Klausimai apie VietnamasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Vietnamas
į šį viešbutį vykstame pagal "pusryčių" sistemą, skaičiau, kad maistas viešbutyje brangus ir kavinių šalia nėra
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 2 atsakymai
Laba diena. Ar yra informacijos apie Long Hai kurortą? Infrastruktūra, restoranai, parduotuvės. Kur pavalgyti vakare. Ačiū.
prieš 9 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar paviršinis nardymas Vietname yra tas pats kaip Egipte? O gal turiu eiti ir nusipirkti atskirą turą? bet ką tik išėjau iš viešbučio pasinerti ir pažiūrėk, kaip Egipte tokio nėra?
prieš 9 metus  •  8 prenumeratorių 30 atsakymų
Sveiki!Ar kas nors buvo išvykęs į Ebony salą? Man labai patinka nardymas, bet perskaičiau, kad Nha Trange to negalima. Kaip išeitį galite važiuoti dienos išvyka į koralus už 30 dolerių. Jei yra kokių nors kitų nardymo galimybių, pasakykite man!
prieš 10 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Kokie pusryčiai viešbutyje ir mini baras – mokami ar nemokami geresniuosiuose kambariuose?
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sakykite, ar Nha Trange yra naktinių klubų su diskotekomis?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Mieli forumo nariai, kurie buvote Nha Trange, atsakykite, ar ten yra kokosų? Mano vaikas LABAI nerimauja dėl šios problemos. Mes skaitome apie visus vaisius, bet jie niekur nerašo apie kokosą. Buvome Tae, mums padarė kokteilį iš kokosų sulčių - ten įpylė pieno ir ledo, buvo labai gaivi ir skanu. Dabar mano vaikas nori to paties.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Koks oras Vietname antroje kovo pusėje? Kur geriausia eiti? Kokias ekskursijas aplankyti? Apšviesk, prašau.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
O ekskursijos Vietname brangios, gal galite pasakyti apytiksles kainas
prieš 10 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Sakykite, ar turite badmintono aikšteles su ženklinimu ir tinkleliu? [email protected]
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kaip jie leidžia Naujuosius metus centriniame mieste? Reikia užsisakyti šventinę vakarienę restorane, ar geriau leisti laiką gatvėje ar paplūdimyje?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Kambario aprašyme rašoma, kad tik nemokami pusryčiai.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Yra pelningas pasiūlymas vasario 6 d. INDOCHINE NHA TRANG HOTEL 2 * (NHA TRANG) Koks oras pirmoje vasario pusėje šiame kurorte, kas žino ką apie šį viešbutį? Radau labai mažai atsiliepimų apie jį.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ieškau norinčių padaryti didelę kelionę po Indokiniją apimant 4 šalis vienu metu - Vietnamas, Laosas, Kambodža, Tailandas.Turiu didelę patirtį organizuojant tokias keliones.Maršrutą darau pats, tad galiu garantuoti įdomų ir informatyvus nuotykis už adekvačią kainą. Kelionės data: 13.07-27.07 Pasiruošę atsakyti į visus klausimus.
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 26 atsakymų
Sveiki! Į Palmyrą vykstame sausio pradžioje. Gal kas gali plačiau papasakoti apie motociklų nuomą? Norime pakeliauti po šalį. Ar šalia yra nuoma, draudimas, šalmai, teisės ir t.t.??? O apie žvejybą – jei įmanoma. Dėkoju!
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Kas bus NG viešbučiuose?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų
Mieli keliautojai!Vykstame į viešbutį Pegasus,Ke Ga pakrantėje,Phan Thiet.Skaitome baisius atsiliepimus apie restoranų ir kavinių trūkumą netoliese ir už kelių kilometrų. Pasakyk man, ar tai tiesa?
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Būsime NG Mui Ne, norėčiau (ir dar ne kartą) į SPA pasidaryti masažo.
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
kaip su arbatpinigiais Vietname?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar