Klausimai apie AustrijaKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Austrija
Jau per Accord turą buvau tikras, kad pirksiu „Vengrijos Chardašo“ turą, bet perskaičius daug neigiamų atsiliepimų ir persigalvojau. Ar tikrai viskas taip blogai? Ar blogai tik su kitomis šalimis (pvz., Olandija, Prancūzija)? Prieš metus mano močiutė išvyko į šį turą ir viskas buvo gerai.
prieš 5 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Noriu pamatyti Vieną. Data laikotarpiu nuo 2014-07-25 iki 05-08
prieš 10 metus  •  4 abonentas 2 atsakymai
aišku, eičiau kaip laukinis jei gyvenčiau arčiau vakarų.Gal kas prisikabins, žvalgybai.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Pasidalinkite, kur mažiau žmonių, tylesnis, šiltesnis vanduo ir viešbutis su nuosavu paplūdimiu? Kokia yra geriausia kelionė?
prieš 12 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Ieškau nebrangios slidinėjimo kelionės. "Naryla" yra įdomus variantas su išvykimu iš Lvovo: 4 dienos Zakopanė, 4 dienos Austrija. Kas bendravo su kelionių organizatoriumi "Fortūna", pasakykite man, koks jis patikimas. Ir taip pat, galbūt kas nors, kas buvo apsistojęs viešbutyje „Post 4 *“, esančiame Fusha mieste, netoli Kapruno, domisi gyvenimo sąlygomis, pirties buvimu ir, svarbiausia, kaip pasiekti slidinėjimo keltuvus (minimali informacija internete) .
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Firmos 1001tour Krasnodar nėra jokiame reitinge, gal tai muilo burbulas?
prieš 14 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Kalėdų išvakarėse norėčiau aplankyti Europą. Deja, įdomių ekskursijų programų Austrijoje – Vokietijoje turizmo rinkoje praktiškai nėra. Ir jei jie atsiranda (pavyzdžiui, „Alpių siuita“ „Feerie“), jie yra susiję su rimtais vizos gavimo sunkumais ir galiausiai kelionės tiesiog neįvyko. Todėl tam ieškojau iš „Accord“ turo „Apsilankymas pasakoje: Čekija – Vokietija – Austrija“. Pritraukia priimtiną kainą, santykinį vizos atidarymo paprastumą, turtingą programą
prieš 15 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Galbūt kas nors ten jau buvo. Koks įspūdis? Ir apskritai, pasakykite man gerą kelionių organizatorių Austrijoje.
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Visi klausimai
JAE
dar