Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Protaras

Turistinės istorijos apie Protaras pridėti istoriją
Viešbutis toli gražu nėra penkių žvaigždučių. Tik penkių žvaigždučių pusryčiai
Į sikū rė greitai, 310 kambaryje, neva su vaizdu į jū rą . Bet iš tikrų jų kaž kur toli buvo siaura jū ros juosta, o iš balkono atsivė rė ž uvies restoranė lis Spartiatis su nuolatiniu grilio ir deginto maisto kvapu.
 •  prieš 1 metų
Tai buvo puiku!
Pirmą kartą buvome š iame vieš butyje. . . Ir noriu pripaž inti, tai retas atvejis, kai norisi sugrį ž ti Č IA ir sugrį ž ti ne kartą )) Tiesą sakant, vieš butis naudojasi visais 5 *.
 •  prieš 1 metų
Nuostabi šventė
Nuostabios atostogos. Dabar apie viską iš eilė s. Vakare atvyko į Larnaką . Prie iš ė jimo iš lė ktuvo keleivių srautas buvo padalintas: į vieną pusę - paskiepyti, į kitą - ne, pakartotiniam testavimui.
 •  prieš 1 metų
Geras viešbutis
Draugai, noriu su jumis pasidalinti ir rekomenduoti š į vieš butį , mama buvo nakvynė s studijoje, jai labai patiko ir ji grį ž o tikrai pailsė jusi: maistas buvo pusryč iai kaip š vediš kas stalas, o vakarienė tik pagal už sakymą...
 •  prieš 1 metų
Geras viešbutis su nuostabiu paplūdimiu
Draugiš kas personalas, š varū s kambariai, geras wi-fi. Graž us paplū dimys ir sodas. Iš maisto rinktis.
 •  prieš 1 metų
Puikus viešbutis, švara ir tvarka visame kame
Š į vieš butį pasirinkome pagal atsiliepimus ir neklydome. Viskas atitinka apraš ymą . Į siregistravimas – puikus, be vė lavimo, kambariai paruoš ti iš anksto.
 •  prieš 1 metų
Puikus viešbutis, puikus kainos ir kokybės santykis
Greitai apsigyveno, iš karto davė kambarį su vaizdu į jū rą , maisto nelabai į vairus, bet viskas labai skanu, vaisiai į vairū s, bet visi "ą ž uoliniai", patiko tik arbū zas ir vynuogė s, todė l nusipirko vaisiai prekybos centre,...
 •  prieš 1 metų
Nuostabus viešbutis
Keliavau su vyru ir 8 metuku vaiku. Į siregistravimas: atvyko naktį , nuoš irdž iai susitikome, greitai, be problemų , susitvarkė me. Kambarys: su vaizdu į jū rą , maž as, bet jaukus, š viež iai suremontuotas, nauja santechnika, butas veik&...
 •  prieš 1 metų
Puikus naujas viešbutis
Š is vieš butis mū sų akį patraukė netyč ia, o iš pradž ių buvo baisu eiti, nes atsiliepimų visai nebuvo. Galiausiai jie nė kiek nesigailė jo, kad nusprendė .
 •  prieš 1 metų
„Amore Hotel Apartments“ apžvalga
Man tikrai viskas patiko. Č ia viskas tame pač iame lygyje. Nors vieš butis yra ne 1-oje linijoje, bet yra patogioje ir geroje vietoje. Vieš butyje yra geri kambariai, malonus ir draugiš kas personalas.
 •  prieš 3 metų
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Protaras