Klausimai apie KinijaDokumentai ir kraštinės

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kinija
prieš 4 metų  •  4 abonentas 3 atsakymai
prieš 5 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Labai svarbu žinoti! Ačiū visiems!!! Turite gauti kelionių istoriją)
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 13 atsakymų
Apžvalgose skaičiau, kad neva grupinė viza yra priklijuota prie turistų sąrašo ir saugoma gido. Bet man iš esmės svarbu, kad pase būtų žyma apie atvykimą ir išvykimą. Taip pat perskaiciau (be jokios konkrecios), kad sita antspauda galima veliau dėti Sanijoje ir kažkodėl pas muitininkus, o ne pasieniečius. Prašau pasakyk man)
prieš 6 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 6 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
po pusmečio reikia kraustytis į Kiniją. Bet ar įmanoma išspręsti vizų klausimą Simferopolio užsienio reikalų ministerijoje? Keliauti į Maskvą dabar šiek tiek brangu... Gal kas ką nors apie tai žino?
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Jei noriu importuoti ir eksportuoti iš Kinijos daugiau nei 5 tūkstančius dolerių, turiu deklaruoti sumą importuodamas. Ar šios importo deklaracijos metu bus paprašyta parodyti pinigus ir su jais suskaičiuoti?
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Vizos terminas vėluoja daugiau nei 2 metus, yra vaikas iki pilnametystės.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Noriu žinoti, ar magas įeiti, ar ne
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Norime su savimi pasiimti sūrio kaip dovaną draugui, jis pasiilgo mūsų sūrio Kinijoje
prieš 12 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Jei išardote 10 telefonų ir išmetate dėžes, ar įmanoma juos taip išnešti. su sąlyga, kad dėklus neša vienas asmuo, o po kelių valandų telefonų kamštį neša kitas asmuo. ar muitinė susidomės atsarginėmis dalimis?
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Pasakyk man, kaip sunku suorganizuoti kelionę (individualią kelionę) į Pekiną? Tai reiškia popierizmą, vizą ir kt. Su vyru nusprendėme pasveikinti save vestuvių metinių proga, tačiau išgirdome, kad į Kiniją patekti kur kas sunkiau nei į Egiptą. Iš anksto dėkojame už atsakymus ir patarimus dėl Kinijos.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 5 atsakymų
Ko reikia norint patekti į Ktius be kelionių organizatoriaus?
prieš 16 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Man reikia verslo reikalais vykti į Chabarovską. Iš ten norėčiau vykti į ekskursiją į Kiniją. Prašau pasakyti, kur man reikia gauti vizą. Esu Ukrainos pilietis ir noriu nusipirkti bilietą Chabarovske.
prieš 16 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Staiga susidarė atostogos (įskaitant Naujųjų metų šventes), nusprendėme vykti į Kiniją. Nuo paskutinio laiko visur keliaujame išskirtinai savarankiškai (be kelionių agentūrų), o pasiruošimui - 12 dienų laiko - išskrendame 2007-12-20, neturime laiko gauti dvigubos vizos (Kinija-Hongas Kongas-Kinija) Rusijoje. Jei kas zino patarkit kur Kinijoje galima gauti viza i Hong Kong, labai noriu paziureti bent dienai. mūsų maršrutas: Pekinas-Šanchajus-Hainanas-Guangdžou-Pekinas, nuo 2007-12-20 iki 08-05-01
prieš 16 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Visi klausimai
JAE
dar