Klausimai apie AlanijaEkskursijos

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas


Daugiau apie Alanija
prieš 6 metus  •  9 prenumeratorių 15 atsakymų
Laba diena, pasakykite man, ar yra kokių nors kainoraščių su ekskursijomis ir kaina? Kur galiu juos pamatyti iš anksto užsisakyti?
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 5 atsakymų
prieš 7 metus  •  7 prenumeratorių 5 atsakymų
Labas vakaras visiems! Pagaliau vykstame atostogauti į Turkiją. Einame pirmą kartą. Iš draugų sužinojome, kad galima vykti į ekskursijas. Kokios įdomiausios? Į ką tikrai verta pasižiūrėti. Esame su vaiku 5 metuku.
prieš 9 metus  •  7 prenumeratorių 7 atsakymų
Sveiki! Į šį miestą vykstame birželio pradžioje. Ką rekomenduojate pamatyti? Kur eiti ?
prieš 9 metus  •  6 prenumeratorių 3 atsakymai
2014 liepa ketiname ilsėtis šiame viešbutyje, norėčiau sužinoti ar šalia viešbučio yra vietinių kelionių agentūrų ar kelionių agentūrų (kad būtų galima pasivaikščioti)? Iš anksto dėkojame už atsakymą.
prieš 10 metus  •  5 prenumeratorių 5 atsakymų
Kuriose šalyse vyksta turai iš Turkijos?
prieš 10 metus  •  11 prenumeratorių 22 atsakymai
Laba diena, gegužės mėnesį vykstame į Utopia World 5 * su suaugusiais 18 ir 14 metų vaikais, pasakykite man, kur ir kokias ekskursijas vykti?
prieš 10 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Ar organizuojama ekskursija į Kiprą keltu iš Alanijos? Jei taip, kiek tai kainuoja?
prieš 10 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Aš einu ilsėtis į Konaklį. Skaičiau apie kaimo pakraštyje esantį „vėžlių paplūdimį“. Taigi iškilo klausimas – kur jis yra ir kaip ten patekti. Gal ten kas nors buvo? Pasakyk man prašau....
prieš 10 metus  •  2 abonentas 1 atsakymas
ekskursija į Stambulą ir jos kaina
prieš 10 metus  •  4 abonentas 6 atsakymų
Domina ekskursijų kainos. Važiuojam 2 mergaitės su vaikais, todėl nusprendėme viską suplanuoti iš anksto.
prieš 10 metus  •  3 abonentas 1 atsakymas
Įdomu, ar šalia viešbučio yra patikimas kelionių biuras? Kas naudojo? Aišku, kad viešbučių gidams viskas daug brangiau...Norėčiau sužinoti kur galima nusipirkti ekskursijų...
prieš 10 metus  •  3 abonentas 8 atsakymų
Laba diena. Norime vienai dienai pasiimti mašiną ir nuvažiuoti apžiūrėti krašto grožybių. Gal kas taip važiavo, pasakykite įdomiausias vietas 200 km spinduliu. Gal tik vardai. Ačiū už atsakymus.
prieš 11 metus  •  1 abonentas 1 atsakymas
Suprantu, kad šis klausimas čia buvo užduotas ne kartą. Tačiau prašau nemėtyti į mane akmenimis, o atsakykite kokias ekskursijas iš Alanijos (Konaklio) galite patarti ir (atskiroje eilutėje) - kiek kainuoja vietinėse agentūrose (aišku, domina kainos dabartinio sezono). Ačiū iš anksto!
prieš 11 metus  •  4 abonentas 3 atsakymai
Laba diena visiems!Pasakyk man prašau, ekskursijose į Dim-chai, vaisių degustacijoje, siūlo paragauti pekmezo, o tada jei nori, gali nusipirkti, taigi, nepamenu iš ko tas pekmezas verdamas. - Vynuogių sultys, šilkmedis ar karobų medis? Na, bent jau nužudyk mane, nepamenu! Kas žino, pasakyk man!
prieš 11 metus  •  2 abonentas 3 atsakymai
Prašau pasakyti, kur Alanijoje galima nuvažiuoti savarankiškai, ką verta pamatyti 16 ir 10 metų vaikams?Labai ačiū
prieš 11 metus  •  8 prenumeratorių 14 atsakymų
Kur geriausia juos užsisakyti? Iš anksto dėkoju!
prieš 11 metus  •  29 prenumeratorių 28 atsakymų
Prašau pasakyti, kur nusipirkti gerų ir nebrangių ekskursijų?
prieš 11 metus  •  7 prenumeratorių 11 atsakymų
Rodyti daugiau »