Klausimai apie AlanijaApsipirkimas

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Alanija
prieš 3 metų  •  2 abonentas Jokių atsakymų
prieš 6 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Sveiki, skrendame su dukra į šį viešbutį! Ar galite man pasakyti, kaip patekti iš viešbučio į prekybos centrą „Alanyum“ ir „Waikiki“ parduotuvę ir kokiu atstumu jie yra???
prieš 7 metus  •  5 prenumeratorių 2 atsakymai
Pačiame viešbutyje kainos 3 € už 250 gr. ir 9 € už kg (dėžutėmis, akdeniz). „Megamall“ Konaklyje pasiūlė skanų turkišką skanėstą (išbandyta), bet už 24 USD!!!! už kg. pagal svorį. Kur rasti aukso viduriuką, skaniai pagal svorį ir už protingus pinigus? Dėkoju!
prieš 8 metus  •  6 prenumeratorių 7 atsakymų
prieš 9 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
prieš 9 metus  •  2 abonentas Jokių atsakymų
Vykstame birželio pradžioje, kokia tuo metu vandens temperatūra? Stella Beach viešbutyje įėjimas į jūrą yra akmenukas, kuris didelis? Ar patogu vaikščioti? Ar šalia viešbučio yra parduotuvių? Ir vis dėlto mamos gimtadienis patenka į mūsų atostogas, ar galiu paprašyti viešbučio kokių nors paslaugų?
prieš 9 metus  •  3 abonentas 2 atsakymai
Pirmą kartą vykstame su vyru ir kūdikiu į Turkiją. Ką Alanijoje galite nusipirkti geros kokybės drabužių, kosmetikos ir vaistų. Ką dar galite patarti?
prieš 9 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Laba diena! Sakykit, prašau, kas žino odų parduotuvę „Baran Club“ Alanijoje. Kokiu atstumu yra 50 autobusų stotelė? O jei kas šiemet jau buvo Turkijoje, tai išsirūšiuokite pagal kainą. Kiek maždaug kainuoja vidutinio ilgio odinė žieminė striukė? Aišku, kad kainos labai skiriasi, bet bent jau apytiksliai. Iš anksto dėkoju!
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 6 atsakymų
Birželio mėnesį vykstame ilsėtis į Alaniją. Noriu apsipirkti ir apsipirkti. Siūlykite prekybos centrus priimtinomis kainomis. Odos gaminiai ir auksas nedomina. Noriu sužinoti apie drabužius ir batus. Dėkoju.
prieš 9 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
Kokia batų kokybė Turkijoje ir kur geriausia juos pamatyti?
prieš 10 metus  •  4 abonentas 4 atsakymai
Į šį viešbutį vykstame rugsėjo 1 d. Pasakykite man, kaip patekti į prekybos centrą „Alanium“, o gal į kitas parduotuves ir prekybos centrus, kur galite nusipirkti džinsų, palaidinių, marškinėlių ir pan. maži dalykai. Kokios ten kainos? Kiek kainuoja džinsai, suknelės. Dėkoju.
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
Man labai patinka šios įmonės drabužiai. Nurodykite adresus Alanijoje ar netoliese arba bet kokius orientyrus, kaip rasti parduotuvių. Iš anksto dėkoju!
prieš 10 metus  •  1 abonentas Jokių atsakymų
O kaip greitas pienas kūdikiams? O gal jis yra meniu?
prieš 10 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Kur galiu nusipirkti dondurmos netoliese (Mahmutlar, Kardzhigak ar Alanijoje)?
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 8 atsakymų
Sveiki! Pasakykite man, kaip dolmusu nuvykti iš Atlas paplūdimio viešbučio Konaklyje iki prekybos centro Alanyum. Ar tai paskutinė stotelė, ar man reikia persėsti? Ir kiek kainuoja bilietas? Iš anksto dėkoju!
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 4 atsakymai
pagal atsiliepimus daugelis pataria pirkti parduotuvėse su fiksuotomis kainomis, ką man patartumėte ??? O į kokias parduotuves geriau eiti pirkti drabužių, viršutinių drabužių (avikailių). Ir dar klausimas: ar verta pirkti kailinį?
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 7 atsakymų
Sveiki Po savaitės būsiu Turkijoje Kur galiu nusipirkti nebrangios odos Alanijoje ar Konaklyje?
prieš 11 metus  •  13 prenumeratorių 13 atsakymų
Rodyti daugiau »