Klausimai apie JuodkalnijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Juodkalnija
Prasau pasakykit arba palikite nuorodas i foruma: i Juodkalnija is kijevo automobiliu auto ne 5 eurai - 2004 seno tipo vairuotojo pazymejima 2005, vyro pasas be lusto kame gali buti problema? koks skirtumas tarp lėktuvo ir automobilio kainos? labai norim aplankyti sia valstybe, bet kol kas kaina kandžiojasi, noriu poilsiautojų nuomonės, gal ne ten ieškau
prieš 5 metus  •  10 prenumeratorių 44 atsakymai
Viešbučio savininkas atsisakė pakviesti. Kelionių agentūros nenori daryti čekio, jei neperku kelionės. Ką daryti?
prieš 6 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Ar reikalingas antrojo iš tėvų notaro patvirtintas leidimas nepilnamečiui atvykti pas vieną iš tėvų?
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 8 atsakymų
Laba diena visoms. Situacija tokia: Juodkalnijoje gyvena buvęs klasės draugas. Noriu pasiimti lėktuvo bilietą iš Ukrainos ir skristi į Juodkalniją pas jį 10-12 dienų. Gyvensiu jo name, tad vaučerio į viešbutį nėra. Pasas galiojantis ir naujas. Pase nėra Šengeno vizos. Klausimas: ar šiuo atveju man reikia Šengeno vizos ar ne? Ką tik atvykstu į Juodkalniją, pereinu pasų kontrolę ir viskas? arba kaip? Ačiū visiems iš anksto!
prieš 9 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Sveiki! Būčiau dėkingas už rekomendacijas, maršrutą, kurortą, adresus, bet kokius patarimus dėl kelionės automobiliu iš Kijevo į Juodkalniją. Mane ypač domina, kokias vizas reikia atidaryti tranzitinėms kelionėms ir kur jas atsidaryti. Ar yra reikalavimas pateikti vaučerį iš viešbučio, draudimą kertant sieną. Iš anksto dėkoju!
prieš 9 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Sakykite, ar yra mokestis už buvimą šalyje??? + vaikas pase Iš anksto dėkoju
prieš 10 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Labas vakaras! pasakykite man, 2013 m. bevizis įvažiavimas užsakomiesiems skrydžiams į Juodkalniją 90 dienų ar 30 dienų?
prieš 11 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Pilone pasakė, kad registracija nereikalinga, nors vilos savininkas pagal įstatymus privalo registruotis
prieš 11 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Sakykit man, turint Vengrijos Šengeno vizą, ar galima 2013 m. liepos-rugpjūčio mėn. keliauti automobiliu iš Ukrainos į Juodkalniją per Serbiją? reikalingos papildomos Serbijos ir Juodkalnijos vizos
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Reikia patarimo dėl vizos į Juodkalniją. Internete aptikau straipsnį, kad šią vasarą bus viza įvažiuoti į Kroatiją, reikia kreiptis dėl Kroatijos nacionalinės vizos. O kaip bus su vizomis į Juodkalniją ukrainiečiams?Ar bus ir bevizis įvažiavimas į užsakomuosius skrydžius? Būsiu dėkingas už bet kokį atsakymą.
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
Sveiki, einu ilsėtis ChG. Aš gyvensiu savo draugų namuose. Bet aš nepirkau bilieto atgal, nes Nežinau, kada grįšiu. Ar įvažiuojant reikia turėti kelionės kuponą, atgalinį bilietą ar kvietimą? O kaip muitinė Rusijoje? Ar mane išleis su bilietu ir pasu? Irina.
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Rugsėjo mėnesį su vyru ir vaiku skrendame mėnesiui į Juodkalniją. O mano vyro paso galiojimas baigiasi lapkričio gale. O informacija internete kitokia. Kas rašo, kad 2 savaites, kas rašo, kad 3 mėnesiai nuo įvedimo dienos. Kiek galų gale? Dėkoju!!!!!
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Pernai Kazachstano gyventojams buvo atidarytas bevizis įvažiavimas į Juodkalniją, o šiemet? Nerandu informacijos, ar yra Kazachstano ambasados ​​svetainė ar koks nors kitas šaltinis, kur galėčiau gauti atsakymą? Vaziuosiu vasara, bet zinant situacija su vizomis noreciau suzinoti dabar
prieš 12 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar tai leidžia muitinė?
prieš 13 metus  •  10 prenumeratorių 15 atsakymų
Norint atvykti į Juodkalniją, reikalingi dokumentai
prieš 14 metus  •  10 prenumeratorių 20 atsakymų
Kas gali pasakyti, kokį popierių (ar kokį) reikia pasiimti iš mini viešbučio savininko, su kuriuo susitarėte dėl apgyvendinimo, kad galėtumėte jį pateikti Vengrijos konsulatui tranzitinei vizai atidaryti?
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Skrendu is Ukrainos. Norėčiau rinktis būstą vietoje, atvykus, o ne imti kiaulę į košę. Pagal turistinėse svetainėse esančią informaciją niekaip negaliu suprasti - ar dar reikia rezervuoti, ar tai galima tik su pasu?
prieš 16 metus  •  2 abonentas 7 atsakymų
Su vyru liepos mėnesį vykstame į Budvą. Rankiniame bagaže vežame DSLR ir krūvą objektyvų. Ar man reikia deklaruoti brangų fotoaparatą?
prieš 16 metus  •  prenumeratorių nėra 3 atsakymai
Laba diena!Labai reikia jūsų patarimo.Jie siūlo darbą ChG.Pasakyk kokios taisyklės dėl Rusijos Federacijos piliečių atvykimo į Juodkalniją įsidarbinimo tikslais?(žinau, kad yra bevizis įvažiavimas Rusijos Federacijos piliečiams, iki 30 d.. Ar reikia kreiptis dėl darbo vizos Kokia darbo vizos gavimo tvarka?Ta pati kaip ir kitose ES šalyse?Būsimas darbdavys sako, kad leidimas dirbti bus išduotas po 2 mėnesių bandomasis laikotarpis baigėsi.Ar jis teisus?Ačiū!
prieš 17 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar