Klausimai apie BodrumasVietos ir pramogos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Bodrumas
Kas anksčiau ilsėjotės šiame viešbutyje, pasakykite man, ką turėjote iš alkoholio ir gėrimų. Ačiū iš anksto
prieš 6 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Rugpjūčio mėnesį važiuoju į Turkiją. Patarkite, kur geriau ir įdomiau. einame su kompanija. Pirmenybė teikiama švariai, žydrai jūrai ir veiklai lauke.
prieš 6 metus  •  6 prenumeratorių 18 atsakymų
Kas skrenda rugsėjo pradžioje, ar yra????)
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 6 atsakymų
Prašau, jei kas nors prisimena: ar daug treniruoklių sporto salėje? Dažniausiai fotografuojami tik bėgimo takeliai ir treniruokliai. Svetainėje nėra nuotraukų.
prieš 7 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
poilsis
prieš 9 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Sveiki! planuoja vykti į šį viešbutį. Papasakokite apie alkoholį, ar baruose yra tik vietiniai gėrimai?
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 14 atsakymų
Pasakyk man pzhl.... į kokius Bodrumo viešbučius ilsisi daugiausiai jaunimas????. Noriu linksmintis ir atsipalaiduoti!
prieš 12 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Rašykite, poilsiautojai Bodrume, kas nunuodijo mūsų turistus jachtoje? Kaip, kažkoks plepantis turkas. Bet aš pats plaukiau ta pačia pramogine jachta ir alkoholio laive nėra. Spėju, kad mūsų turistai su savimi atsinešė nekokybiškus maisto produktus, bet ką nors išgerti iki mirties...
prieš 13 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Kiek dabar valandų?
prieš 13 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Rašykite, jei viešbutyje yra diskoteka, iki kurio laiko ji dirba ir ar išvis „gyvai“. Taip pat įdomus vakarinis laisvalaikis: gyva muzika, pasirodymai, karaokė ir kt.
prieš 14 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
kaip manai, ar aš ten būsiu viena???
prieš 14 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Sveiki! Ar galite man pasakyti, ar šiame viešbutyje yra paplūdimio tinklinis?
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Prašau pasakyk man! Planuojame atostogas viešbutyje Bodrume. Išgirdome apie mieste esančią tvirtovę, kaip ją rasti, jei norime apsilankyti savarankiškai. Gal kas žino darbo valandas ir kainas? Ką dar galima aplankyti savarankiškai, be ekskursijos. Dėkoju.
prieš 14 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Ar tai didelis nepatogumas? Aš ten būsiu birželį.
prieš 14 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Labai norėčiau patikslinti vaikinų vardus.ypač didžėjaus
prieš 15 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Sako, kad šiemet Yasmin pablogėjo, sakyk, prašau, kas ilsėjosi, ar verta eiti?
prieš 15 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
ar viešbučio teritorijoje yra atrakcionų jasmine bodrum žaidimų aikštelės ar dar kažkas 4-5 metų vaikams.ačiū
prieš 15 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai