Ukraina 4*– Atsiliepimai

11
Įvertinimas 6.310
pagrįstas
11 apžvalgų
№39 viešbučio reitinge Kijevas
6.7 Skaičius
6.2 Aptarnavimas
7.0 Grynumas
5.8 Mityba
8.4 Infrastruktūra
Keturių žvaigždučių viešbutis „Ukraina“ yra Kijevo centre, Maidano Nezaležnostyje.Daugiau →
аватар Nataliya0104
 •  keliavo prieš 4 metų
Įvertinimas 8.0
Kambariai š varū s. Viskas nauja. Personalas draugiš kas. Pusryč iai š vediš kas stalas. Rekomenduoju vieš butį . Nuostabi Nepriklausomybė s aikš tė s panorama. … Dar ▾ Kambariai š varū s. Viskas nauja. Personalas draugiš kas. Pusryč iai š vediš kas stalas. Rekomenduoju vieš butį . Nuostabi Nepriklausomybė s aikš tė s panorama.
аватар helen23904
 •  keliavo prieš 7 metus
Įvertinimas 1.0
Ryš kū s trū kumai. Kur ž iū ri vieš buč io administracija? Š velnus sargybinių pož iū ris į sakymu vadinamojo „sargybinio“, kuris po 22:00 yra „Kabarete“, esanč iame š alia vestibiulio baro. Vadinamasis „stebė tojas“, priė ję s prie už sienio investuotojų , kuriuos lydė jau, iš karto sako, kad turi „gerų merginų “, net turi „š nibž dą “. … Dar ▾ Ryš kū s trū kumai. Kur ž iū ri vieš buč io administracija? Š velnus sargybinių pož iū ris į sakymu vadinamojo „sargybinio“, kuris po 22:00 yra „Kabarete“, esanč iame š alia vestibiulio baro. Vadinamasis „stebė tojas“, priė ję s prie už sienio investuotojų , kuriuos lydė jau, iš karto sako, kad turi „gerų merginų “, net turi „š nibž dą “. Nors už sienio investuotojai, kuriuos lydė jau, net nepagalvojo apie š iuos abejotino elgesio kolū kieč ius
аватар malisvet
 •  keliavo prieš 12 metus
Įvertinimas 4.0
Vieš butis, ž inoma, SSRS laikų . Iš sinuomojome jaunesnį jį liuksą . Mandagus personalas. Kambarys labai patiko. Valymas irgi. Deklaruotas plaukų dž iovintuvas buvo VIENAS visam aukš tui. Bet galima pabandyti ką nors valgyti. Vieš buč io vieta SUPER))))) Tiesiai Maidane. … Dar ▾ Vieš butis, ž inoma, SSRS laikų . Iš sinuomojome jaunesnį jį liuksą . Mandagus personalas. Kambarys labai patiko. Valymas irgi. Deklaruotas plaukų dž iovintuvas buvo VIENAS visam aukš tui. Bet galima pabandyti ką nors valgyti. Vieš buč io vieta SUPER))))) Tiesiai Maidane. Visur vaikš č iojome. Jokios smulkmenos nesugadino mū sų atostogų . Man labai patiko.
аватар babyshka96
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 2.0
Pliusas – vieta. Tada yra keletas minusų . Jų kambariai remontuojami, tad ir pats kambarys jau primena padorų , bet vonios kambarį . mazgas. . . Mač iau ir Staliną (bandysiu prisegti foto). Mano praš ymu pakeisti kambarį į panaš ų su nauja vonia. techniką , man buvo atsisakyta. … Dar ▾ Pliusas – vieta.
Tada yra keletas minusų .
Jų kambariai remontuojami, tad ir pats kambarys jau primena padorų , bet vonios kambarį . mazgas. . . Mač iau ir Staliną (bandysiu prisegti foto).
Mano praš ymu pakeisti kambarį į panaš ų su nauja vonia. techniką , man buvo atsisakyta.
Eilė registratū roje gyvenvietė je.
Visoms grindims yra tik vienas plaukų dž iovintuvas! Rankš luosč iai buvo keič iami reguliariai, bet kartais pamirš davo pasidė ti vieną ar du, tad jei laiku nepastebė jai, nuskubė k pas kambarinę . Rasti kambarinę – labai sunkus klausimas, porą kartų teko skambinti į registratū rą .
Kadangi dė l labai kapitalinio remonto buvo už daryta pusė grindų , tai balti iš puoš ė visą kilimą ant grindų ir tie, kurie iš drį so koridoriumi vaikš č ioti su zomš iniais batais – atsisveikink su ja, balinimo nenusiplaus.
Vonioje nė ra kosmetikos rinkinių . Nesitikė kite ir š lepeč ių bei chalatų kambaryje.
Pusryč iai "labas iš tolimosios SSRS", tai gerai, kad bent š aukš tai ne aliuminio, o produktai š viež i.
Apskritai aš to nerekomenduoju. Už tokią kainą centre pilna neblogų vieš buč ių .
аватар NatashaCh
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 10.0
Š į vieš butį pasirinkau dė l vietos ir tū kstantį kartų pasirodž iau teisingas! Gavau kambarį.8 aukš te su tiesiog nuostabiu vaizdu pro langą – pač iame Maidane. Jau buvo galima niekur neiti, o tik iš paukš č io skrydž io akimirksniu stebė ti graž aus senovinio miesto š iuolaikinį gyvenimą . … Dar ▾ Š į vieš butį pasirinkau dė l vietos ir tū kstantį kartų pasirodž iau teisingas!
Gavau kambarį.8 aukš te su tiesiog nuostabiu vaizdu pro langą – pač iame Maidane. Jau buvo galima niekur neiti, o tik iš paukš č io skrydž io akimirksniu stebė ti graž aus senovinio miesto š iuolaikinį gyvenimą .
Kambarys buvo vienvietis, labai jaukus, š iltas, kambaryje, vonioje ir koridoriuje yra viskas ko reikia.
Pusryč iai yra tik daina! Matyt, jis laikomas europietiš ku, tač iau iš plastikinio maiš elio neiš mes negyvo kumpio, o vaiš insi mė sos suktinukais ir paš tetais, taip pat blynais, blynais, omletais ir kitais naminiais už kandž iais. Netoliese sė dė jo lenkų turistai, tad tris kartus važ iavo praš yti priedo.
Personalas mandagus, bet neį kyrus. Visos registracijos į važ iavimui ir iš vykimui praė jo ž aibiš ku greič iu, tad visiems, su kuriais ten susidū riau ir ne, didelis ač iū ir paž adas kitą kartą tik jums.
Тот самый вид из окна...
аватар tostzaliubov
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 8.0
Nuostabi vieš buč io vieta yra pagrindinis jo privalumas. Kambariai tokie, bet š varū s ir gana erdvū s. Vaizdas į aikš tę nuostabus. Ir personalas nebuvo patenkintas – registratū roje susidarė į spū dis, kad jie man daro paslaugą , suteikdami man kambarį . … Dar ▾ Nuostabi vieš buč io vieta yra pagrindinis jo privalumas. Kambariai tokie, bet š varū s ir gana erdvū s. Vaizdas į aikš tę nuostabus. Ir personalas nebuvo patenkintas – registratū roje susidarė į spū dis, kad jie man daro paslaugą , suteikdami man kambarį .
аватар kaksergey
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 7.0
Pagrindiniai privalumai yra vieta ir kaina. Ž emos kainos paslapties nė ra – aptarnavimas ir kambariai vidutiniš ki. Tarybinis personalo mentalitetas pristato. … Dar ▾ Pagrindiniai privalumai yra vieta ir kaina. Ž emos kainos paslapties nė ra – aptarnavimas ir kambariai vidutiniš ki. Tarybinis personalo mentalitetas pristato.
аватар stranica
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 7.0
Vieš butis į sikū rę s prie pat aikš tė s – nuotraukų ieš kokite kaip iš balkono. Patogus parkingas, puikus susisiekimas su vieš buč iu. Kaina ir kokybe normali. Pusryč iai kaž kokie keisti, nulinė s į vairovė s. … Dar ▾ Vieš butis į sikū rę s prie pat aikš tė s – nuotraukų ieš kokite kaip iš balkono. Patogus parkingas, puikus susisiekimas su vieš buč iu. Kaina ir kokybe normali. Pusryč iai kaž kokie keisti, nulinė s į vairovė s.
аватар kievgost
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 8.0
Vieš butis turi puikią vietą . Didelis kambarys su naujais baldais. Bet pusryč iai labai prasti. Man taip pat patiko lengvas parkingas. … Dar ▾ Vieš butis turi puikią vietą . Didelis kambarys su naujais baldais. Bet pusryč iai labai prasti. Man taip pat patiko lengvas parkingas.
аватар
 •  keliavo prieš 13 metus
Įvertinimas 5.0
Vieš butis visuma neblogas, bet kambariai š alti, š vediš kas stalas prastas ir neį vairus. Kilo klausimas kur pasiž ymė ti kelionių lapus, deja, registratū ra atsisakė , ką galima padaryti be problemų kituose vieš buč iuose. Bendras į vertinimas 3!. … Dar ▾ Vieš butis visuma neblogas, bet kambariai š alti, š vediš kas stalas prastas ir neį vairus. Kilo klausimas kur pasiž ymė ti kelionių lapus, deja, registratū ra atsisakė , ką galima padaryti be problemų kituose vieš buč iuose. Bendras į vertinimas 3!
Atsiliepimų šaltinis — vOtpusk.ru
Rodyti daugiau »


VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI

Четырехзвездочная гостиница "Украина" расположена в центре Киева на Майдане Незалежности.

Vieta 5 мин пешком до станций метро "Площадь Независимости" и "Крещатик". 2,7 км до центрального железнодорожного вокзала. 5 км до центрального автовокзала. 40 км до международного аэропорта "Борисполь".
Viešbutyje

Ресторан Украина на 150 посадочных мест, ресторан Мариинский на 40 посадочных мест, банкетные залы Софиевский и Элит, суши-бар, конференц-залы на 100 и 16-28 мест, автостоянка на 69 мест, услуги по ремонту одежды, обуви и кожгалантереи.

 • restoranas
 • kavinė/baras
 • konferencijų salė/pokylių salė
 • verslo centras
 • automobilių stovėjimo aikštelė
 • skalbiniai
 • kirpykla/grožio salonas
 • valiutos keitykla
 • bankomatas
Pramogos ir sportas Сауна на 6 человек.
 • sauna/vonia/hamamas
 • šventės organizavimo paslauga
Kambarių aprašymas

371 номер. Одно- и двухместные номера категорий эконом, стандарт, двухкомнатный стандарт, трехкомнатный стандарт, 2-х и 3-хкомнатный люкс.

Kambariuose

Кондиционер, холодильник, беспроводной Интернет (Wi-Fi), кабельное телевидение, городская телефонная связь, международная телефонная связь, ванна или душевая кабина, набор мини-парфюмерии, радио, телевизор, фен.

Adresas ул. Институтская, 4
Telefonai: +38 (044) 590-54-74
+38 (044) 279-03-47
+38 (044) 279-13-53
+38 (044) 278-28-04
Klausimai ir atsakymai
Какие развлечения есть в отеле?
Отель предоставляет услуги сауны / бани / хаммам. . Служба организации торжеств поможет изысканно отпраздновать годовщину свадьбы, день рождение или любой другой праздник.