Klausimai apie BaltarusijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Baltarusija
Negalime gauti aiškaus atsakymo. Padėk man, prašau. Turiu mamą, kurios būklė dabar labai sunki. Mano sesuo gyvena Minske ir nori atvažiuoti rugsėjį, sužinojome, kad važiuoja autobusai. Gal kas is asmenines patirties pasakys ar ji gali saugiai kirsti siena ar reikia kazkokiu konkreciu dokumentu? Rašėme į Baltarusijos pasienio tarnybą, bet protingo atsakymo negavome. Iš anksto dėkoju.
prieš 3 metų  •  5 prenumeratorių 13 atsakymų
Kas keliavo iš Zaporožės į Minską, pasakyk ko tau reikia ir kaip geriausiai ten nuvykti, kiek maždaug trunka kelionė? Būčiau dėkingas už bet kokią informaciją.
prieš 3 metų  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Mes - su vyru - esame Ukrainos piliečiai, 2014 metais išvykome nuolat gyventi į Baltarusiją. Dabar norime grįžti ir perkelti savo kuklų turtą. Konsulinėje įstaigoje jie neužsiregistravo, buvo išduotas leidimas gyventi Baltarusijos Respublikoje.
prieš 8 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Prancūziją planuoju aplankyti su Lenkijos Šengeno viza, prieš tai atvykęs (tiksliau atskridęs) iš Minsko į Varšuvą, o po to į Prancūziją. Ar bus kokių problemų?
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Visa litvi.shengen na pol goda.fo aprelia.a vse ni uze ispolzovani pochti.mozno lu v fevrale opiat podavat or zdat aprelia??
prieš 11 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Skrendu iš Belavia, iš Astanos į Romą, oro uoste apie 8 valandas
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Laba diena, ar be problemų su nešiojamu kompiuteriu ir vaizdo kamera galima kirsti Lietuvos-Baltarusijos muitinę žaliuoju koridoriumi ir ar nebus problemų išvykstant iš Baltarusijos? dėkoju
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
как часто можно ездить на Украину с Беларуси просто посажиром
prieš 12 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
to paties modelio rūbai, kiek vienetų galima vežtis
prieš 12 metus  •  4 abonentas 10 atsakymų
kaip skristi iš Turkijos į Baltarusiją
prieš 12 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Draugai is Nigerijos nori skristi i Baltarusija pasilikti 2 savaites. Ar jie gali tai padaryti, kokius dokumentus reikia pasidaryti ir kur dėl to kreiptis? Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 13 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sakykite, ar man reikia padaryti vizą kelionės dokumentui į Egiptą? Mano vyras kilęs iš Kazachstano. Daugiau nei 10 metų gyvena Baltarusijoje, tačiau paso nepasidarė. Yra leidimas gyventi. Keliauti į Egiptą jis pasidarė kelionės bilietą, kuriame parašyta, kad gali keliauti į kitas šalis. Įvairiose kelionėse. Agentūros sako kitaip, tada reikia vizos, tada tai padarys atvykę. Nesuprantu, prašau padėk!
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar