Klausimai apie JuodkalnijaKita

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Juodkalnija
Draugai, pasakykite man, gal kas žino... 29.08 automobiliu grįžome namo iš Juodkalnijos. Atvyko iš Vengrijos. Pasienietis pasakė, kad reikia įdiegti „Vdoma“ programą, paėmė mano numerį. Štai ir viskas. Į paraišką nieko neįvedė, niekas netikrino. Ką tik atsisiunčiau programėlę ir nieko su ja nedariau. Aš nežinojau procedūros, ir kadangi jie neklausė, aš to nepadariau) Yra bandymų, kurie buvo atlikti Juodkalnijoje. Neigiamas. Bet pasienietis juokdamasis pasakė, kad nepriims, kad mūsiškiai nori, kad padarytume mokamus tyrimus. Apskritai taip ir nuėjau. O dabar galvoju, kaip veikia visa ši istorija su „Vdoma“. Ar man reikia registruotis dabar ar ne. Nenoriu mokėti už naujus tyrimus... juk jau yra šviežių.
prieš 3 metų  •  9 prenumeratorių 9 atsakymų
Kokia kaina?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Norime leistis į degantį turą, domimės atsiliepimais
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Juodkalnija yra graži rudenį. Tai kaip Kryme rugsėjį, aksomo sezoną. mes einam, o tu?
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
dėl nenumatytų aplinkybių noriu patikslinti tokį klausimą: ar galima pasus ir pinigus palikti patikimam asmeniui, kuris užsisakys ekskursiją likus trims dienoms iki išvykimo, o likus dienai iki išvykimo atvyks pasirašyti sutartį? ar ši schema tikra? Deja, negaliu nuspėti, ar turėsiu laiko susitvarkyti su vienu dalyku, bet vis tiek noriu turėti laiko atostogauti bent septynioms dienoms? dėkoju!
prieš 14 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar