Klausimai apie LenkijaValiuta ir pinigai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Lenkija
Pasakyk man, ar kas nors patyrė tai? Pavasarį buvo atlikta rezervacija, tuo pačiu ir apmokėjimas. Vakar ryte paštu atkeliauja laiškas iš Booking - tik pranešimas, kad pasikeitė viešbučio pavadinimas. Nekreipiau dėmesio į laišką, o vakare pasekiau nuorodą iš šio laiško į savo užsakymą. Ir tada matau visai kito kambario nuotrauką - kažkokį suplyšusį veislyną, kurio plotas 3 kartus mažesnis nei užsakytas kambarys. Aš šokiruotas. Parašiau užsakymo palaikymo tarnybai ir viešbučiui. Viešbutis po 20 minučių atsakė, kad nesupranta, kas čia, o jokių pakeitimų, išskyrus pavadinimo taisymą, neįvyko. Išties dar kartą pažiūrėjau į rezervaciją – ten vėl pasirodė senos nuotraukos. Kaip tai vertinti – koks nors tinklalapio gedimas ar apgaulė viešbutyje? Užsakymo palaikymo tarnyba vis dar tyli.
prieš 4 metų  •  2 abonentas 1 atsakymas
Iškeisti grivinas į dolerius mūsų šalyje arba dolerius į blogį Lenkijoje? Pats Krokuvos miestas.
prieš 5 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Norėdamas dirbti be tinklo, mokėjo nutiesti maršrutus su viešuoju transportu. „Google“ žemėlapiai yra beveik tobuli, tačiau jie nežino, kaip kurti maršrutus neprisijungę. „Maps Me“ žino, kaip, bet siūlo prastas viešojo transporto galimybes ir neleidžia pasirinkti alternatyvos. Taip pat pageidautina, kad galėtumėte pridėti mėgstamas vietas (kelionės planavimui).
prieš 6 metus  •  9 prenumeratorių 5 atsakymų
Laba diena, pasakyk man, būk malonus, kokią valiutą geriau pasiimti su savimi? Ar geriau keistis į zlotus Ukrainoje ir Lenkijoje?
prieš 9 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Į Europą vykstame pirmą kartą. Kelionė Lenkija-Čekija. Patarkite, kaip geriausia: iškeisti visus pinigus į eurus, o po to vietoje į kronas ir zlotus arba prieš kelionę iš karto iškeisti dalį sumos į kronas, o dalį į zlotus?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Pasakyk man, prašau, kokią valiutą geriau vežtis į Lenkiją Euras ar doleris? Arba nesvarbu?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar galėtumėte man pasakyti, kaip yra valiutos keitimo situacija Krokuvoje? Kur geriausia keistis? Kaip veikia valiutos keitykla? Ar gruodžio 31 dieną bus galima ramiai išsikeisti valiutą ar geriau zlotų ieškoti mūsų bankuose? Nenoriu likti be lėšų Naujiesiems metams) Ačiū!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar tiesa, kad Lenkijos zlotų negalima importuoti į Lenkiją. Tai yra, Ukrainoje neįmanoma iš karto iškeisti grivinos į zlotus, o tik keistis Lenkijos teritorijoje. Ankstesnėse kelionėse pinigus keitėme Lvove ir niekas mūsų neįspėjo.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 15 atsakymų
KEITIMAI
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Noriu sužinoti, kokią valiutą geriau pasiimti su savimi!
prieš 15 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Zlotas į eurą ir dolerį, prašau, pasakykite man. Dėkoju
prieš 15 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Kokią valiutą naudingiau turėti su savimi?
prieš 16 metus  •  1 abonentas 8 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar