The Maison 2*– Atsiliepimai

1
Įvertinimas 9.010
pagrįstas
1 apžvalgos
Svečių namai yra už 4 kilometrų nuo Tel Avivo parodos „Eurovision Expo“. Šalia yra viešojo transporto stotelės, iš kurių patogu pasiekti bet kurią miesto dalį.Daugiau →
аватар Oleksandr657833
 •  keliavo prieš 5 metus
Įvertinimas 9.0
Š io vieš buč io specifika tokia, kad tau pasakomas kodas, tu ateini ir atsiskaitai. Nė ra ž monių ir eilių , nieko nesitiki. Už pinigus, kuriuos iš sinuomojau, kambarys buvo normalus. Kambaryje yra atskira virtuvė , galima gamintis patiems, duš as, tualetas, viskas gana patogu. … Dar ▾ Š io vieš buč io specifika tokia, kad tau pasakomas kodas, tu ateini ir atsiskaitai. Nė ra ž monių ir eilių , nieko nesitiki. Už pinigus, kuriuos iš sinuomojau, kambarys buvo normalus. Kambaryje yra atskira virtuvė , galima gamintis patiems, duš as, tualetas, viskas gana patogu. Aplink daug privač ių namų ir kavinių . Labai gerai, kad ateini į kavinę , sumoki sumą ir viskas tau į skaič iuota. Gan geras maistas. Visai jaukus vieš butis, kaip jautiesi š alia namų . Viskas patiko, vaziavau pirma karta, bet buvo super, kaina/kokybe.


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Senosios Jafos miestas
Įvertinimas 10.0
Izraelis, Tel Avivas
Gatvės, aikštės, apžvalgos aikštelės, Istorija
apaštalo Petro bažnyčia
Įvertinimas 10.0
Izraelis, Tel Avivas
Architektūra, Istorija, Religija

Гостевой дом расположен в 4 километрах от выставочного центра Eurovision Expo в Тель-Авиве. Рядом находятся остановки общественного транспорта, что позволяет легко добраться до любых частей города.

Vieta 28 км от аэропорта имени Бен-Гуриона. 8 км от театра Камери. 8 км от Тель-Авивского музея изобразительных искусств. 7 км от площади Кикар Ха-Медина. 6 км от парка Яркон и центра Ицхака Рабина.
Viešbutyje
  • nemokamas wi-fi
Kambarių aprašymas

Номера с общей ванной комнатой.

Kambariuose

Кондиционер, телевизор с плоским экраном, сейф для ноутбука.

Adresas 2 Dvora HaNevi'a Street, Тель-Авив, 6935016, Израиль
Klausimai ir atsakymai