Klausimai apie JKVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie JK
Ieškau bendrakeleivių bendriems išvykoms į ekskursijas ar savarankiškas keliones po šalį
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Kas turi patirties lankydamas Anglijos „Premier“ lygos rungtynes? Kaip situacija su bilietais, ar galiu nusipirkti kasose, ar geriau užsisakyti internetu?
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Aš norėjau aplankyti Škotiją per buvusią kelionę, tiesioginių skrydžių iš Maskvos į Edinburgą nėra, kaip jie ten pateko, kas ten buvo ir ar verta vykti ir kaip jie ten pateko, jei buvo jungiamieji skrydžiai, kaip ilgai truko?to paties ak skrydis.O kaip viskas vyksta?
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Была недавно в Лондоне в экс туре 7 дней , много мест посетила , Оксфорд . Стратфорд-на-эйвоне , вообще все понравилось.Хотела еще посмотреть Англию виза еще действует,интересует тур "Большая прогулка по Англии" включает-Лондон – замок Уорвик – Оксфорд – Ливерпуль – Озерный край – Нью Кастл – Вал Адриана – замок Алнвик – Йорк – Ноттингем – Стратфорд на Эвоне – Котсволд – дворец Бленем – Лондон – Бат – Гластонбери – Экзетер – Боскастел-Тинтэнджел – Лоустон – Стоутхендж – Сосбери – Портсмут – Брайтон – замок Лидс. Но отзывы совсем не интересные, вроде как почти ничего не показывают гиды так как не успевают или смотреть оказывается нечего "развали замка короля Артура или построения креп.стены римлянами.Теперь сомневаюсь стоит ли ехать, деньги не малые за этот тур.Или лучше в Шотландию?
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar kas nors gali pasakyti, kiek laiko veikia miuziklas „Operos fantomas“? Jei pradėsiu 2:30...
prieš 12 metus  •  2 abonentas 4 atsakymai
Spalio savaitė mano gimtadieniui. Ką rekomenduotumėte? Kur nebrangiai pavalgyti, jei nakvynė netoli Viktorijos stoties? Kur švęsti gimtadienį? Pompastika nesvarbu. Mažumos taip pat.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
Подскажите, пожалуйста, пользовался ли кто-то услугами человек в Лондоне, которого можно назвать персональный гид. Хотим небольшой кампашкой поехать в Лондон и ищем кого-то, кто смог на своем транспорте повозить нас по интересным местам - а не просто стандартным экскурсиям, помог с гостиницей и вообще показал город взглядом местного жителя. Спасибо.
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Rugsėjo mėnesį noriu skristi į Londoną
prieš 13 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Sveiki, šią vasarą išvykstu studijuoti į Londoną. Man 20, bet kaip suprantu, pasirodo, aš nepilnametis? Norėčiau sužinoti, kokie apribojimai manęs laukia? Pavyzdžiui, ar yra koks nors laiko barjeras, po kurio negalima būti lauke? Na, ir taip toliau Akimirkos. Dėkoju )
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar