Klausimai apie KubaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Kuba
Kuri kelionių agentūra yra geriausia? dėkoju!
prieš 10 metus  •  3 abonentas 5 atsakymų
Laba diena! Rugsėjo pradžioje norime skristi į Kubą, nusprendėme dėl viešbučio – Melia Varadero. Pasakykite man, kurį kelionių organizatorių pasirinkti, kad jis mums padėtų viešbutyje (kadangi Kuboje būsime pirmą kartą ir visiškai nemokame kalbų). O ten darysime ir simbolines vestuves, gal kas pasakys kaip bus pigiau: pirkite pas kelionių organizatorių (iš kurio?) O gal madinga viską daryti vietoje.
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 13 atsakymų
pasakykite man, prašau, patarkite, į kurią kelionių kompaniją geriau kreiptis? pliz))
prieš 12 metus  •  3 abonentas 8 atsakymų
Pasakyk man, kokios sąlygos skristi į Kubą su Aeroflot ir Transaero, kam geriau skristi?
prieš 12 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
norim su vyru ir vaiku pailseti kube 10-12 dienu...pasakyk kokia kurorta ar bent is is kurio operatoriaus geriau eiti,kad nesugadintum likusio...
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Pasakyk man, prašau, mes norime vykti į Kubą kovo pabaigoje, nuo 17 d. Dabar šiam laikui pasiūlymų daug, bet norėčiau šiek tiek sutaupyti. Ar prasminga laukti specialių pasiūlymų ir paskutinės minutės kelionių šia kryptimi (atsižvelgiant ir į pavasario atostogų laiką) ir pirkti, tarkime, likus savaitei ar 2 iki išvykimo? Kokie kelionių organizatoriai su adekvačiausiomis kainomis ir įdomiais specialiais pasiūlymais yra Kuboje? Dėkoju!
prieš 12 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ketina
prieš 13 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Papasakok man, prašau, plačiau. Kiek pinigų pasiimti su savimi, į kurį viešbutį geriau vykti? Koks ir kada ten oras? O kuriai kelionių agentūrai geriau pirkti keliones? (nereikia mesti)
prieš 13 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Noriu pasiteirauti kokiu laiku geriau vykti i Kuba,kiek kainuos poilsis kartu su skrydziu.Kiek pinigu pasiimti su savimi(reikalinga.minimaliai).Koki ukrainietiska operatore siūlytumėt..
prieš 16 metus  •  prenumeratorių nėra 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar