Klausimai apie EgiptasValiuta ir pinigai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Egiptas
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 3 klausimai
2
аватар
Atsakyta ant 3 klausimai
3
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Egiptas
Galvoju arba keisti eurus į dolerius Kijeve, arba jau Šarm eurus į svarus keitiklyje. Nežinau, kuris geresnis.
prieš 2 metų  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Mano draugas atsidūrė tokioje situacijoje. Likus savaitei iki kelionės ji susirgo koronavirusu. Patvirtintas testas buvo pateiktas kelionių agentūrai. Kelionė neįvyko. Jie sakė palaukti iki kelionės pabaigos. Tada operatorius informuos sprendimą dėl grąžinamos sumos. Terminai jau seniai praėjo. Kelionių agentas tyli. Pasakykite man, kokios yra pinigų grąžinimo per teismą galimybės ir kokiais įstatymais vadovautis? Kiek galima grąžinti? Ar yra rizika negauti nė cento? Kelionės draudimo nebuvo.
prieš 2 metų  •  10 prenumeratorių 16 atsakymų
Klausimas: ar kainos toliau kris ir kada, ar jau nėra ką gaudyti? Suprantu, kad tai ruletė, bet gal kas išanalizavo žemų kainų dažnumą.
prieš 3 metų  •  13 prenumeratorių 19 atsakymų
prieš 3 metų  •  11 prenumeratorių 12 atsakymų
Kokie buvo tikrieji draudiminiai įvykiai? Man nereikia reklamos ar antireklamos, svarbi pati turisto veiksmų tvarka.
prieš 4 metų  •  15 prenumeratorių 45 atsakymų
Sausio pabaigoje planuojame kelionę į Šarmą. Ketvirtadienį keliaujame su vaikais. Pasirinkome Sunrise Diamond Beach Resort Select viešbutį, nes draugai ten jau išvyko į ekskursiją. Patys dar negalime nusipirkti, nes. Laukiame vaikų pasų. Nuolat stebėjau viešbučio kainas ir kaina pakilo 400 USD už mūsų sudėtį ir datas. Klausimo esmė: ar yra tikimybė, kad kaina kris arčiau išvykimo datų? O gal verta pasidairyti į kitus netoliese esančius variantus?
prieš 4 metų  •  10 prenumeratorių 28 atsakymų
Gal kas žino, kaip geriausia taupyti. Ar sumažės sausio mėnesio atostogų kaina? Mes pasirinkome Centido. Kaip tai padaryti teisingai?
prieš 4 metų  •  13 prenumeratorių 17 atsakymų
Skirtumas 2-3 dienos, bet pinigine prasme yra du dideli skirtumai. Atsižvelgiant į užsakymo išlaidas, jos nesutampa.
prieš 5 metus  •  10 prenumeratorių 14 atsakymų
prieš 5 metus  •  11 prenumeratorių 15 atsakymų
prieš 5 metus  •  20 prenumeratorių 28 atsakymų
Ačiū už atsakymą)
prieš 6 metus  •  8 prenumeratorių 6 atsakymų
Sveiki! Prašau pasakyk man: 1. Ar vizos mokestis (25 USD) priimamas USD arba vietine valiuta? Ar jie duos pinigų? (Jei duosite 50 ar 100 USD) 2. Kas išėmė pinigus iš privačios kortelės (UAH)? Didelis išėmimo mokestis? 3. Kokia valiuta geriausia atsiskaityti gatvėje? Man atrodė, kad geriau iš bankomato išsiimti vietinę valiutą ir taip mokėti, nes nėra mažų dolerių, o aš dažnai matau pranešimus, kad gali neduoti pinigų ir pan. Dėkoju!
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
prieš 6 metus  •  11 prenumeratorių 11 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar