Klausimai apie ItalijąVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Italiją
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Gyvenam Corvaroje, bus laisva diena ir norėtume kur nors netoliese nueiti į termines pirtis. Turime mašiną, galime nuvažiuoti į bet kurią Dolomitų dalį. Dėkoju!
prieš 7 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena, forumo vartotojai). Įdomu: ar reikalingas viešbučio mokestis, jei pasirenkama kelionė autobusu po Italiją „Menų miestai“? TA apie tai nieko nesakė, bet atsiliepimuose kažkas rašo - 1-5 eurai už naktį. *Iš anksto dėkoju))
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Kur galima pigiai pavalgyti Italijoje?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ieškau viešbučio su „viskas įskaičiuota“ sistema. ir smėlio paplūdimys
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar maistas šiame viešbutyje geras? Kas yra pusryčiams ir pietums? Ar kambariuose yra televizorius?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Ar yra angliškai kalbantis vadovas? Viešbučio paplūdimys, kaina? Ar galima vakarienę pakeisti pietumis?
prieš 10 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
papasakok apie kurorta,ekskursijas,viesbutis.Geriausiai 2014m gal buvo kas nors
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 15 atsakymų
Kaip rasti rusakalbių kelionių agentūrų Riminyje, Italijoje
prieš 10 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Pasakykite man pelningiausią ir pigiausią variantą iš Romos į Reggio di Calabria. Ačiū
prieš 10 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Pamaciau merginą fojė, pačiame viešbutyje, bijojau imti bet kokią kontaktinę informaciją, man labai patiko, mano nuomone buvo labai malonu, pailsėjau su mama, reikia skubiai ją surasti !!!
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 29 atsakymų
Į stotį atvykstu 15.00, o 15.30 prasideda opera
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Kaip planuoti Siciliją ir Sardiniją Kaip lengviau nuvykti iš vienos vietos į kitą.
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Pasidalinkite įspūdžiais, kas buvo Italijos pietuose, manau, kad ten vyks pavasarį ir vasarą. Ką geriau pamatyti? Aš planuoju Neapolį, Sardiniją. Ačiū
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Laba diena! Yra keletas klausimų apie Veneciją. 1. Ar iš Trevizo oro uosto kursuoja tiesioginiai autobusai į Veneciją (Piazza Roma)? Taigi be pervedimų? Reikia žinoti kainą ir laiką (atvykstame anksti ryte). 2. Ar Venecijos geležinkelio stotyje yra bagažo skyrius, kad jį būtų galima palikti 4-5 valandoms? 3. Prekybos centrai Venecijoje (Billa, Kup ir kt.) - ar kainos, pasirinkimas ir parduotuvių plotai normalūs? Ne ką prastesnis už parduotuves žemyne? Mes tarsi gauname artimiausią „Coop“. 4. Ar galima keliauti pėsčiomis (pakankamai tiltų)? 5. Į kokias Venecijos salas rekomenduotumėte plaukti? Spalio mėn. Labai ačiū už patarimą!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Patarkite gerą navigatorių su išsamiais Europos žemėlapiais. Vaziuoju i Italija-Rimini. Apskritai aš nieko nesuprantu novatoriuose !!!
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Sveiki visi. Taip jau sutapo, kad savaitei važiavau vienas (Kennedy Hotel). Pasakyk man, ką daryti su savimi. Girdėjau, kad gultai + skėtis kainuoja 15 eurų. Ar jie siūlo nuolaidas, jei esate vienas? Kokiose kavinėse geriausia valgyti? Ar reikia keliauti po miestą autobusu ar be problemų pėsčiomis? Ar viešbutyje dirba rusakalbiai darbuotojai? Ir apskritai man bus malonu gauti bet kokią informaciją. Noriu važiuoti į San Mariną. Kas važiavo įprastu autobusu, pasakyk kiek laiko ir ar pasiklystu? Dėkoju.
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Vaikinai, skubiai reikia patarimo))) Tie, kurie turi patirties keliauti po Europą autobusu iš Lvovo, pasakykite, kaip dažnai transportas vėluoja grįžtant? Faktas yra tas, kad ekskursijos aprašyme rašoma, kad autobusas į Lvovą atvyksta po 23:00 į geležinkelio stotį, o pas mus traukinys 23:45... Atrodo, kad laiko rezervas yra, bet vis tiek. .. Turėsime jam laiko? Priešingu atveju turėsite geguoti dar vieną dieną))) Per kokį laiko intervalą paprastai, jei kelyje nėra problemų, turistai grįžta namo? Labai ačiū už atsakymus)
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 10 atsakymų
Vienas užsienyje.
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 12 atsakymų
Daug kas rašo, kad nepakeliamai karšta ekskursijoms, žmonių daug ir kainos už viską kyla į viršų? Kas buvo liepos mėnesį, pasidalinkite įspūdžiais!
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 18 atsakymų
Pernai „Trenitalia“ svetainėje paėmiau bilietą iš Venecijos į Romą ir atgal. Viskas pavyko ir esu labai patenkinta. Šiais metais užduotis tapo sunkesnė, reikia daugiau paimti Milanas-Florencija-Roma-Neapolis-Roma. Kiek žinau, ten yra tam tikrų sunkumų, laiko limitas perkant bilietą, kaip tik 15 minučių. Turiu pirkti viska.Bijau, kad per tokį trumpą laiką nepavyks surinkti tokio kiekio traukinių ir savo duomenų...Ka man daryti tokiais atvejais???? Prašau pasakyti, gal kažkas jau pasikeitė arba mano atveju yra kokių nors variantų. Ačiū visiems už pagalbą.
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar