Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Tel Avivas

Turistinės istorijos apie Tel Avivas pridėti istoriją
Kodėl aš įsimylėjau „The Drisco Hotel Tel Aviv“.
Tel Avive apsistojau vieš butyje, kurio istorija prasideda 1866 metais – daugiau nei prieš.150 metų , kai dar nebuvo nei Izraelio, nei Tel Avivo, o pirmasis prabangus vieš butis turtingiems imigrantams, apsistojusiems Amerikos kolonijoje Jafoje, jau egzistavo.
 •  prieš 5 metus
Pasivaikščiokite po Tel Avivą
Tel Avivo miesto pavadinimas iš verstas kaip „pavasario kalva“. Tač iau vietiniai sako, kad tai „miestas be sustojimo“, ir š is apibrė ž imas yra visiš kai teisingas: gyvenimas č ia nesustoja nei dieną , nei naktį .
 •  prieš 5 metus
Dangus virš Izraelio
Vieno saulė lydž io Izraelyje nuotrauka.
 •  prieš 5 metus
Antroji Izraelio kelionė
Kai tik atsirado galimybė vykti į kelionę , nedvejodama vė l pasirinkau Izraelį ! Labai paskendo pirmosios kelionė s sieloje. Skrydis greitas, nenuilstantis – 2 valandos ir 45 minutė s (iš Kijevo).
 •  prieš 5 metus
Rekomenduoju: geras viešbutis
Palikau gerą nuomonę apie vieš butį Residence 26. Už siė miau 8 naktims, mokė jau iki maž daug 520 USD. Tel Avivui tai yra centai.
 •  prieš 5 metus
„The Maison“ apžvalga
Š io vieš buč io specifika tokia, kad tau pasakomas kodas, tu ateini ir atsiskaitai. Nė ra ž monių ir eilių , nieko nesitiki. Už pinigus, kuriuos iš sinuomojau, kambarys buvo normalus.
 •  prieš 5 metus
„The Alexander Tel Aviv“ viešbutyje – jūs tikrai būsite apgauti, o viešbučio darbuotojai jus ignoruos!!
Apsistojome Alexander Tel Aviv vieš butyje 30.10-08.11. 2018 m. Jau ne kartą buvome apsistoję š iame vieš butyje ir mums patiko: gera vieta, netoli jū ros, geri pusryč iai ir skanū s kepiniai bei, kaip atrodė anksč iau, draugiš kas personalas.
 •  prieš 5 metus
Pinigų vagystė iš kambariuose esančio seifo
Tel Avive vieš butyje LEONARDO ART nakvojome nuo 2018-10-29 iki 2018-11-07. Pač ią pirmą dieną , spalio 29-30 d. , iš seifo buvo pavogta didelė pinigų suma už sienio valiuta.
 •  prieš 5 metus
Nuostabus viešbutis! Mano pačios geriausios rekomendacijos!
Mieli keliautojai! Patariu atkreipti dė mesį į ARMON YAM vieš butį po rekonstrukcijos: madingas interjeras, puiki virtuvė , tobula š vara ir aptarnavimas.
 •  prieš 6 metus
Puiki vieta!
Vieš butis man labai patiko, viskas buvo lygu! Kambariui patiko ryš kios š viesos visame kambaryje vė l sugrį š 5 minutė s pė sč iomis nuo Rothschild ir labai teisinga kaina!
 •  prieš 6 metus
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Tel Avivas