Klausimai apie AlanijaOrai ir sezonai

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Alanija
Ar galima pailsėti Turkijoje gegužės mėnesį? Nešalta? Atostogaujame iki gegužės 25 d. Kada ir kur geriausia vykti? Alanija? Kur šilčiau? Mano vyras nori į Turkiją, o ne į Egiptą. O jei nuo 15 iki 25? Ar ten bus šilta? Ar mokate plaukti? Man pasakė, kad gegužę ten šalta ir nėra ką veikti. Kas buvo gegužės mėnesį, pasidalinkite įspūdžiais ir patarimais.
prieš 2 metų  •  7 prenumeratorių 8 atsakymų
prieš 7 metus  •  3 abonentas 3 atsakymai
Klausimas gerbiamiems Turkijos ekspertams, ar už Alanijos regiono ribų yra turistinis gyvenimas paplūdimyje? palei pakrantę į pietus, o paskui į rytus? teoriškai yra šilčiau, oras ir vanduo?
prieš 7 metus  •  8 prenumeratorių 9 atsakymų
(gegužės 3–11 d., Mukhmutlar)
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
prieš 7 metus  •  6 prenumeratorių 5 atsakymų
prieš 8 metus  •  18 prenumeratorių 21 atsakymas
Panašiu metu buvau Egipte, normaliai ištveriu „sausą“ karštį. Bet aš negaliu pakęsti „šlapio“ karščio, žinau iš rugpjūčio Krymo ((((Sauna, vonia, karšta vonia, su širdimi iš karto nesiseka. Ačiū visiems už atsakymus!)
prieš 8 metus  •  9 prenumeratorių 30 atsakymų
Laba diena! Sakyk, prašau, kas žino, koks oras dabar Konaklyje ar Alanijoje. Važiuojam po savaitės. Ar dabar galima plaukti? Ir ar man reikia su savimi pasiimti šiltų drabužių? Iš anksto dėkoju.
prieš 9 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
kaip rengtis nuo balandžio 20 iki gegužės 1 dienos su 6 metų vaiku? 5* viešbutis, su nedidele teritorija. Ar mokate maudytis baseinuose? jūroje?
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Labai neramu, ar rugsėjo pabaigoje vanduo jūroje bus šiltas?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
Apžvalgoje skaičiau, kad Kleopatros paplūdimyje visada bangos – ar tai tiesa? Tie. netinka atostogoms su vaiku?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 2 atsakymai
ar kas nors turi jo foto?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 9 atsakymų
2014-07-25 vykstame į viešbutį. Apžvalgose skaičiau, kad kondicionierius veikia nuo 15.00 iki 5.00 val
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Laba diena visiems! Žiūriu prognozes ir tiesiog baisu... lietūs, perkūnija... 21 d. važiuojame atostogauti su vaikais, jei patys nebūtume taip jaudinęsi, būtume radę ką veikti. Taip ir išsirinkau viešbutį su vandens parku, baseinais.... o oras nedžiugina. Gal Gismeteo klysta? :)
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Laba diena, važiuojame į gegužės šventes Utopia World 5*, gal kas nors dabar yra, pasakykite kas negerai su oru, kaip vanduo?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, pasakykite man, kokiu atstumu yra kelias nuo paplūdimio, ar jis netrukdo atsipalaiduoti paplūdimyje, ar paplūdimyje nėra triukšmo ir dūmų iš kelio, ar tai nėra pastebima
prieš 10 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Koks oras Alanijoje gegužės 9-18 dienomis? Kiek laipsnių oro, vandens? Ar lyja?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
Yra 2 savaitės atostogų, ar verta važiuoti su dviem vaikais (1,5 ir 3) į Alaniją, ar galėsime maudytis, degintis? o gal geriau palaukti Egipto atsidarymo? Kas dabar Alanijoje, parašykite apie orą. Dėkoju
prieš 11 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
Pasirodo, atostogos tik tokią datą. Daugelis rekomenduoja šį viešbutį. Pasakyk man, ar verta? Ar kambariuose yra elektriniai virduliai Taip ir iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 11 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Rodyti daugiau »