Klausimai apie JAEApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie JAE
JAEDubajus
Tie. Iš ko „už centą“ galima gauti didžiausią malonumą?
prieš 4 metų  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
JAEDubajus
Norėčiau atsinešti originalų sietyną kaip atminimą
prieš 5 metus  •  8 prenumeratorių 24 atsakymai
Sveiki. Mano vardas Tatjana. Planuoju atvykti į Dubajų. Ir nusipirkti papuošalų ir sidabro papuošalų. Pasakykite man, kokias sąlygas galima eksportuoti iš šios šalies. Aš esu iš Kazachstano ir ho
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena! Kur geriausia įsigyti papuošalų ir drabužių pigiau? O gal geriau pirkti čia, Astanoje? Ačiū
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
JAEDubajus
Noriu pirkti du naujus iphone, i rankini bagaza veziuosi supakuotus. Ar turėsiu problemų su muitine Kijeve?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 6 atsakymų
Netrukus ketinu atostogauti į Šardžą. Įkalbinėju vyrą pažiūrėti į kailinius, bet nežinau, kur kreiptis, kad nesuklysčiau ir neapgaučiau. Skaičiau daug teigiamų atsiliepimų apie Condor, pasakykite, kas ten buvo, kokius įspūdžius palikote?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
JAEDubajus
Prašau pasakyti, kur galima įsigyti nebrangios įrangos: fotoaparatą, planšetę, kompiuterį, telefoną?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
Mieli turistai!Ar galima įsigyti avikailį?Pasidalinkite adresais ir kainų tvarka šia tema,jei turite patirties!)Viešbutis yra miesto centre prie senojo Deiros turgaus.Iš anksto ačiū!
prieš 10 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
JAE
Pasakyk man, kiek kainuoja iPhone 5s Dubai Mall? Kelionę planuoju 2014 m. sausio mėn. Ačiū
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Norime su savimi atsivežti vaisių (mango). Visur rašo, kad rankinis bagažas turi būti tam tikro dydžio. O jei krepšys didesnis? Ar jie nepasiilgs? Patarkite, kaip geriausia ir be pasekmių parsinešti vaisių namo
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Ar galite laikyti pinigus seife? Kiek jis patikimas? Ar kailinį galima saugiai laikyti kambaryje?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar galima Emyratuose nusipirkti odinį paltą. Pasakyk kur?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Mieli keliautojai! Mums labai reikia pagalbos iš tų, kurie neseniai buvo Šardžoje. Pagal tavo „karštus įspūdžius“ prašau patarimo. Aš einu su sūnumi į Lords Hotel Sharjah, paėmiau tik pusryčius. Mano klausimai: 1. MAISTAS. Kur galiu maitinti savo kūdikį ir pati pietauti bei vakarieniauti? Kiek kainuoja vienas valgis? 2. NAVIGACIJA. Bijau pasiklysti :) Ar parduoda žemėlapius rusų ar anglų kalbomis su gatvių ir/ar reikšmingų vietų pavadinimais. Ar kas nors gali įdėti nuorodą, kad būtų galima atsispausdinti. 3. PIRKIMAI. Reikalingi konkretūs adresai, kur PIGIAI, bet KOKYBIŠKAI galima įsigyti iš VIETINIŲ amatininkų: avikailis, papuošalai, namų tekstilė, batai, krepšys, drabužiai... DĖMESIO!! ZARA ir kiti nesidomi tinklo parduotuves, Maskvoje yra urmu :) 4. Na kas buvo mano viesbutyje gali duoti vertingu patarimu :)
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Draugas norės jai liepti nupirkti
prieš 11 metus  •  3 abonentas 7 atsakymų
Keista, visi sako „visur reikia derėtis, jei nori pirkti drabužius su nuolaida“, nesuprantu, ateini į kažkokią „Zarą“ ir sakai: „Štai aš, prašau, šita palaidinė, ne už 1500, o už 1000. Ar taip turi nutikti??
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 10 atsakymų
kainos
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
rinkose
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
JAEDubajus
...turi galvoje Japonijoje pagamintus telefonus
prieš 11 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
JAE
Kainos, dizainas, skoniai. Buteliai labai gražūs. kaip su skoniu???
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 11 atsakymų
JAE
Dubajuje (mieste, o ne Duty-free - pas jį viskas aišku) planuoju nusipirkti porą buteliukų arabiškų aliejinių kvepalų arba purškiklį. Ar galiu juos vežtis rankiniame bagaže, bijau vežtis į bagažą - sulūžs, nutekės ir pan.? Pasidalinkite patirtimi, kaip vežėte, kaip supakavote, ar buvo problemų dėl to?
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 12 atsakymų
Ar viešbutis siūlo nemokamus autobusus į Dubajų ir Fudžeirą. Ar yra ribojamas nemokamų važiavimų skaičius per viešnagę?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
gali kas nors eiti?????????????
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
einam i Sandy Beach viesbuti, pas DR mamytes, 21 diena reikes uzsisakyti gėles. kaip tai padaryti iš viešbučio ir kiek tai kainuos? kas žino, pasakyk man prašau)
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Sveiki,mielieji turistai!Šis klausimas daug rašo apie kailinių gausą JAE.Ar tikrai ten galima nusipirkti gerą avikailį?Pasidalinkite adresais ir kainų tvarka šia tema,jei turite patirties! ) Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
JAEDubajus
Prašau pasakyti, kur Dubajuje galima atsiskaityti kortele (prekybos centrai, metro, autobusai, taksi, ekskursijos, bilietai į pramogų parkus, muziejus), o kur priimami tik grynieji? Iš anksto labai ačiū.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
dar