Klausimai apie Ukraina

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Ukraina
prieš 4 mėnesių  •  1 abonentas Jokių atsakymų
prieš 7 mėnesių  •  2 abonentas 1 atsakymas
BŪSIU LABAI DĖKOJAS!
prieš 1 metų  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar dabar vykdomi skrydžiai iš Kijevo (Žulyany oro uosto) į Egiptą ir Turkiją? Tais metais skrydžiai į Šarm el Šeichą, Antaliją ir Alaniją buvo vykdomi tik iš Borispilio. Ar jau atnaujinote skrydžius iš Zhulyan?
prieš 1 metų  •  8 prenumeratorių 5 atsakymų
Ar Windrose vis dar skrenda į Egiptą? Iš Boryspilio į Šarm tais metais niekaip negalėjau patekti į Rosą. Azureir yra kančia. Girdėjau, kad jais skraidindavo Tez tour. Tačiau daugelis ėmė skųstis dėl vėjo rožių ir nepatogių lėktuvų. Kiek žinau, Windrose turėjo didelius ir daugmaž patogius lėktuvus. O kaip dabar viskas vyksta?
prieš 1 metų  •  3 abonentas Jokių atsakymų
Pailsėkite sausio 10 d.!
prieš 1 metų  •  3 abonentas 2 atsakymai
Bet juk man per 3 dienas reikės praeiti Rusijoje. Ir dar – kokio draudimo jiems reikia išvykstant iš Ukrainos? Įsikrausčiau 2015 m., apie draudimą nebuvo nė kalbos. O dabar įvažiuojant į Ukrainą taip pat nereikia, nes. Turiu posto vaizdą. apgyvendinimas. Pasakyk man prašau.
prieš 2 metų  •  4 abonentas 5 atsakymų
Sakyk, kiek testų darėte ir kokius? Vienas atvykus į vietą Rusijoje ligoninėje? Ar dabar per 72 valandas reikia vežti į ligoninę Ukrainoje, o paskui vėl į Rusiją? Ir pasakykite man, ar galite užsisakyti ir nusipirkti draudimą internetu visam buvimo Rusijoje laikotarpiui? O gal reikia pirkti tik biure ir gauti tik popierine forma? Kad nekiltų problemų ir pan.
prieš 2 metų  •  3 abonentas 5 atsakymų
Rodyti daugiau »
Visi klausimai
JAE
Ukraina
Arabat rodyklė Azure Berdjanskas Boryspilis Černigovas Charkovas Chmilnikas Dniepras Doneckas Geležinis uostas Gribovka Kamianecas-Podilskis Kijevas Kirilovka Koblevo Lvovas Mirgorodas Moršynas Odesa Primorskas Satanovas Šatskas Sergejevka Skadovskas Skhodnica Svjatogorskas Truskavecas Umanas Zatoka
dar
dar