Residence 26 2*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 8.010
pagrįstas
1 apžvalgos
8.0 Skaičius
9.0 Aptarnavimas
8.0 Grynumas
8.0 Mityba
7.0 Infrastruktūra
Apartamentų viešbutis yra netoli Tel Avivo centro, 15 minučių pėsčiomis nuo Rothschild bulvaro. Už 1,9 km yra Nepriklausomybės salė, o už 2,5 km – Nahalat Benyamin amatų mugė. Viešbutis rekomenduojamas tiek aktyviems turistams, tiek verslo svečiams mieste.Daugiau →
аватар Eminka
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 8.0
Palikau gerą nuomonę apie vieš butį Residence 26. Už siė miau 8 naktims, mokė jau iki maž daug 520 USD. Tel Avivui tai yra centai. Sutikite, kad miestas labai brangus. Visas gyvenimas Izraelyje yra brangus. Už sisakiau vieš butį per Rubin Tourism. Planavau savo atostogas - už sisakiau ekskursiją ir tik sau pasiaiš kinau, ar man pasakys vieš butį - taigi jie ne tik pasakė , bet ir pasiė mė , už ė mė vietas. … Dar ▾ Palikau gerą nuomonę apie vieš butį Residence 26. Už siė miau 8 naktims, mokė jau iki maž daug 520 USD. Tel Avivui tai yra centai. Sutikite, kad miestas labai brangus. Visas gyvenimas Izraelyje yra brangus.

Už sisakiau vieš butį per Rubin Tourism. Planavau savo atostogas - už sisakiau ekskursiją ir tik sau pasiaiš kinau, ar man pasakys vieš butį - taigi jie ne tik pasakė , bet ir pasiė mė , už ė mė vietas. Labai ač iū ! Š tai kodė l aš nemė gstu atostogų – tai dė l jų planavimo! Tai mane tiesiog vargina! Kartais taip iš sekinate savo nervus, kad net nesinori atostogauti.

Manau, kad tai puikus kainos ir kokybė s santykis. Netoli traukinių stoties ir centro. Kambarys š varus - yra viskas, ko reikia. Pasiilgau tik kito rankš luosč io – nesu pratusi naudoti visoms kū no vietoms. Paklausiau merginos iš registratū ros ir tiesiogine prasme po 5 minuč ių buvau su kitu sniego baltumo rankš luosč iu.
Beje, norė jau už ką sti vė lai vakare - merginos supras, o vaikinai tokie pat slogū s - nuė jau į parduotuvę , kuri yra visai š alia. Labai patogiai!

Vienintelis dalykas, kad sritis gali bū ti ne pati sė kmingiausia, todė l tiesiog naktį , naktį aš viena lengvabū diš kai neiš eič iau, nes č ia pilna visokių nesuprantamų asmenybių.

Bet apskritai aš dė siu 4+ iš.5.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Senosios Jafos miestas
Įvertinimas 10.0
Izraelis, Tel Avivas
Gatvės, aikštės, apžvalgos aikštelės, Istorija
apaštalo Petro bažnyčia
Įvertinimas 10.0
Izraelis, Tel Avivas
Architektūra, Istorija, Religija

Апарт-отель расположен недалеко от центра Тель-Авива, в 15 минутах ходьбы от бульвара Ротшильда. Что касается других достопримечательностей, то Зал независимости находится на расстоянии 1,9 км, а до ремесленной ярмарки Нахалат Беньямин – 2,5 км. Отель рекомендуется как для активных туристов, так и для деловых гостей города.

Vieta Расстояние до международного аэропорта Бен-Гурион составляет 21 км.
Viešbutyje

Круглосуточная стойка регистрации, камера хранения багажа, терраса.

  • restoranas
  • verslo centras
  • nemokamas wi-fi
  • liftas
  • skalbiniai
  • patalpos žmonėms su negalia
  • kambariai nerūkantiems
  • atsiskaitymas mokėjimo kortelėmis
Pramogos ir sportas
  • ekskursijų organizavimas
Kambarių aprašymas

К проживанию предлагается 51 апартамент.

Kambariuose

Кондиционер, телевизор с плоским экраном, спутниковое ТВ, мини-кухня, холодильник, микроволновая печь, кухонные принадлежности, посуда и столовые приборы, фен, душ.

Adresas 26 Ha'Gra Street, Тель-Авив, Израиль
Telefonai: +972 54-755-7793
Klausimai ir atsakymai
Какие развлечения есть в отеле?
В отеле присутствует организация экскурсий, упрощает выбор и дает советы специалист по туризму.