Klausimai apie Alanija

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Alanija
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Alanija
Sveiki. Mes buvome šeima Turkijoje ir savo viešnagę viršijome 18 dienų. Anksčiau ukrainiečiai dėl karo galėjo viršyti 90 dienų, bet tada jie priėmė įstatymą, kad dabar ukrainiečiai turi likti bendrai. Išvykstant iš šalies mums buvo pasiūlyta sumokėti 30 tūkstančių litų baudą. Neturėjome tokių pinigų (net grynaisiais), todėl mus išvežė ir uždraudė atvykti 3 mėnesiams. Klausimas: Ar po trijų mėnesių galime vėl įvažiuoti, ar vis tiek reikės sumokėti baudą? Ir ar man reikės vizos?
prieš 2 mėnesių  •  2 abonentas 1 atsakymas
Ant šių tamsių dėmių (tik ant vienos rankos, eina dėmės ir ilgos juostelės) ant odos burbuliuoja skysčiai, kaip po nudegimo verdančiu vandeniu, tada šie burbuliukai patys sprogo ir išnyko. Nebuvo paraudimo, odos bėrimų, alergijos visai nebuvo. Dėmės neišnyksta ir neryškėja, nerimauju, kad liks tamsios dėmės visam gyvenimui. (10 metų dukros dukrai irgi ant pirštų yra tokios dėmės, bet mažos tamsios ir daug burbuliukų su skysčiu, kaip smailūs smulkūs nudegimai). Kas susidūrė, kas tai galėtų būti? Ačiū visiems iš anksto!
prieš 1 metų  •  3 abonentas 2 atsakymai
prieš 1 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Ar galima pailsėti Turkijoje gegužės mėnesį? Nešalta? Atostogaujame iki gegužės 25 d. Kada ir kur geriausia vykti? Alanija? Kur šilčiau? Mano vyras nori į Turkiją, o ne į Egiptą. O jei nuo 15 iki 25? Ar ten bus šilta? Ar mokate plaukti? Man pasakė, kad gegužę ten šalta ir nėra ką veikti. Kas buvo gegužės mėnesį, pasidalinkite įspūdžiais ir patarimais.
prieš 2 metų  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
prieš 3 metų  •  1 abonentas Jokių atsakymų
Rodyti daugiau »