Klausimai apie ItalijąApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Italiją
prieš 7 mėnesių  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Laba diena! Kokios apsipirkimo galimybės yra šalia viešbučio? Pagarbiai, Valerijus
prieš 6 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
prieš 8 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kur įsigyti nebrangių odinių batų Romoje ir Florencijoje? O ar verta pirkti vyną dovanoms?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Kas buvo Romoje, pasakykite man, kur geriausia nusipirkti beprotiškų daiktų, odinių dirbinių ir batų? Kokios kainos?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Reikalingi firminių ir nežinomų prekinių ženklų sandėliai. Kur geriausia vykti derinti su poilsiu? į Boloniją, Veroną ar Neapolį? Jei atvirai, nenorėčiau vykti į Milaną.
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 8 atsakymų
Patarkite Noriu pirkti kvepalus, kur geriau pirkti duty free Italijoje ar paprastoje parduotuvėje Italijoje?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar Florencijoje galima nusipirkti nėriniuotą skėtį, kuris dažniausiai parduodamas Venecijoje?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Agentūros mergina patarė Barselonai, perkant kailinį, apsipirkti, liepos mėnesį taikomos nuolaidos, tikrai pigu, abejoju dėl kailinio... Kur eiti kailinio ir kad šeima galėtų atsipalaiduoti paplūdimyje. Pasakyk man ??????
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kas žino gerą didelę slidinėjimo parduotuvę Milane? Mane pirmiausia domina drabužiai. Dėkoju!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
Romoje 3 dienos visos reikalingos privalomos ekskursijos, norime laisvalaikiu patekti i Castel Romano Outlet!!!!Pasakyk kaip ir ar tai tikra?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ya posmotrela i sravnila zeni,bila otkrovenno govorya shokirovanna! y nas v toscane naprimer kojannaya kurtka odnoi firmi stoit 450 eurų, av rimini v odnom is lyubimix russkimi turistami magasine,tocno takaya stoit 987 eurai ,pri etom ona yje so skidkoi 20% ik sojaleemie. budte ostorojni, žiūrėk zeni!
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Pasakyk man, pzhl, kiek maždaug kainuoja Venecijos kaukės? kur galiu jų nusipirkti pigiau?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
O kokios vertės alkoholio galima įsigyti Riminio oro uoste
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Laba diena! Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją, kuri pravers atostogaujant.
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! Ar galite man pasakyti, kaip ir kur patekti į Sotto Sotto ir Barberino Outlet? Ačiū iš anksto!
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Milane būsime balandžio 22-29 dienomis
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 3 atsakymai
Ar kyla problemų su muitine dėl eksporto, jei važiuojate autobusu ???
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
kiek ten kainuoja normalus kambarys?Netoli juros.Kur geriau nusipirkti drabuziu?pigiau?O kada?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Noriu isigyti ziemines drabuzius, pailsesim Val di Fassa (Compitello), kur geriausia ir pigiausia apsipirkti???
prieš 14 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Mes eisime, pasakykite man, kaip ten pasikeitė kainos dėl krizės?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar