Klausimai apie IzraelįKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Izraelį
Jei taip, tuomet jus domina kainų tvarka ir kelionių organizatorius
prieš 6 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Nerandu atsiliepimų apie šią kelionių agentūrą, prašau padėti.
prieš 10 metus  •  7 prenumeratorių 15 atsakymų
Tik iš savo patirties prašau
prieš 10 metus  •  8 prenumeratorių 40 atsakymų
Aš jau keliavau į Izraelį. Ekskursija vadinosi „Įvadas“. Į šią kelionę išvykau su draugu, nes. mano vyrui nepavyko. Dabar norime kartu su juo nuvažiuoti prie jūros, galvoju, kaip suderinti Eilatą ir Šventąsias vietas. Ar kas nors keliavo į Jeruzalę iš Eilato?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 6 atsakymų
Apskritai istorija tokia, aš apsvarsčiau ekskursijų variantus iš 2 kelionių agentūrų, o tada gaunu pasiūlymą iš 3-osios įmonės, kurios kaina yra apie 600 USD pigesnė nei kitų pasiūlymų. Įmonės, su kuriomis anksčiau derėjausi, teigia, kad tai nėra realios kainos nei už bilietus, nei už pasirinktus viešbučius. Ar galite įvertinti kelionių programą ir kainas? Tai tikra? Bendra kaina 2779. Ir man pasiūlė 2580! tai tu sakai? Viešnagės laikas 08.05 - 19.05 08.05 Skrydis Maskva–Ben Gurionas 1 bilietas – 202 USD / 2 bilietas – 243 USD = 445 USD 19.05 Skrydis Eilatas - Maskva 190 USD asmeniui = 380 USD dviems Nakvynė Netanijoje ginot yam 3* 6 naktys, 47usd asmeniui už naktį * 6 naktys * 2 asm. = 564 usd
prieš 11 metus  •  4 abonentas 8 atsakymų
Laba diena. Noriu užsisakyti kelionę Izraelio internetinėje kelionių agentūroje, kuri bendradarbiauja su operatoriumi Fleurtur http://www.fleur-tour.ru/ Tuo pačiu metu radau dar keletą įmonių, kurios skirtingais pavadinimais: Royal Israel, Shalom Travel yra tame pačiame operatoriaus Flertur biure, adresu Potapovsky pr., 8 p. 2, 101 kabinetas Ar tai turėtų būti įtartina? Internete atsiliepimų neradau.Kaina už ekskursiją gana patraukli. Kaip apsisaugoti, kokius klausimus reikia užduoti įmonei pasirašant sutartį, kokius dokumentus pateikti. Būčiau labai dėkingas už atsakymą. Nesu patyręs keliautojas. Pagarbiai, Olga
prieš 11 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Laba diena! Sakykite, kokia yra biudžetinių kelionių į Izraelį kaina? Arba grynai piligriminės kelionės arba su kelionių kompanija, bet tikslas yra aplankyti šventas vietas. Kuriuo metu tam vėsiausias oras? Išvykimas iš Kijevo. Ačiū visiems.
prieš 11 metus  •  12 prenumeratorių 31 atsakymas
Važiuojam su vyru.Norėčiau geros pažintinės ekskursijos su geru viešbučiu
prieš 12 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Norime 2012 metų gegužę skristi pensininkus į Izraelį (Netaniją) į pažintinę kelionę, bet nežinome, kurį kelionių organizatorių pasirinkti, kad su turtinga ekskursijų programa ir nebrangiai Ačiū iš anksto
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Mieli keliautojai, kuriose svetainėse galite rasti pigius bilietus Kijevas-Tel Avivas gruodžio pradžiai. Iš anksto dėkojame už atsakymus.
prieš 12 metus  •  5 prenumeratorių 6 atsakymų
Prašome patarti patikimam Ukrainos kelionių organizatoriui Izraelyje.
prieš 13 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Tai yra, ar tikrai įmanoma sutaupyti pinigų, jei patys skrendate, užsisakote viešbutį ar nuomojatės butą? PS ir kuo pavojingas Izraelis? kitu atveju, kaip pasisekė, planuojame vykti, o žiniasklaida lūžta nuo pranešimų apie teroristinius išpuolius :(
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Kas žino, iš kokių agentūrų Odesoje galite nuvykti į Izraelį? Ar galima pačiam gauti vizą, nusipirkti lėktuvo bilietą ir atvykus jau apsigyventi anksčiau pasirinktame viešbutyje. Tai bus pigiau? Žinau Izraelį, žinau hebrajų kalbą. Kelerius metus ten gyvenau darbe, bet kaip turistas niekada ten nevažiavau atsipalaiduoti. Kokie yra patarimai ir gudrybės? Mane labiau domina Eilatas. Lora1 neprisijungęs Pridėti atsiliepimą apie Lora1 Skųstis dėl šio įrašo Redaguoti / ištrinti įrašus
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
koks neblogas viešbutis Eilate. Kaip turkiškas 5 *, su viskas įskaičiuota, ar kažkas panašaus.
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Domina kaina viskas įskaičiuota.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Vykstame prie Negyvosios jūros, iškilo problema renkantis kelionių agentūrą, pasakykite man patikimą Maskvos kelionių organizatorių, iš anksto ačiū.
prieš 15 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Norėčiau eiti į Elitą. Ir sužinokite, kaip yra apskritai. (Apie brangų pigų)
prieš 16 metus  •  prenumeratorių nėra 4 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar