Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Antalija

Turistinės istorijos apie Antalija pridėti istoriją
Viešbutis geras, bet yra ir trūkumų
Geras apartamentų vieš butis, tač iau yra ir trū kumų Privalumai: geras, paslaugus personalas, pagrindinė š eimininkė kalba rusiš kai, telefonu pasiekiama, galima sakyti, visą parą .
 •  prieš 7 mėnesių
Baisus viešbutis
1. Blogas restoranas, viena pupelė ir subproduktai, apsinuodiję makaronais (5 dienas lovoje) 2. Daug kač ių laksto, tad katė s kako visur, o kvapas iš visų kampų!
 •  prieš 8 mėnesių
Geras viešbutis
Argumentai "už ": Vieš butis naujas, viskas veikia, visur š varu, valymas geras, bet kas antrą dieną pagal iš ankstinį pageidavimą .
 •  prieš 8 mėnesių
Puikus viešbučių pasirinkimas Laros rajone šalia Antalijos oro uosto!
1. Vieta. 15 minuč ių kelio automobiliu nuo oro uosto ir esate vieš butyje; 1 eilutė : jū ra š alia, nė ra pož eminių perė jų ar alė jų .
 •  prieš 10 mėnesių
Viešbutis skirtas žmonėms, kurie nemėgsta būti pririšti prie „viskas įskaičiuota“.
Puikiai apsistojau Durano apartamentų vieš butyje ir norė č iau pasidalinti savo patirtimi. Vieš nagė buvo labai patogi ir patogi. Man buvo ypač malonu bendrauti su rusakalbiais darbuotojais, kurie visada buvo pasirengę man padė ti visais klausimais.
 •  prieš 10 mėnesių
Patogus ir jaukus viešbutis ant jūros kranto ne už visus pasaulio pinigus
Likau patenkintas savo vieš nage Durano apartamentų vieš butyje! Vieta tiesiog nuostabi, man patiko vaizdingi vaizdai į Konyalti krantinę , kuri yra tiesiog už akmens mesti nuo vieš buč io.
 •  prieš 10 mėnesių
Viešbutis, į kurį reikia sugrįžti!
Esu patyrusi keliautoja : ) Buvau į vairiose š alyse ir skirtinguose vieš buč iuose. Kartais, iš eidamas iš š aunaus penkių ž vaigž duč ių vieš buč io, suprasdavau, kad č ia negrį š iu.
 •  prieš 10 mėnesių
rekomenduoju viešbutį
Vieš butį iš sirinkau iš nuotraukų – atrodė romantiš kai ir tvarkingai. Lū kesč iai pasiteisino: gera architektū ra, vieš butis negigantiš kas, kamerinis; draugiš kas personalas, o tiems, kurie nedraugauja su kitomis kalbomis, visada y...
 •  prieš 1 metų
padorus viešbutis
Š iame vieš butyje buvau pirmą kartą , pasirinkdamas, ar eiti, ar ne. Noriu pasakyti, kad vieš butis visai geras. Kambariai labai geri, patiko. Kambarys buvo š onu į tuš č ią pusę .
 •  prieš 1 metų
Susierzinimas... sudužusios svajonės
NEPATOGŪ S SAPNAI. . SKELBTI.. Turkijoje esu ne pirmą kartą ir turiu kelionių patirties (Egiptas 4p, Kipras, Graikija, Tunisas, Ispanija, Dominikos Respublika, Vietnamas, Vokietija, Suomija, Baltarusija ir kt.
 •  prieš 1 metų
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Antalija