
JAE
prieš 3 metų  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
JAEDubajus
Maloniai, pasakyk man, prašau. Ar Ukrainoje apsimoka keisti grivinas į dirhamus? O gal JAE vis tiek reikia paimti dolerius ir iškeisti juos į dirhamus? Arba paimkite grivinos kortelę iš „Privatbank“ ir išgryninkite dirhamus bankomate pagal NBU kursą? Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 3 metų  •  4 abonentas 3 atsakymai
JAEDubajus
Aš eisiu vienas 7 dienas. Domina transporto kaina, nebrangios kavinės/restoranai ir atrakcionai. Apsipirkti neįdomu (išskyrus kelis suvenyrus)!
prieš 4 metų  •  9 prenumeratorių 16 atsakymų
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 10 atsakymų
Jei yra poreikis
prieš 7 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Pasakyk man, prašau, šiandien mainų metu jie išleido dolerius naujo pavyzdžio. Iš paskutinės kelionės liko „senieji“ 100 USD. Ar jie bus priimti mainams? Ar tik naują?
prieš 7 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
JAEDubajus
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
Ar galima pasiimti eurus iš Visa Electron kreditinės kortelės, kur buvo įmoka, kuri baigėsi ir kortelė buvo aktyvuota, grynųjų eurais?
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 33 atsakymai
rublius galima iskeisti i vietinius, ar cia geriau iskeisti i dolerius, o ten jau...?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Greitai skrendu Bet turiu eurą.Ar galiu ten pasikeisti ir koks kursas?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar vietiniai bankai nebijo naujosios 100 USD (įvestos 2013 m. spalio 8 d.) kupiūros? ar galima laisvai iškeisti į dirhamus?
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
JAEDubajus
Koks dabartinis dolerio ir dirhamo kursas –1:3,65?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kur yra geriausias kursas? Šardžoje, viešbutyje, oro uoste?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
JAEDubajus
Jei gerai suprantu, tai kai turistai palieka pinigus kaip užstatą registruodamiesi į viešbutį? Šiuo atžvilgiu 3 klausimai: 1. Kodėl nepatariama naudotis kortele? 2. jei paliekate pinigus kaip uzstatu, kaip isitikinti, kad jus neapgaus?? jie sako, kad ne visada grįžta? 3. pataria sakyti "dabar eisiu, išsikeisiu į tavo valiutą ir atnešiu". ir neatnešk. O jei jie nieko nesakys? ar jie neprivers jūsų mokėti? ps einam 1 karta. (turbūt jau pastebima)))))))
prieš 11 metus  •  11 prenumeratorių 12 atsakymų
Aš einu nuo rugpjūčio 10 d., paskambink man, kas ten važiuoja?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Į Dubajų atvykstame naktį, kur laikas išsikeisti eurus į dirhamus ???
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 11 atsakymų
Sako, kad viešbutis gali imti komisinius. Ar geras valiutos kursas oro uoste?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
JAEDubajus
Gal galite pasakyti ar prie išėjimo yra keitiklis atvykus iš Dubajaus oro uosto 1 termino?gal kas patars ar pasakys svarbią informaciją.Žinau,kad atvykimo salėje kaip duty-free, ar ne?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Ar galite man pasakyti, ar yra būdas nepalikti užstato? Jei, kaip sakoma, 300 dolerių. - tai gana daug. O jei dar ir paskutinę dieną grąžinami drachmomis, tai nuostoliai nemaži. Ir ar šalia yra turgus, kuriame galima nusipirkti vaisių. Dėkoju
prieš 11 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
kur geriau išsikeisti dolerius į jų valiutą, čia pat oro uoste ar viešbutyje, nes aš ten skrisiu apie 19-00, o viešbutyje būsiu 21-00, bet turėsiu vakarieniauti ( įskaičiuoti tik pusryčiai)? Prašome parašyti plačiau apie paplūdimį, apie maistą, kokios pramogos yra viešbutyje ir apylinkėse. 1,5 valandos iki Dubajaus? Wi-fi viešbutyje nemokamas?kaip įkrauti planšetę (išduoti adapterį?) Ačiū už atsakymą.
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Skaičiau internete, kad nedidelės sąskaitos šilumokaičiuose priimamos mažesniu tarifu, ar tai tiesa ?!
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
kur galiu iskeisti i ju valiuta ir kaip geriausia tai padaryti... skrendam pirma karta nieko nezinom...
prieš 12 metus  •  4 abonentas 9 atsakymų
JAEDubajus
Sakykit, žinoma, tie, kurie turi realios patirties, kaip panaudoti VISA kredito kortelę kaip užstatą. būčiau pasiruošęs palikti depozitą JAV doleriais, jei jiems būtų grąžinti, ar galima tai aptarti registruojantis į viešbutį?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
turimų dolerių
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
turimų dolerių
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
JAE
Prašau, pasakykite man, o JAE taiko TAX FREE sistemą
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Vietiniai ar doleriai?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 12 atsakymų
Vykstame į Naujuosius 2012 metus Šardžoje, Verona Resort 3*. Kas ten buvo, sakykit kaip ten su depozitu viesbutyje, ar reikia palikti ar galima atsisakyti? Girdėjau, kad išvykimo dieną šio užstato (jų dirkhanų) nėra kur pakeisti atgal į dolerius. Tai tiesa? Sako, oro uoste pinigų keitėjų nėra. Bet ar toks yra viešbutyje? Ar galima su savimi pasiimti eurus ar visai neapsimoka? Kiek kainuoja įėjimas į mokamą paplūdimį? Kaip apsirengti? Kalbant apie Naujųjų metų sutikimą, daugelis (kurie nevalgo NG vakarienės viešbutyje) iš anksto užsisako staliukus kavinėse ir restoranuose. Ar tai galima padaryti dabar iš Maskvos? O gal galite rekomenduoti nebrangių vietų? O apie ekskursijas: ką tikrai patariate aplankyti? Ačiū! Elena
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
Kas neseniai grįžo, koks yra $ kursas į dirhamus oro uoste ir ar kursas priklauso nuo keičiamos valiutos sumos (t.y. keiskite 100 USD ar 1000 USD).Ačiū!!!
prieš 13 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
dar