Klausimas o Bodrumas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
825 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą

Susijęs klausimas «Viešbučio pasirinkimas»
Pasidalykite informacija apie geriausius Bodrumo viešbučius jaunoms poroms, šokiams, klubams ir pan. Planuojame atvykti 2022 m. birželio mėn.
Pasidalykite informacija apie geriausius Bodrumo viešbučius jaunoms poroms, šokiams, klubams ir pan. Planuojame atvykti 2022 m. birželio mėn.
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Prenumeruoti
8 prenumeratorių  • paklausė 2021-12-30prieš 1 metų
Atsakymai  •  8
аватар Vika284
Viešbučiai su neblogais naktiniais klubais ir koncertinėmis programomis (jei leidžiama 2022 m. birželio mėn.), tai yra Lujo, Rixos Premium Bodrum, Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum, Susona Bodrum, tačiau už šių viešbučių nėra krantinių ir promenadų bei papildomų pramogų, jei tik pabūti. viešbutyje , o jei važiuosite taksi už viešbučio ribų, galėsite patys patekti į Bodrumo naktinius klubus
Kaip pasirinkti geriausią viešbutį, kurį beveik visada kviečia garsūs didžėjai iš aukščiausiojo DJ Mag, tai yra Macakizi Bodrum Golturkbuku, situacija geresnė už viešbučio ribų, yra nedidelė promenada ir, kaip pasirinktis, Mandarin Oriental (ne supainioti su Mandarin Resort)

Elitiškesnių brangesnių naktinių klubų zona nėra skirta masiniam klubų judėjimui, uždari VIP paplūdimio klubai Yalikovak - Epique Island, Bodrum EDITION, Allium Bodrum Resort
Jei pats masinio klubų judėjimo centras su daugybe įvairaus biudžeto naktinių klubų yra Gumbet, tai geriausi yra Kaya Palazzo Le Chic Bodrum, Caresse
аватар gulamguliyev
Labai ačiū už suteiktą informaciją. O kaip Marmaris, geri viešbučiai su klubais ir gražus naktinis gyvenimas, ką galite rekomenduoti?
аватар Al-la
Kalbant apie Marmarį, jame ilsėjausi tik viename viešbutyje. Bet man susidarė įspūdis, kad pats Marmaris yra jaunatviškesnis ir europietiškesnis nei, tarkime, Alanija, Kemeras, Bodrumas. Todėl jaunimo poilsiui rekomenduočiau Marmarį, ten verda naktinis gyvenimas.
аватар Vika284
– Tačiau man susidarė įspūdis, kad pats Marmaris yra jaunatviškesnis ir europietiškesnis nei, tarkime, Alanija, Kemeras, Bodrumas. – gali būti tik įspūdis
Bodrumas jau daugelį metų buvo labiau europietiškas kurortas nei Marmaris. Daugelis anglų turistų, kurie dievino Bodrumą, be atostogų, ten pirko nekilnojamąjį turtą, anglų jaunimas laikė jį antrąja Ibiza ir Magalufa klubams. Marmaris jaunimo atžvilgiu niekada nepasiekė Bodrumo ir Kemero. Marmaris niekada nerengė geriausių pasaulio didžėjų pasirodymų, o Bodrume koncertavo daug didžėjų.
Pačiame Kemere visada buvo daug rusakalbio jaunimo, o per pastaruosius 5 metus Alanija (Alanijos centras) klubų judėjimo prasme labai pakilo.
Pastaruosius 5 metus aktyviai tarp rusakalbių turistų iš Rusijos, Ukrainos ir kitų TO šalių jie vykdo agresyvią reklaminę kampaniją Bodrumui populiarinti. Taigi koronaviruso eroje turistų iš Rusijos ir Ukrainos yra daug daugiau
Dabar vakariškiausias ir europietiškiausias yra Alacati
аватар Vika284
Didelis Marmario minusas yra tas, kad teritorijoje yra keletas labai vertų 5 * viešbučių su gerais naktiniais klubais, o šalia pačių klubų yra tik demokratiški 2 * -4 * viešbučiai arba vienviečiai boutique viešbučiai.
D Maris Bay yra labai gražus viešbutis, bet ir šiek tiek toli nuo paties Marmario centro.
Jei geras viešbutis be savo klubo, o netoli taksi iki Marmario klubų ir ten yra promenada - Hotel Aqua, bet tai geras turkiškas 5 *, žinoma nepalyginamas su D Maris Bay ar Lujo
аватар gulamguliyev
taip, aš suprantu jūsų komentarus apie Marmaris ir Bodrum sritis ir aš tai labai vertinu.
Viešbutis „Adam & Eve“ mane tikrai sudomino, tačiau interneto puslapiuose matau daug neigiamų atsiliepimų. Suprantu, kad taip, tai priklauso nuo aplinkybių, bet kas iš tikrųjų yra pagrindinis klausimas.
аватар gulamguliyev
ka manai apie Adomo ir Ievos viešbutį?
аватар Veronika7081
gulamgulijevas, „Adomas ir Ieva“ viešbutis Beleke neabejotinai tinka poroms. Vėlgi, kam ko reikia. Beleke vis daugiau "galąstu" po atskiru pačiame viešbutyje. Turbūt Bodrume nėra tokio skaičiaus klubų, diskotekų, kaip jums siūlė.
avataras
Atsakykite į kitus klausimus apie Bodrumas
Pridėti nuotrauką
Įkeliama...
Nuotrauka įkelta
×
Visi klausimai
JAE
dar