Klausimai apie KarpataiKelionių agentūros ir operatoriai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Karpatai
Sveiki! Balandžio pabaigoje važiuoju į Lvovą, paskui į Ivano Frankivską. Noreciau gyventi kalnuose auksciau ir ten nebuvo auto, kad butu grynas oras, nes. Esu alergiška beržo žiedams. Svarbiausia, kad būtų švaru, be šiukšlių, žmonių nedaug, bet tuo pačiu metu buvo keli restoranai ir kavinės, o vakare pabendrauti su kuo nors iš turistų, kitaip aš einu vienas, aš m 23, žinai. Viešbutis ar geriau privatus namas su patogumais, na, iki 250 UAH per dieną, geriausia su pusryčiais. Ar tai tikrai viskas?!)) Ačiū iš anksto!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 5 atsakymų
Sveiki turistai :) Rugsėjo mėnesį su vyru pirmą kartą susirinkome važiuoti į Karpatus, domina poilsis kur nors prie ežero, miške, mediniame namelyje.Prašau pasakyti ar yra tokios atostogos. ? Iš anksto dėkoju.
prieš 12 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Kelionė iš bityno į bityną Karpatuose ir Užkarpatėje ragaujant įvairių rūšių medų ir bičių produktus, taip pat supažindinant su bitės ir bitininko gyvenimu, su gydomaisiais bičių gydymo metodais (apiterapija). Keliaudami su galimybe patiems pajusti tikrą gamtos tyrumą, nes bitė yra tikrasis jos indikatorius, lipkite aukštai į kalnus ir su irklu rankose eikite kalnų grožiu upės. Tisse. Viskas viename „ApiMandra“ ture, kurio egzistavimas priklauso nuo jūsų atsakymo... 1. Aš už tokią ekskursiją. 2. Man nerūpi 3. Prieš, neįdomu. ================================= Turas gimsta čia: http://apimandry.at.ua Pradėkime nuo TurPRAVDA.
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar kas nors šiuose nameliuose atostogavo Slavske? Kaip laikaisi Šildymas, karštas vanduo, atstumas iki nusileidimų? Už ir prieš.
prieš 13 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
kur galiu pamatyti kambarių kainas, ar kiek kainuoja 2 lovų standartinis, junior suite, liukso numeris ir maitinimas ir ar reikia rezervuoti kambarius iš anksto
prieš 14 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
pasirinkti ekskursiją
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 7 atsakymų
Galvojame pabūti Jaremčėje savaitę, o paskui vykti į Sheshory prie krioklio! Kaip ten patekti be automobilio???
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Jaremčė ar totoriai??? Kur geriau eiti su mažu (1 metų) vaiku: Yaremche ar Tatariv ??? Noriu gražios gamtos, vaikščioti po kalnus ir maudytis upėje, kurios pakrantėje gyventi. Kur geriausia vieta??? Esu už veiklą lauke (kiek galiu). Būti panašiam, o ne sėdėti namuose. Negaliu dalyvauti ekskursijoje...
prieš 14 metus  •  3 abonentas 4 atsakymai
Noriu iš šios įmonės užsisakyti savaitės ekskursiją į Karpatus, bet nieko nežinau apie jos patikimumą
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki visi. Yra noras vasarą automobiliu keliauti į Karpatus. Norėčiau, kad viešbutis (ar koks namas) būtų kalnuose ar netoli jų; kad miškas, kur galima eiti grybauti ir uogauti; upė. Ir, žinoma, nėra labai brangus. Apskritai „civilizacijos“ nebuvo labai daug. Ar galite pasakyti, kas yra vieta. Dėkoju.
prieš 14 metus  •  10 prenumeratorių 11 atsakymų
Man labiau patinka bendrauti tiesiogiai su viešbučiu
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Naujųjų metų atostogas norėčiau praleisti Karpatuose! Pasidalinkite įspūdžiais ir informacija apie kelionę... gal kas buvo Kolomijoje... kažkodėl traukia ten))))
prieš 15 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Tai domina klausimas, su kuria iš Maskvos kelionių agentūrų Yaremche Club-Hotel bendradarbiauja tiesiogiai, be tarpininkų?
prieš 15 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Atsipalaiduokite su visais patogumais prie ežerų
prieš 15 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Norime pailsėti su vyru, bet mažai žygiuoti, matydami Užkarpatę
prieš 15 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pasakyk man normalią rusišką įmonę, kur galima nusipirkti bilietą į sanatoriją "Karpaty" Užkarpatė? Pirkti reikia Rusijoje ir už Rusijos rublius. Tad patarimo „pirkti pačioje sanatorijoje“ nereikia. Ačiū iš anksto.
prieš 15 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
pasirinkti kelionių agentūrą Karpatuose
prieš 15 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Visi klausimai
JAE
dar
JAV