Klausimai apie BulgarijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Bulgarija
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 2 klausimai
2
аватар
Atsakyta ant 2 klausimai
3
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas
4
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas
5
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Bulgarija
prieš 5 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena! Pasakyk man, prašau, aš su vaiku važiuoju atostogauti į Bulgariją. Aš ir vaikas esame Ukrainos piliečiai (biometriniai pasai), vaiko tėvas kitos valstybės pilietis (vaiko gimimo liudijime tai nurodyta). Pagal Ukrainos įstatymus tėvo įgaliojimo nereikia, bet nerimauju dėl muitinės Rumunijoje (kad neprisirištų ir nesugadintų likusių). Iš tėvo šiuo metu sunku padaryti įgaliojimą, jis gyvena Rusijoje.
prieš 5 metus  •  9 prenumeratorių 8 atsakymų
Norime su šuniu į Bulgariją!Turime visus dokumentus,bet ne kiekviena muitinė turi veterinarijos įstaigą!Kad paskutinę akimirką nepasisuktume, būtų įdomu sužinoti, kuri Rumunijos muitinė turi veterinarijos kabinetas
prieš 7 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
prieš 8 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Pasakyk man, prašau, kas artimiausiu metu autobusu persikėlė per sieną į Bulgariją. Kalbant apie laiką, kiek laiko užtrunka užbaigti? Kaip muitinė leidžia vyrus kirsti sieną? Išvykimas autobusu iš Ukrainos. Iš anksto dėkoju visiems už atsakymus
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 10 atsakymų
Esame du suaugę ir du vaikai (5 ir 12 metų). Žinau, kad viza suaugusiems kainuoja 35 eurus, vaikai nemokami. Jeigu mes patys (be kelionių agentūros) prašysime vizos, tai mums iš viso kainuos 70 eurų visiems IR VISKAS ??? O gal yra kitų mokesčių, rinkliavų ir pan.? Girdėjau, kad reikės papildomai mokėti į vizų centrą po 20 eurų nuo visų (įskaitant vaikus), ar tai tiesa? Ir ar galima gauti vizą Charkove?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Pasakyk man, kas bus, jei viza vėluos 2014-03-31, o aš galiu išprotėti tik 2014-02-04. Kokios problemos manęs laukia ir kaip jų išvengti?
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Ravdoje ilsimės privačiame sektoriuje aštuonerius metus.Anksčiau iš Maskvos keliavome automobiliu ir du kartus traukiniu.Kaip dabar ten pateksime?...Situaciją žino tie, kurie skrido lėktuvu.
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 19 atsakymų
Ketinu vaziuoti i Bulgarija antra karta, tai pusmečiui kainuoja turistinė multiviza (pirma karta važiavau iš kelionių agentūros), ar reikia kelionės čekio ar galima be jo? Ko kito, išskyrus pasą, galima paprašyti prie įėjimo
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Rugpjūčio 9 dieną skrendame į Burgasą. Keliaujame dviejų suaugusių ir dviejų vaikų, turinčių atskirus pasus, šeima. Kartu su mumis keliauja močiutė, kuri turėjo dvi dienas pabūti su vaikais, kol buvome ekskursijoje Stambule. Šiandien sužinojome, kad ambasada atsisakė išduoti dvigubą vizą. Priežasties, žinoma, mums niekas nesakė. Kas dar buvo atmestas? Kodėl, jūsų nuomone? Jeigu darysime prielaidą, kad dėl likusių vaikų, tai nelogiška: galime išvykti, kaip suprantu, bet negalime grįžti iš Turkijos. O gal aš neteisi?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 9 atsakymų
Ar galiu tiesiog išeiti atostogų ir pranešti kvietimą atsiuntusiai įmonei, kad esu BG? Ar jums reikia draudimo? Ko galima paklausti muitinėje? Nežinau koks reikalas. Dėkoju!
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 19 atsakymų
Sveiki. Padėk man, prašau. Tokia situacija susiklostė. Rugpjūčio mėnesį norime savo automobiliu iš Ukrainos vykti į Bulgariją. Kaip mums reikia ir kur gauti vizą, jei neužsisakėme viešbučio? Ir kiek tai kainuos? O ar per Rumuniją galima keliauti su Bulgarijos turistine viza? Ar man reikia Rumunijos tranzitinės vizos?
prieš 11 metus  •  10 prenumeratorių 20 atsakymų
nusipirkau autobuso bilietus iškilo klausimas su vizomis.kur pirko jie sako - 35 eurai + 200 UAH uz savo paslaugas, bet jei duosim iki gegužės 1. kitose įmonėse 35 + 22 eurai konsulinis mokestis ir 150-200 UAH už savo paslaugas.kur Kijeve pigiau ir ar reikia moketi 22 eurus?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
В этом году я и мой муж решили поехатьотдыхать и взять с собой нашего внучка.БОЛГАРИЯ гост (СТРАНЖА)
prieš 11 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Turiu butus Bulgarijoje ir leidima gyventi, i kita kelione norejau pasiimti su savimi kelias reprodukcijas ir paveikslus, kurie buvo pirkti parduotuvese, ir jau seniai bevertis, chekiai nebuvo issaugoti. Kokį dokumentą ir į kokią instituciją turėčiau pasiimti, kad muitinėje nekiltų problemų išvykstant ar nieko nereikėtų? Dėkoju
prieš 11 metus  •  1 abonentas 2 atsakymai
2 suaugusieji ir vaikas, slidinėjimo turai
prieš 11 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
dar