Sedmoe Nebo 4*– Atsiliepimai

8
Įvertinimas 9.710
pagrįstas
8 apžvalgų
№2 viešbučio reitinge Kijevas
9.8 Skaičius
10.0 Aptarnavimas
10.0 Grynumas
8.8 Mityba
9.3 Infrastruktūra
Mini viešbutis „Septintas dangus“ įsikūręs 17 aukšte, jame yra devyni kambariai. Garsus dizaineris šį viešbutį sukūrė pagal savo projektą 2010 m.Daugiau →
аватар Mirosh.Yurii
 •  keliavo prieš 2 metų
Įvertinimas 10.0
Maž as, jaukus ir š varus. Man tai yra pagrindiniai vieš buč ių ir nakvynė s namų pasirinkimo kriterijai. Mini vieš butis „Septintas dangus“ su dar viena savybe – nuostabiu vaizdu pro langą . Kambario kaina prieinama atsiž velgiant į tai, kad vieš butis yra miesto centre. … Dar ▾ Maž as, jaukus ir š varus. Man tai yra pagrindiniai vieš buč ių ir nakvynė s namų pasirinkimo kriterijai. Mini vieš butis „Septintas dangus“ su dar viena savybe – nuostabiu vaizdu pro langą . Kambario kaina prieinama atsiž velgiant į tai, kad vieš butis yra miesto centre. Aš vė l ten pasiliksiu!
аватар BelovaZoya
 •  keliavo prieš 2 metų
Įvertinimas 9.0
Vieš butį „Septintas dangus“ pasirinkau ne pirmą kartą . Patiko jo vieta ir atmosfera. Viskas yra namuose. Kambariai nedideli, bet pakankamai erdvū s. Ten yra viskas, ko reikia gyvenimui. Taip pat man patinka, kad pusryč ius, kurie į skaič iuoti į kainą , galima gauti bet kada ir prie jų derintis nereikia. … Dar ▾ Vieš butį „Septintas dangus“ pasirinkau ne pirmą kartą . Patiko jo vieta ir atmosfera. Viskas yra namuose. Kambariai nedideli, bet pakankamai erdvū s. Ten yra viskas, ko reikia gyvenimui. Taip pat man patinka, kad pusryč ius, kurie į skaič iuoti į kainą , galima gauti bet kada ir prie jų derintis nereikia.
аватар rlyosha111
 •  keliavo prieš 2 metų
Įvertinimas 10.0
Geras vieš butis netoli gelež inkelio stoties. Kambaryje mane apgyvendino likus pusantros valandos iki oficialios registracijos, už ką labai ač iū . Kambarys nedidelis, bet patogus, viduje buvo viskas ko reikia. Personalas draugiš kas, nepamirš o net 5 ryto paž adinti į traukinį . … Dar ▾ Geras vieš butis netoli gelež inkelio stoties. Kambaryje mane apgyvendino likus pusantros valandos iki oficialios registracijos, už ką labai ač iū . Kambarys nedidelis, bet patogus, viduje buvo viskas ko reikia. Personalas draugiš kas, nepamirš o net 5 ryto paž adinti į traukinį . : )
аватар vls87547
 •  keliavo prieš 2 metų
Įvertinimas 10.0
Vieš butis man patiko, dabar, kai bū siu Kijeve, liksiu tik č ia. Laimi į vairiais bū dais – gera vieta, patogus susisiekimas. Kambariai yra patogū s ir aprū pinti viskuo, ko reikia. Iš sinuomojome dvivietį apartamentą , atmosfera beveik jauki, labai patogi. … Dar ▾ Vieš butis man patiko, dabar, kai bū siu Kijeve, liksiu tik č ia. Laimi į vairiais bū dais – gera vieta, patogus susisiekimas. Kambariai yra patogū s ir aprū pinti viskuo, ko reikia. Iš sinuomojome dvivietį apartamentą , atmosfera beveik jauki, labai patogi.
аватар kovalenkosaha
 •  keliavo prieš 3 metų
Įvertinimas 9.0
Atvykome atostogauti į Kijevą , norė jome pamatyti rudens grož io sostinę , taip pat pasivaikš č ioti su draugais, todė l už sisakė me kambarį š iame vieš butyje. Š į vieš butį pasirinkau dė l dviejų priež asč ių , kadangi jis nė ra didelis, nemė gstu didelio triukš mo, be to, yra pač iame centre. … Dar ▾ Atvykome atostogauti į Kijevą , norė jome pamatyti rudens grož io sostinę , taip pat pasivaikš č ioti su draugais, todė l už sisakė me kambarį š iame vieš butyje. Š į vieš butį pasirinkau dė l dviejų priež asč ių , kadangi jis nė ra didelis, nemė gstu didelio triukš mo, be to, yra pač iame centre. Geras aptarnavimas, kurį už sisakė me trims savaitė ms, vieš buč io interjeras graž us, namų komfortas yra graž us. Kainos ir miesto centrui nemaž os, likome visai patenkinti.
аватар abrikoska2018
 •  keliavo prieš 3 metų
Įvertinimas 10.0
Buvo komandiruotė je Kijeve. Prieš tai jis niekada nebuvo lankę sis sostinė je. Ž mona iš sirinko ir už sisakė kambarį . Labai patiko, kad vieš butis teikia pervež imo į oro uostą paslaugą . Tai nė ra nemokama paslauga, bet labai patogi. … Dar ▾ Buvo komandiruotė je Kijeve. Prieš tai jis niekada nebuvo lankę sis sostinė je. Ž mona iš sirinko ir už sisakė kambarį . Labai patiko, kad vieš butis teikia pervež imo į oro uostą paslaugą . Tai nė ra nemokama paslauga, bet labai patogi.
Gyvenau standartiniame kambaryje. Yra viskas, ko reikia patogiai vieš nagei. Wi-fi nemokamas, internetas greitas. Lengvai galė č iau dirbti kambaryje.
аватар ivan_demidov_
 •  keliavo prieš 3 metų
Įvertinimas 10.0
Š iame vieš butyje gyvenome, kai specialiai atvykome į Kijevą pasivaikš č ioti Botanikos sode. Ieš kojome nakvynė s netoliese, o Klinič najoje radome mini vieš butį . Su ž mona už sisakė me š eimyninį kambarį . Ten praleidome 2 dienas, są lygos mums labai patiko. … Dar ▾ Š iame vieš butyje gyvenome, kai specialiai atvykome į Kijevą pasivaikš č ioti Botanikos sode. Ieš kojome nakvynė s netoliese, o Klinič najoje radome mini vieš butį . Su ž mona už sisakė me š eimyninį kambarį . Ten praleidome 2 dienas, są lygos mums labai patiko. Kambarys jaukus, patogi lova, geri baldai, seifas, televizorius ir š aldytuvas. Mė nesio pabaigoje planuojame dar vieną vizitą į sostinę , tikrai dar apsistosime.
аватар Veronika7081
 •  keliavo prieš 7 metus
Įvertinimas 9.0
TRUMPAS SEPTINTO DANGAUS MINI VIEŠ BUČ IŲ TINKLO Kijeve APRAŠ YMAS: Vienas š io tinklo mini-vieš butis yra Konovaltsa g. 3 (buvę s Shchorsa g. 3), gyvenamajame 6 aukš tų pastate, virš utiniame aukš te (metro stotis „Palace Ukraina“ visai š alia, 4 minutė s ramaus pė sč iomis), kontaktinis telefonas: +380678305050, visą parą . … Dar ▾ TRUMPAS SEPTINTO DANGAUS MINI VIEŠ BUČ IŲ TINKLO Kijeve APRAŠ YMAS:
Vienas š io tinklo mini-vieš butis yra Konovaltsa g. 3 (buvę s Shchorsa g. 3), gyvenamajame 6 aukš tų pastate, virš utiniame aukš te (metro stotis „Palace Ukraina“ visai š alia, 4 minutė s ramaus pė sč iomis), kontaktinis telefonas: +380678305050, visą parą . Jį sudaro 8 kambariai: 3 maž ieji apartamentai (1800 UAH per dieną ), 2 š eimyniniai kambariai (1700 UAH per dieną ) ir 3 standartiniai kambariai (1600 UAH per dieną ). Į kainą į skaič iuoti lengvi pusryč iai. Vieš butis yra kitoje gatvė s pusė je nuo Nacionalinių Ukrainos menų rū mų . Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie nori apsilankyti savo mė gstamo atlikė jo koncerte Ukrainos rū muose arba tiems, kurie nori gyventi Kijevo centre, bet ne itin judriose miesto gatvė se, tokiose kaip Chreschatyk ar Nepriklausomybė s aikš tė . Bū tent š iame vieš butyje mes praleidome savo š eimos laiką Kijeve.
Antrasis š io tinklo mini vieš butis yra Klinikinė je gatvė je 23-25, kuris yra gyvenamajame name 17 aukš te (š alia Amosovo š irdies instituto), telefonas pasiteirauti +380962047879, visą parą . Š į vieš butį sudaro 9 skirtingų kategorijų kambariai: standartinis kambarys (1100 UAH / diena), š eimyninis kambarys (1200 UAH / diena) ir liukso numeris (1300 UAH / diena). Į kainą į skaič iuoti lengvi pusryč iai. Kainų politika č ia ž emesnė nei mini vieš butyje Konovaletse, 3. Č ia iki metro reikia nuvaž iuoti mikroautobusu. Tai idealus pasirinkimas tiems, kurie verslo reikalais nori konsultuotis ar gydytis Amosovo š irdies institute.
APGYVENDINIMAS / KAMBARYS / MOKAMOS PASLAUGOS: rugpjū tį š eima (2 suaugę ir 1 vaikas 6 m. ) gyveno vieš butyje Konovalets, 3, kurį mums iš visos š irdies rekomendavo darbo kolega. Labai ač iū , Elena Nikolaevna. Už sisakė me maž ą jį apartamentą (į sikū rė me 3 kambaryje). Š iame kambaryje: oro kondicionierius, panoraminis balkonas (neį stiklintas, su vaizdu į „Ukrainos rū mus“), didelė lova 2.4 m, 2 naktiniai staleliai, 1 pufas, 1 fotelis, 1 naktinis staliukas su indų komplektu (2 puodeliai, 2 stiklinė s, š aukš tai, š akutė s, 2 lė kš tė s, vienkartinė s popierinė s servetė lė s), elektrinis virdulys; spinta su mini baru (naudojant mini baro turinys mokamas papildomai pagal kainoraš tį - ž r. ž emiau), drabuž ių kabyklos, seifas, chalatai ir vienkartinė s š lepetė s, segtukas batams, kempinė batams, a. siū lų rinkinys; plazminis televizorius kabantis ant sienos. Prieš ais lovą ant sienos kabo didž iulis veidrodis, kuris taip vizualiai padidina kambario plotą . Kambaryje yra nemokamas bevielis internetas (7sky Guest, slaptaž odis: 987654321), galimybė nemokamai naudotis seifu. Ant lovos yra 4 hipoalerginė s pagalvė s, ortopedinis č iuž inys.
Minibaro turinio kainoraš tis: labai gazuotas vanduo "Sofia Kievskaya" (0.5 l) - 20 UAH, vanduo, š iek tiek gazuotas vanduo "Morshinska" (0.5 l) - 20 UAH, negazuotas vanduo "Morshinska" (0.5) l) - 20 UAH. , Coca-Cola vanduo (0.5 l) - 20 UAH, Nesti arbata (0.5 l) - 20 UAH, alus (0.33 l) - 40 UAH, Artemovskoe š ampanas - 250 UAH, š okoladas (1 dė ž utė ) - 35 UAH, sū dyti rieš utai - 20 UAH, vafliai "Artek" - 20 UAH. Iš budė tojo galite papildomai už sisakyti lapų arbatos ar Lavazza kavos: 30 UAH.
Skalbimo ir lyginimo paslaugos vieš butyje yra mokamos: vienos skalbimo maš ina kaina (daiktų svoris iki 5 kg) yra 50 UAH. Marš kinių lyginimas - 25 UAH, kelnių - 35 UAH, striukė s - 40 UAH, kostiumo - 75 UAH.
Vonioje: Grohe maiš ytuvai, maž as Ravak duš as, didelis praustuvas, plaukų dž iovintuvas, unitazas, didelis veidrodis, komplektas: duš o ž elė , plaukų š ampū nas, didelis buteliukas Dove skysto muilo, kosmetikos rinkinys (lazdelė s ausys ir vatos diskeliai), duš o kepuraitė . Visos kitos asmeninė s higienos prekė s už papildomą mokestį pagal vieš buč io kainoraš tį : dantų š epetė lis - 30 UAH, dantų pasta - 30 UAH, vienkartinė skutimosi maš ina - 10 UAH, skutimosi gelis - 60 UAH, higieninis į klotas - 10 UAH / 1 vnt. tamponas "Tampax" - 10 UAH / 1 vnt, prezervatyvas - 30 UAH / 1 vnt, š ukos - 30 UAH, skalbimo š luostė - 30 UAH, kojinė s - 40 UAH.
Iš minusų kalbant apie apgyvendinimą : maž ojo liukso ir vonios kambario plotas yra maž as.
MAITINIMAS: Lengvi pusryč iai į skaič iuoti į nakvynė s kainą (2 suaugusiems – 2 pusryč iai). Pusryč iai pasirenkami už papildomą mokestį . Galima iš anksto pasirinkti 4 rū š ių pusryč ių meniu. Iš anksto susitarus, pusryč iai Jums bus atneš ti Jums patogiu laiku 8-11 val. Pusryč ius į kambarį atneš a kambarinė arba administratorė , labai graž iai patiekdama (ž r. nuotrauką ). Pusryč ių meniu pasirinkimas: 1 meniu: deš relė s, darž ovių garnyras, kietasis sū ris, sviestas, skrebuč iai, uogienė , kava/arbata; 2 meniu: už kandis mė sos komanda, muslis su pienu, kietasis sū ris, sviestas, skrebuč iai, uogienė , kava/arbata; 3 meniu: kiauš inienė iš.2 kiauš inių su kumpiu, darž ovių garnyras, kietasis sū ris, sviestas, skrebuč iai, uogienė , vaisių sultys ("Sodas"); 4 meniu: virti kiauš iniai (2 vnt. ), mė sos už kandis, darž ovių garnyras, kietasis sū ris, sviestas, skrebuč iai, uogienė , kava/arbata. Kambaryje ą sotis filtruoto vandens (nemokamai).
APTARNAVIMAS / VALYMAS: jie puikū s š iame vieš butyje. Mus š iltai pasitiko budinti Natalija. Ji taip pat ė jo administratorė s, kambarinė s, virė jos pareigas. Labai geraš irdis, są ž iningas, simpatiš kas, atviras, nuostabus ž mogus, galintis labai greitai iš sprę sti bet kokią problemą , o svarbiausia – su noru. Ji palydė jo mus į kambarį , davė vaikui papildomas vienkartines š lepetes ir kitą rankš luosč ių komplektą . Ji vis klausdavo, ar mums dar ko nors reikia. Vė liau kreipiausi į ją su dar keliais praš ymais, kuriuos ji greitai ir visiš kai iš pildė . Natalija labai graž iai mus papusryč iavo į kambarį . Tiesiog tobulas pristatymas (ž r. nuotrauką ). Darbas, pasakysiu tiesiai š viesiai, jai nelengvas: reikia budė ti ir dieną , ir naktį . Valymo paslaugos vieš butyje yra puikios. Viskas nauja, š varu. Patalynė š vari, iš lyginta, sniego baltumo, turkiš ka "Arya". Chalatai š varū s. Vonios kambarys ir santechnika š vieč ia. Stiklas š varus, be dė mių . Labai grazu. Idealiu atveju. Patariu vieš buč io savininkui tokius darbuotojus kaip Natalija paskatinti premijomis. Labai ač iū Natalija už š iltą priė mimą . Iš visos š irdies linkime jai sveikatos, gerovė s ir visokeriopos sė kmė s.
INFRASTRUKTŪ RA PRIE VIEŠ BUČ IO: labai iš vystyta. Už kvartalo nuo vieš buč io (Konovalets, 3) yra Vladimiro turgus. Š alia vieš buč io yra daug restoranų , barų , kavinių , už eigų , bankų , parduotuvių (net persiš kų rankų darbo kilimų ? ), grož io salonų , vaistinių , vaikiš kų parduotuvių ir kt.
PRAMOGOS VAIKAMS Kijeve: Kijeve su vaiku aplankė me zoologijos sodą , delfinariumą ir okeanariumą . Kijevo cirkas atostogavo, tad, deja, jo aplankyti nepavyko.
DELFINARIUMAS: norint patekti į delfinariumą (Akademika Glushkov g. 9, metro stotis "Hipodromas") iš "Seventh Heaven" vieš buč io (Konovaltsa g. , 3), reikia važ iuoti metro: Ukrainos rū mai - Lybidska - Demiivska - Golosiivska - Vasylkivska – parodų centras – hipodromas. Patogus, kaip tiesioginė metro linija ir be persė dimų . Bilietų kainos: Dieninis pasirodymas: antradienį , treč iadienį , ketvirtadienį , penktadienį . – 12.00, 15.00, 18.00 – 200 UAH/asmeniui (vaikai iki 5 metų be kė dutė s nemokamai); Š eš tadienis ir Sekmadienis – 12.00, 15.00, 18.00 – 250 UAH/1 asmeniui (vaikams iki 5 metų be kė dutė s nemokamai). Romantiš kas naktinis š ou suaugusiems š eš tadienį . 21.30 - 300 UAH/1 asmeniui Pirmadienis yra poilsio diena. Č ia taip pat galite apsilankyti terariume: visomis dienomis, iš skyrus pirmadienį - 80 UAH / 1 asmeniui. Į sigyti bilietą internetu galima, bet tik mė lynajame sektoriuje. Informacija / bilietų už sakymas: +380445205555. Plaukimas su delfinais: +380504479999. Delfinų terapija: +380445205550. Delfinaras teikia mokamas paslaugas: nuotraukos su delfinais platformoje iki 5 ž monių . – 250 UAH. (fotoaparato delfinariumas) ir 200 UAH. (lankytojo fotoaparatas), nuotrauka su delfinais vandenyje 1 asm. (delfinai važ iuos ratu + nuotrauka A-4 su delfinais vandenyje) - 600 UAH, maudynė s-maudynė s ir bendravimas su dviem delfinais - 2500 UAH. (10 minuč ių ), nardymas su delfinais (treniruotė s + į ranga + instruktorius + nardymas) - 3000 UAH. (1.5 val. ), plaukiojimas valtimi - 400 UAH. (1 asmeniui), hidrokostiumo nuoma - 200 UAH / 1 vnt. , delfino pieš tas paveikslas laminuojant - 250 UAH / 1 vnt.
Kijevo zoologijos sodas: norint patekti į Kijevo zoologijos sodą (Prospekt Pobedy, 32, metro stotis "Politechnikos institutas") iš vieš buč io "Septintasis dangus" (st. Konovalets, 3), reikia važ iuoti metro: Ukrainos rū mai - Olimpinis - Levas Tolstojus Aikš tė - Maidano nepriklausomybė - perė jimas į stotį Khreschatyk - Teatralnaya - Universitetas - Vokzalnaya - Politechnikos institutas. Ž inoma, idealu iš kart iš gelež inkelio stoties vykti į Kijevo zoologijos sodą : metro stotis Vokzal - metro stotis Politechnikos universitetas. Tik viena metro stotelė . Bilieto kaina: 60 UAH. - suaugusiems, 40 UAH. – pensininkams ir dieninių studijų studentams, 40 UAH. - lengvatinių kategorijų lankytojams (vaikams nuo 5 iki 16 metų , kariš kiams, Antrojo pasaulinio karo dalyviams, karo veiksmų dalyviams, 1 ir 2 grupių neį galiesiems, Č ernobylio avarijos padarinių likvidavimo dalyviams). 1 kategorija. Nemokamai: vaikai iki 5 metų , vaikai su negalia nuo vaikystė s iki 16 metų , naš laič iai iki 16 metų Galima į sigyti abonementą , taip pat galimybė į sigyti bilietą internetu Abonementai: suaugusiems - 10 apsilankymų - 400 UAH, 20 apsilankymų - 800 UAH, 30 apsilankymų - 1200 UAH, vaikams: 10 apsilankymų - 200 UAH, 20 apsilankymų - 400 UAH, 30 apsilankymų - 600 UAH Kontaktiniai telefonai: 42 +37800 : Antradienis-Sekmadienis: 9.00-18.00, P: 12.00-18.00.
OKEANARIUMAS Kijeve: norint patekti į Kijevo okeanariumą (Malyshka g. 3, prekybos centras Detsky Mir, ž r. metro stotį Darnitsa) iš vieš buč io „Seventh Heaven“ (Konovaltsa g. , 3), reikia važ iuoti metro: Palace Ukraine - Olimpiyskaya - Levo Tolstojaus aikš tė - Nepriklausomybė s aikš tė - perė jimas į stotį Khreschatyk - Arsenalnaya - Dniepro - Hidroparkas - Levoberezhnaya - Darnitsa. Telefonai pasiteirauti: +380445007022. Darbo laikas: Pirm. – 10.00-15.00 (kasa dirba iki 14.30 val. ), antradieniais-penk. – 10.00-19.30 (kasa dirba iki 19.30), š eš tadieniais – 10.00-20.00 (kasa dirba iki 19.30). Bilieto kaina: vaikams (3-15 metų ) - 90 UAH, suaugusiems (nuo 16 metų ) - 140 UAH. Gido paslaugos - 200 UAH. (iki 30 ž monių ). Lengvatinė s kategorijos: dieninių studijų studentai, pensininkai, ž monė s su negalia (90 UAH, lengvatinė s dienos: pirmadienis, treč iadienis, ketvirtadienis). ATO dalyviams - 60 UAH. Vaikai su negalia pirmadienį yra nemokami. Vaikai iki 10 metų į leidž iami tik lydimi suaugusių jų ! Fotografuoti su blykste draudž iama! Dė l blykstė s nuotraukos akvariumo apsaugos tarnyba iš skaič iuoja paž eidė jus be kompensacijos už bilietų kainą ! Parodomasis akvariumo gyventojų maitinimas: rykliai: antradienį ir penktadienį . 15.00 val. ; ž uvis tunelyje (narų maitinimo): treč iadienį ir š eš tadienį.18. 00 val. ; jū rinė s rajos: treč iadienį , pirmadienį , penktadienį.14:00 val. ; piranijos: antradienį , ketvirtadienį , š eš tadienį.16. 00 val.
IŠ VADA: patariu bū tinai apsilankyti Ukrainos sostinė je – didvyriš kajame Kijevo mieste ir mini vieš buč ių tinkle „Septintas dangus“ Kijeve ir liksite patenkinti tikru „kainos ir kokybė s“ santykiu: š iltas priė mimas, š vara. ir aptarnavimas. Didž iausias š io tinklo turtas – vieš buč io darbuotojai! Linkime š iam tinklui klestė jimo! Didž iuliai linkė jimai nuo Vinnicos š io tinklo savininkui!
Точный адрес отеля Расположение мини-отеля на 6 этаже жилого дома. Вход При входе Вид с номера Вид с номера Вид с номера Номер полулюкс


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
atstovas viešbučiai
avataras 7skykiev
‹ Viešbutis Sedmoe Nebo 4*
Traukos vietos
Goloseevskaja Pustynas
Įvertinimas 9.7
Ukraina, Kijevas
Architektūra, Istorija, Religija
Cipollino pica
Įvertinimas 9.7
Ukraina, Kijevas
Restoranai, kavinės

Мини-отель "Седьмое небо" расположен на 17 этаже и располагает девятью номерами. Известный дизайнер создал этот отель по своему проекту в 2010 году.

Vieta До "Олимпийского" 3,8 км. До ЖД вокзала 2 км. До аэропорта Жуляны 3,2 км.
Viešbutyje

Континентальный завтрак, семейные номера, звукоизолированные номера, отопление, места для курения, специальные номера для аллергиков, обслуживание номеров, завтрак в номер, услуги по глажению одежды, люкс для новобрачных.

Размещение домашних животных не допускается.

  • kavinė/baras
  • saugus
  • nemokamas wi-fi
  • skalbiniai
  • kambariai nerūkantiems
Kambarių aprašymas

9 номеров: стандарт, полулюкс, люкс.

Kambariuose

Кровати с ортопедическими матрасами, противоаллергический текстиль, плазменный телевизор, кондиционер, холодильник, сейф, электрический чайник, посуда, ванная комната, фен, тапочки, разовая косметика.

Adresas Киев, ул.Клиническая, 23-25
Telefonai: +38 (044) 332 40 59
+38 (099) 419 59 30
+38 (063) 787 30 31
+38 (050) 157 81 79
+38 (096) 204 78 79
El. paštas: [email protected]
Interneto svetainė: Sedmoe Nebo
Klausimai ir atsakymai