Klausimai apie Šarm el ŠeichasKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Šarm el Šeichas
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas
2
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Šarm el Šeichas
Iš pradžių jie planavo sugauti „karštą turą“ arba atsisakymą. Bet aš jau daugiau nei mėnesį stebiu šią problemą (tuo metu viešbučių nebuvo galvoje) ir pastebėjau, kad „dega“ viešbučiai dažniausiai yra „vidutiniai“ viešbučiai, turintys daugmaž žemą reitingą ir daugiau nei pusė blogi atsiliepimai. Toks, kad skaitai, ir dingsta noras ten eiti. Bet pastaruoju metu vienas viešbutis man labai patiko ir dabar mane kankina abejonės, kada geriau už jį „pagauti“ gražią kainą? Juk niekas nežino, arčiau išvykimo jis taps žemesnis ar kils? Kainas stebiu kiekvieną dieną – jau pavargau. Noriu atsipalaiduoti ir jau ramiai nusiteikti poilsiui. O čia supranti, kad net nežinai kur ir praktiškai kada skrendi? Ta prasme, kad turas dar nenupirktas. Nors, žinoma, planuojame atostogų datas. Taip žmonės perka „karštąsias keliones“? Lyg būti tamsoje iki pat pabaigos, taip sunku... bet aš įpratęs viską planuoti.
prieš 3 metų  •  25 prenumeratorių 61 atsakymas
Buvo nupirkta ekskursija į Albatros vandens parką, tačiau viešbutis nebuvo atidarytas, o atidarymo datos nežinomos. Kas yra tokioje pačioje situacijoje? Ką siūlote mainais? Mums nemokamai pasiūlė į Moderną, bet ten pontonas netinka vaikams. Už „Aqua Blue“ jie prašo papildomai sumokėti 300 USD (14 naktų, 2 + 1).
prieš 4 metų  •  9 prenumeratorių 29 atsakymų
Mieli žinovai, šiandien balandžio pabaigoje vyksiančios ekskursijos kaina pasikeitė 300 USD žemyn. Kelionių organizatorius „Tez Tour“. Kreipėmės į kelionių agentūrą – kelionių organizatorius jiems atsakė, kad nauja kaina tik už naują užsakymą. Anksčiau jie skaičiavo, o dabar ne. Kas pastaruoju metu buvo panašioje situacijoje? O jei pakeisite išvykimo datą ar padidinsite dienų skaičių, ar tada bus taikoma nauja kaina? Nepatariama skaityti sutarties, tai yra tipiška.
prieš 4 metų  •  12 prenumeratorių 18 atsakymų
Nusipirkau turą į Šarm vasario 23 d. Prieš dvi dienas pažiūrėjau ekskursijas ir svetainėje buvo nurodyta, kad iš Kijevo išvyksta 2:55 val., o atgal 8 val. Esame tuo labiau nei patenkinti. Vakar nuėjau į kelionių agentūrą, o išvykimo laikas jau kitas, nuo 2:55 perkėlė jį į 13:30. Jie pasiūlė sumokėti papildomus 75 USD už skrydį 2:55. Nesutiko. Nusipirkau tokį, koks yra. Bet tada pradėjau skaityti atsiliepimus apie Anex Tour (niekada anksčiau nesinaudojome jų paslaugomis, visada patekdavome į Join Up ir TPG – viskas buvo gerai). O atsiliepimuose absoliučiai visi rašo, kad Anex vagia dienas net iš tų, kurie mokėjo papildomai už ankstyvą skrydį ten ir vėlyvą atgal. Mano klausimas toks: kiek tikėtina, kad pakilsime net vėliau nei 13:30 (jei perkels į 2:55, tai gerai, aš neturiu nieko prieš). O ar gali būti, kad skrydis atgal bus ne 8 ryto, o apskritai naktį? Ar tai dar anksčiau? Gal kam teko susidurti su tokia situacija? Kokie buvo jūsų pervedimai?
prieš 4 metų  •  25 prenumeratorių 63 atsakymai
Draugai, skubiai reikalinga pagalba: pasiūlykite antžeminį transportą Šarm mieste 25.10-06.11 1 suaugęs + 3 vaikai (9 + 4 + 4) sudėtimi. Labrandą pirkome dar rugpjūtį per vieną Europos rezervuotoją Amoma.com ir ramiai gyvenome, kol neparašėme viešbučiui su prašymu tiesiogiai patvirtinti rezervaciją. Dėl to paaiškėjo, kad Amoma užsidengė variniu baseinu ir tuo pačiu atšaukė visas viešbučių rezervacijas. Mano rezervacija buvo atšaukta jau rugsėjo 17 dieną (beveik prieš mėnesį), nepranešus apie tai. Pinigai į mano sąskaitą taip pat nenukrito, todėl netrūkčiojau. Lėšų grąžinimo procedūra pagal banko informaciją gali užtrukti iki 60 dienų. Suprantate, kokia situacija: datos karštos, viskas išparduota, bilietai negrąžinami ir pinigai už atšauktą rezervaciją dar negrąžinti. Prašome padėti rasti kažką tinkamo šeimoms su vaikais. Gal kas degs, parašyk asmenine žinute.
prieš 5 metus  •  11 prenumeratorių 23 atsakymai
Ar galima pratęsti viešnagės kelionės pakete laiką jau atostogaujant ir taip pakeisti grįžimo datą? Tai buvo savaitė - nusprendžiau pasilikti dar porai savaičių.O gal reikės pirkti naują bilietą atgal?
prieš 5 metus  •  17 prenumeratorių 90 atsakymų
Negaliu skristi dėl rimtos priežasties (( Išvykimas iš Zaporožės 11.04 6 dienoms Coral Hills Resort 4* 1 suaugęs, viskas įskaičiuota 300 USD (palyginimui, visa kaina internete yra 405 USD) http://www.anextour.com.ua/hotel/5216/ Kelionių organizatorius Anekstur – teikia regioninį pervežimą į oro uostą (kuris yra iš kito miesto). Kaina jau aptariama - jei domina rašykit!
prieš 5 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Naudojo Join Up, bet atrodo, kad jiems sekasi blogai. Norėčiau dirbti su atsakinga kelionių agentūra, be buferio ir skrydžių vėlavimų
prieš 6 metus  •  15 prenumeratorių 23 atsakymai
Sveiki) Jau apsisprendėme dėl viešbučio), bet tada sužinojome, kad kelionių organizatorius Join Up. Kas neseniai su jais kur nors skrido, ar tiesa, kad skrydžiai kelis kartus atidedami?
prieš 6 metus  •  19 prenumeratorių 34 atsakymai
Kas pasakys, kodėl spalio pabaigoje, taip pat lapkritį, gruodį smarkiai šoktelėjo kelionių į Šarm aš Šeichą kainos. Tikrai rusus į Egiptą įleido.O ar bus priimtina kaina.
prieš 6 metus  •  19 prenumeratorių 40 atsakymų
Rodyti daugiau »