Klausimai apie GruzijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Gruzija
Planuojame skristi su kolega namo į Ukrainą iš Gruzijos ir registruotame bagaže pasiimti vyno. Vyno norma vienam žmogui yra 2 litrai. Ar galima viename bagaze pasiimti 4 litrus vyno dviems?
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Labas vakaras, 2018-10-05 Daugelyje naujienų skaičiau, kad pasirašyta sutartis su Gruzija dėl galimybės ukrainiečiams kirsti sieną tik su asmens tapatybės kortele (vidiniu pasu). Ar kas nors jau bandė tą kelionę? PS: Turiu užsienio pasą, planuoju kelionę į Gruziją, bet įdomu kirsti sieną naudojant ID. Kas yra keliavęs tokiu keliu, pasidalinkite savo patirtimi.
prieš 5 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Ar 4 metu vaikui reikia paso, kad isvykstu is Ukrainos i Gruzija, jeigu jis yra nurodytas mamos pase?
prieš 9 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Esu Rusijos pilietis, gavau Gruzijos rezidenciją, turiu teisę gyventi Gruzijoje be vizos 5 metus. Klausimas: ar atvykęs į Rusiją galiu grįžti į Gruziją po savaitės, ar Rusija mane įleis į Gruziją?
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Esu Gruzijos ir Rusijos pilietis Su šeima atvykau į Gruziją nuolat gyventi Turiu a \ ms 1998 ar galiu užregistruoti transporto priemonę gyvenamojoje vietoje be muitinės formalumų Pagarbiai JURIJUS M !
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Ar mano mamai, Gruzijos pilietei, norint aplankyti Izraelį 30 dienų, reikia vizos? Jei reikia, kur galiu užsisakyti lankytojo vizą?
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
zogran paso galiojimas pasibaige 9 metai, kiek bus bauda uz tai.aciu
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Laba diena. Kokie šiuo metu taikomi užsienio galiojimo termino apribojimai. pasai įvažiuoti į Gruziją?
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Turiu paskolų Ukrainoje. Ar jie mane perleis prie Gruzijos sienos? Ar tarp mūsų šalių galioja bevizis režimas?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
GIRDEDAU, KAD KURĮ LAIKĄ PASO Į GRUZIJĄ NEREIKĖS, AR TIESA!? IŠ anksto AČIŪ!!!
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Ar man reikia vizos keliaujant iš Ukrainos į Gruziją?
prieš 13 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Gal galite pasakyti ar galima su Gruzijos pasu (be vizos) keliauti is Rusijos i Kazachstan? O ar reikia vizos?
prieš 13 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Einu aplankyti, daug metų nebuvau Gruzijoje. Esu Rusijos Federacijos pilietis, dokumentai tvarkingi, turiu užsienio pasą. Ar man reikia lankytojo vizos norint patekti į Gruziją, jei taip, kur turėčiau kreiptis dėl jos? Ar man reikia kvietimo iš Gruzijos pusės? Iš anksto dėkoju už visus atsakymus.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Esu Rusijos pilietis, atvaziavau i Gruzija pries 2 metus, turejau viza 3 menesiams, bet nepavyko vizos pratęsti, o si menesi noriu apie menesi namo i rusija, as zinau kad as turiu susimoketi bauda, ​​idomu ar istrems? .
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Mano draugas rudenį išvyksta į Gruziją pas draugus. Norite su savimi pasiimti ukrainietišką mėnesieną? Ar muitinė praeis? Kokiais kiekiais? Kokius suvenyrus galite atsinešti?
prieš 15 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Vasarą vykstame į Gruziją, šiuo metu informacijos apie keliones labai mažai, būsiu dėkingas už pagalbą)))
prieš 15 metus  •  9 prenumeratorių 11 atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar