Klausimai apie Bodrumas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
TOP 5 žinovai Bodrumas
pagal klausimų, atsakytų per 30 dienų, skaičių
1
аватар
Atsakyta ant 1 klausimas


Daugiau apie Bodrumas
prieš 2 metų  •  2 abonentas 2 atsakymai
Laba diena, mieli dalyviai ir patyrę turistai. Turkija, rugsėjo vidurys, 10 naktų, 2 suaugę + vaikas 7 m. Kaina iki 2500 USD. Prioritetas žalias plotas, vidutinis arba didelis, 2-3 skaidres (daugiau vaikui, visai ne vaikams), aktyvi animacija vaikams. Siūlė „La blanche island bodrum“ – taip ir atrodė, atsiliepimai kiek prieštaringi. Ar geras šis viešbutis? Iš anksto dėkoju už patarimą!
prieš 3 metų  •  6 prenumeratorių 9 atsakymų
O nuo uodų reikia imti lėšų, ar dabar? Ar yra kur džiovinti drabužius, sprendžiant iš nuotraukos nėra balkonų, grynai dekoratyvūs prancūziški balkonai? Ar paplūdimyje reikia dėvėti kaukes, o norint patekti į vandenį reikia šlepečių? Vyras klausia, ar vietoje galima rūkyti? Ar kas nors supranta rusiškai registratūroje ir viešbutyje?
prieš 4 metų  •  7 prenumeratorių 17 atsakymų
prieš 4 metų  •  4 abonentas 6 atsakymų
Kiek viešbutis tinka jaunimui, koks kontingentas, animacija, maistas, kambariai, jūros temperatūra, pramogos viešbutyje ir už viešbučio ribų? Dėkoju.
prieš 5 metus  •  6 prenumeratorių 23 atsakymai
Kas buvo neseniai, pasakykite man, prašau: – kiek kainuoja palapinės paplūdimyje? – Ar už teritorijos ribų galima nusipirkti sauskelnių, vaistų, konservų?
prieš 5 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »