Klausimai apie Šarm el Šeichas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Šarm el Šeichas
prieš 4 mėnesių  •  3 abonentas 2 atsakymai
prieš 4 mėnesių  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar galima nuomotu automobiliu nuvykti į Petrą iš Šarmos?
prieš 5 mėnesių  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 9 mėnesių  •  4 abonentas 6 atsakymų
Ar 4 metų vaikas galės maudytis? O pontono jis bijo.
prieš 1 metų  •  5 prenumeratorių 11 atsakymų
prieš 1 metų  •  8 prenumeratorių 4 atsakymai
Jei ateini antrą kartą, ar viešbutis negaili komplimentų? Kai seniai antram apsilankymui davė geriausią numerį ir padėklą vaisių. Kitoje jie nešiojo auksines apyrankes ir gavo kambarį su vaizdu į jūrą, virdulį su kavos ir arbatos atsargomis. Draugams net pasisekė, kad jie suorganizavo nemokamą pervežimą iš oro uosto į viešbutį ir pasitiko iškaba. O dabar kaip tai praktikuojama Egipto viešbučiuose? Ypač domina Island View kurortas, esantis netoli Soho aikštės, ar sulaukia kokių nors komplimentų iš viešbučio? Galvojame ten vykti antrą kartą. Kas ten buvo antrą kartą, ar viešbutis padarė kokių nors premijų?
prieš 1 metų  •  4 abonentas 3 atsakymai
Man buvo pasakyta, kad nuo pirmųjų gegužės dienų neapsimoka vykti į Turkiją, o juolab ne į Egiptą. Jei Turkijoje vis dar šalta ir nebus tokio skubėjimo ir nėra prasmės ten važiuoti anksčiau nei 15-20, tai yra bėda su Egiptu. Ten visi skubės gegužę, bus daug žmonių, paplūdimiai sausakimši. Viešbučiai pilni arba stotelėse, mažai vietų skrydžio pasirinkimo. O kainos tomis datomis jau kyla į viršų. Tai tiesa? Ar prasminga ten vykti gegužės pradžioje? Ypač Egiptas? Tiesiog nelabai suprantu, tai gegužės 1 d. ir gegužės 9 d., ar tai daug švenčių? Kas buvo gegužės mėnesį, pasidalinkite įspūdžiais.
prieš 1 metų  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
Žinau, kad 1 sumokėjo, tai buvo 1 USD asmeniui, šalia mečetės. Mes ėjome, jis dirbo, tada ne. Supratau, kad uždaryta. Ir ta kaina man atrodo brangi. Net jei imtų dviese, bet nenori. Jie paklausė 1-oje kavinėje – buvo pasakyta ir doleris. Antroje nupirko sulčių ir vandens, dar pasakė dolerį, šiek tiek su jais ginčijosi, bet sumokėjome už vandenį ir sultis, įsileidome, bet matėsi, kad keikdavomės sau. Apskritai tualeto ženklų nematė net kavinėje. Kitose kavinėse sakydavo ne arba atsiuntė į mečetę, gal mes ten patekome, nežinau. Taip pat sakė, kad kažkur prie Vova Tours iškabos lyg ir yra nemokama (kaip Soho aikštėje, jei netapo mokama), bet neradome, senamiestyje nemokama. Ar kas nors žino, ar ten yra kitų tualetų? Ir kaip juos rasti? O gal kokios kavinės? O kaip susitarti?
prieš 1 metų  •  6 prenumeratorių 4 atsakymai
Vykstame po kovo 8 d. Rinktis iš: Hilton ryklių įlanka didžioji oazė Albatros paplūdimys SETI Sharm Jolieville kazino Jolieville golfas Concorde el salam Monte Karlas Kartą buvau Kriokliuose 2009 metų vasarį, į Egiptą daugiau negrįžau, o tai dabar nesuprantama, visi atsiliepimai labai prieštaringi.
prieš 1 metų  •  13 prenumeratorių 40 atsakymų
prieš 1 metų  •  10 prenumeratorių 12 atsakymų
Rodyti daugiau »