Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Budva

Turistinės istorijos apie Budva pridėti istoriją
Šioje viloje ilsimės jau keletą metų.
Š ioje viloje ilsimė s jau keletą metų. Savininkas labai nuoš irdus ž mogus, organizuoja pervež imą į oro uostą. Vila yra 5 minutė s nuo geriausios parduotuvė s Budvoje ir 10 minuč ių nuo jū ros.
 •  6 dienų назад
Labai gera nebrangi viešnagė
Sveiki! Ką tik atskridau iš Juodkalnijos ir iš karto sė dau raš yti apž valgos, kol prisiminimai dar š viež i! Apie š alį - atskiras pokalbis, tai nuostabu, kas dar abejoja skristi ar ne, tikrai verta aplankyti.
 •  9 mėnesių prieš
Pats geriausias viešbutis iš visų paskutiniųjų, kuriame ilsėjausi Juodkalnijoje
Vieta labai į domi – netoli jū ros ir nesigirdi centrinio greitkelio triukš mo. Netoliese yra daug prekybos centrų ir turgus. Kambariai puikū s, valymas ir rankš luosč ių keitimas kiekvieną dieną .
 •  7 mėnesių prieš
Labai geras 4 žvaigždučių viešbutis
Turė jau labai teigiamą patirtį š iame vieš butyje. Naujas š varus tvarkingas kambarys. Mandagus ir draugiš kas personalas. Skanus maistas restorane.
 •  9 mėnesių prieš
Nepateisino lūkesčių!
Vieta gera, š alia parduotuvė s, kavinė s, kepyklė lė s. Š alia „slaviš kas“ paplū dimys ir autobusų stotelė iš vykoms į ekskursijas.
 •  8 mėnesių prieš
Geras viešbutis
Č ia apsistojo rugsė jį . Tylu, ramu. Kambarys š viež ias. Vonios kambarys š iek tiek pavargę s, bet apskritai neblogas. Be pusryč ių , bet š alia yra kavinė s ir picerijos bei kepyklė lė s, š alia mė sininkas.
 •  9 mėnesių prieš
Puikus viešbutis, bet prasta garso izoliacija
Iš esmė s geras vieš butis. Nauji baldai, š vara, kasdienis valymas ir rankš luosč ių keitimas. Wifi lė tas, bet veikia net kambariuose.
 •  9 mėnesių prieš
Normalus viešbutis be savininkų
Vieš butis neblogas – kambariai š varū s, kiekviename kambaryje yra balkonas, televizorius, kondicionierius. Dviejų kambarių liukso numeriuose sulankstoma sofa yra visavertė miegamoji vieta.
 •  10 mėnesių prieš
pavogti
Nuotraukos neatitinka tikrovė s, gyvenau pirmame aukš te virtuvė s visai nė ra. Likus dienai iki isvykimo pirkau prsut ir sokolada kaip suvenyrus, isvykimo diena kraudamasi daiktus pastebejau, kad is saldytuvo dingo pakelis prsut ir pakelis sokolado, tad atsargiai!
 •  9 mėnesių prieš
Geras viešbutis
Puiki vila (kambariai š varū s, ką tik renovuotas 5 aukš tas su puikiu vaizdu į kalnus), vietovė rami, tyli. Viloje yra baseinas su sutvarkyta teritorija, kuri Budvoje yra reta.
 •  9 mėnesių prieš
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Budva