Klausimai apie GruzijaKita

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Gruzija
Draugai ir kolegos! Linkiu ramybės! Aš ir visa Gruzija jus visus palaikome! Asmeniškai aš ir mano kelionių kompanija norime jus palaikyti ne tik žodžiais! Siūlau visiems ukrainiečiams, esantiems Gruzijos teritorijoje, nesvarbu kuriame regione ar mieste, padėti su pervežimu, apgyvendinimu, maitinimu, medicinine pagalba! Žinoma, NEMOKAMAI! BET KOKIA PAGALBA!!! Kolegos, draugai! Kas turi draugų ar turistų Gruzijoje, duok jiems mano kontaktus! Atsiprašau, lakoniška!!! Dabar ne laikas kalbėti, reikia paremti darbais, o ne žodžiais!!! Viber: +995 599 555 233 WhatsApp: +995 592 555 233 Lasho! Linkiu ramybės! (Manęs paprašė paskelbti šią žinutę iren48, ji buvo išsiųsta iš agentūros)
prieš 2 metų  •  9 prenumeratorių 4 atsakymai
prieš 3 metų  •  4 abonentas 2 atsakymai
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 12 atsakymų
Nekilnojamas turtas tokiose Gruzijos vietose kaip Kvariati, Shekvetili, Grigoleti, Anaklia. Galiu išsinuomoti butą nuo 200 iki 300 GEL mėnesiui, metams.
prieš 6 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, pasakykite man, kurios svetainės Gruzijoje yra kaip skelbimų lentos? Panaši į šią svetainę www.ola.ua Tik gruzinų kalba?
prieš 6 metus  •  11 prenumeratorių 12 atsakymų
Sveiki, kokiuose miestuose gyventi Gruzijoje pigiausia? Gruzijos regionas nesvarbus. Svarbu tik kuriame Gruzijos mieste galite išsinuomoti vieno kambario butą už 150 - 200 Lt?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki, kuriose Ozurgeti vietinėse svetainėse galiu ieškoti nuomojamų butų? Tik svetainės ne turistams, o vietos vietiniams? Ar kas nors gali nurodyti gerus maklerius?
prieš 6 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
liko iš grupinių lėktuvų bilietų Kijevas-Tbilisis-Kijevas spalio 16 dieną į Tbilisį ir spalio 24 dieną iš Tbilisio į Kijevą. Aerosvit skrydis 417, 418. Kaina 330 dolerių į abi puses (grupinis bilietas, negrąžinami bilietai). Yra 5 bilietai. SKUBIAI!! [email protected]
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Mane domina 4-viečiai kambariai Tbilisio viešbutyje ir panašiuose viešbučiuose. Bet kainos niekur nenurodytos. Ir kas į kainą įeina?
prieš 13 metus  •  prenumeratorių nėra Jokių atsakymų
Ieškau 4 vietų kambarių Ureki viešbučiuose, pavyzdžiui, Tbilisio viešbutyje ir niekur nėra nurodytos kainos.
prieš 13 metus  •  1 abonentas 3 atsakymai
ra Gears bilietai taip ra shedis?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar