Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Rafailovičius

Turistinės istorijos apie Rafailovičius pridėti istoriją
Ramus poilsis, šalia puikus Kamnevo paplūdimys.
Nedidelis jaukus kambarys su balkonu su vaizdu į jū rą , netoli paplū dimio, kavinė s parduotuvė s, ilga pasivaikš č iojimo zona. Vieta ramiam poilsiui, š vari jū ra, graž i š alis.
 •  prieš 9 mėnesių
Puikus viešbutis, bevielis internetas nenutrūksta, pusryčiai geri, personalas labai draugiškas
Atvykau i viesbuti 22 val iskart issiregistravau, personalas - merginos labai draugiski, iskart pasiteiravo ko man reikia, kas negerai, virdulio nebuvo, pasakiau ir atveze is karto.
 •  prieš 11 mėnesių
Atostogos Juodkalnijoje
Laba diena visiems! Noriu pasidalinti keliomis savo atostogų Rafailovici akimirkomis. Apsistojome dviejų kambarių bute Villa Maya. Gan tvarkingas ir š varus.
 •  prieš 1 metų
Rekomenduoju Bonaca
Viskas, kas yra aukš č iau pozityvo, paraš yta apie Villa Bonaca – TIKRAI TAIP! O didelis balkonas su sodo baldais, vaizdas į jū rą iš.
 •  prieš 1 metų
Vila man patiko, viskas buvo nuostabu
Vila puikiai tinka ramiam poilsiui, š alia nė ra triukš mingų š laitų , restoranų ir diskotekų . Vila yra dvi minutė s nuo jū ros, už migdami iš girdome banglenč ių garsą .
 •  prieš 3 metų
Viešbutis yra tik šalia tarptautinės greitkelio
Kas nepatiko: 1. Vieš buč io vieta, š alia greitkelio, automobiliai važ inė ja visą parą . Nerekomenduoju imti skaič ių ž emiau 6 aukš to ir antrojo skaitmens 1-2, iš kurių yra vaizdas į greitkelį .
 •  prieš 3 metų
Be to, 1 eilutė, paslauga - 0, labai mažas skaičius
Susitiko, atsiskaitė.12 val. , raktus atiduoda ir kambarį parodė . Iki jū ros 2 min. Ir tuo geri dalykai baigiasi. Treč ią vieš nagė s dieną.
 •  prieš 3 metų
Nepastebimai namuose
Gavau degantį turą beveik už skrydž io kainą ir nusprendž iau, kad atsisakyti neį manoma, juolab kad Juodkalnijoje niekada nebuvau. Atvykome po 17, mus pasitiko netoli nusileidimo aikš telė s ir iš kart palydė jome į kambarį , tad lauk...
 •  prieš 3 metų
Labai geras patogus viešbutis su puikia vieta
Š iame vieš butyje apsistojome rugsė jo mė nesį . „R-Tours“ vedė jas. Iš pradž ių buvome apsigyvenę dvivieč iame, nors apartamentai su virtuve buvo mokami.
 •  prieš 3 metų
Atostogos rugsėjį Obala Ponta Nova 3*
Š iame vieš butyje apsistojome antrą kartą . Iš pradž ių buvome apsigyvenę P3 kambarė lyje (tai -1 aukš tas, kur yra registratū ra) su vaizdu į gretimo pastato stogo tvorą , net nereikė tų mikč ioti dė l jokio vaizd...
 •  prieš 3 metų
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Rafailovičius