Klausimas o Alanija

  Užduok klausimą
Užduok klausimą
Ekspertai ir patyrę turistai atsakys į jūsų klausimą.
+ Klausimo paaiškinimas
6045 prenumeratoriai bus
informuoti apie problemą

Susijęs klausimas «Viešbučio pasirinkimas»
Laba diena visoms! Po atostogų Alanijoje ant odos atsirado tamsios dėmės juostelėmis, tarsi nudegimas nuo verdančio vandens, tarsi oda būtų palietusi nuodingą augalą. Nuo ko tai, kaip gydyti?
Ant šių tamsių dėmių (tik ant vienos rankos, eina dėmės ir ilgos juostelės) ant odos burbuliuoja skysčiai, kaip po nudegimo verdančiu vandeniu, tada šie burbuliukai patys sprogo ir išnyko. Nebuvo paraudimo, odos bėrimų, alergijos visai nebuvo. Dėmės neišnyksta ir neryškėja, nerimauju, kad liks tamsios dėmės visam gyvenimui. (10 metų dukros dukrai irgi ant pirštų yra tokios dėmės, bet mažos tamsios ir daug burbuliukų su skysčiu, kaip smailūs smulkūs nudegimai). Kas susidūrė, kas tai galėtų būti? Ačiū visiems iš anksto!
Automatiškai išversta iš rusų kalbos. Žiūrėti originalą
Prenumeruoti
3 abonentas  • paklausė 2023-07-10prieš 1 metų
Atsakymai  •  2
аватар Kasja23
Tikriausiai tai nudegimas prisilietus prie kokio nors geliančio jūros gyvūno. Tai gali būti hidroidai, panašūs į grakščias šakeles, kuriuos juosia virvės ir molų pakopos, čiuptuvai ar medūzos gabalėliai, plūduriuojantys po audros, geliančio planktono ir kt.
Gydymas - geriau, žinoma, pasikonsultuoti su gydytoju, bet kažkas antialerginio, bet jokiu būdu tepalai neturėtų būti riebūs!
Tik ant vandens ar gelio, kitaip tik pablogins situaciją.
Pavyzdžiui, Fenistil gelis.
Bet kokiu atveju šios dėmės ilgai neišnyksta.
аватар Elenka08
Ligoninė, gydytoja?? Ar tu neturi?
avataras
Atsakykite į kitus klausimus apie Alanija
Pridėti nuotrauką
Įkeliama...
Nuotrauka įkelta
×
Visi klausimai
JAE
dar