Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Saulėtas paplūdimys

Turistinės istorijos apie Saulėtas paplūdimys pridėti istoriją
Tvirti trys
Draugiš kas ir besiš ypsantis personalas skirtas tik pasiturintiems turistams. Jei neperki pas juos interneto, nekeisi pinigų ir papildomai nevalgysi restorane, į tave ž iū rė s „iš po kaktos“ ir visur sveikins.
 •  prieš 8 mėnesių
Puikus viešbutis
Noriu pradė ti nuo DIT Evrika Beach Club Hotel 4* rekomendacijos. Ji ilsė josi nuo 13.09. 2023-22.09. 2023 viskas labai patiko. Nesitikė jau, kad atostogos Bulgarijoje man tikrai patiks.
 •  prieš 8 mėnesių
Gera vieta.
Taip, vieš butis yra „sovietinė s architektū ros“, bet ne pats blogiausias pavyzdys. Pirmas ir svarbiausias dalykas yra tai, kad jis yra pirmoje eilutė je.
 •  prieš 8 mėnesių
geras viešbutis, Wi-Fi ne visur
tai 3* vieš butis, viskas puiku, arti jū ra kambariai seni, bet š varū s nė ra paplū dimio rankš luosč ių paplū dimio kė dė s ir skė č iai yra mokami baras paplū dimyje yra mokamas – jis ne iš vieš buč io maistas skanus ir gerai iš kepę s nesudegindamas ar per daug riebalų
 •  prieš 9 mėnesių
Puikus viešbutis, rekomenduoju
Mums patiko š is vieš butis. Kai tik atvykome, buvome už registruoti; mums nereikė jo laukti po varginanč ios kelionė s. Personalas ten paslaugus ir besiš ypsantis.
 •  prieš 9 mėnesių
Jaukus viešbutis. Viskas šaunu
Labai draugiš kas personalas. Puiki mityba – į vairus ir labai skanus maistas. Restoranas tvarkingas ir š varus. WiFi kambaryje. Ač iū už nuostabias atostogas!
 •  prieš 9 mėnesių
Geras viešbutis. Poilsis buvo sėkmingas
Vieš butis labai maloniai nustebino. Gera vieta (š alia autobusų stotelė , prekybos centras ir jū ra 5 min pė sč iomis! ) Vieš butis turi savo teritoriją su poilsio zona rū kantiems, pavė sine.
 •  prieš 9 mėnesių
Viešbutis senas, į pliusą veikia Wi-Fi, greita registracija.Jūra 5 min pėsčiomis, paplūdimys komunalinis.
Iš pradž ių buvome apgyvendinti apartamentuose (š eimos kambaryje), nes dvivieč io kambario nebuvo. Sakė , kad kambarys bus paruoš tas vidurdienį , kitą dieną , ž inoma, lagaminų ir daiktų iki galo iš ardyti negalima, nes reik...
 •  prieš 9 mėnesių
Viešbutyje viskas gerai, bet
Ilsė jomė s 10 dienų , kambarys standartinis, normalus, bet aptarnavimas buvo toks ir toks! Muilą pavyko iš saugoti, duš o ž elė iš dalinta tik vieną kartą .
 •  prieš 10 mėnesių
Viešbutis normalus, bet yra tam tikrų niuansų
Vieš butis yra netoli jū ros, yra 4 liftai, baseinas geras. Tarp minusų : kambarys buvo valomas kartą per 8 dienas, o baseino valymo nematė me nė karto.
 •  prieš 10 mėnesių
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Saulėtas paplūdimys