Atsiliepimai ir pasakojimai apie viešbučius Antalija

Turistinės istorijos apie Antalija pridėti istoriją
Viešbutis geras, bet yra ir trūkumų
Geras apartamentų vieš butis, tač iau yra ir trū kumų Privalumai: geras, paslaugus personalas, pagrindinė š eimininkė kalba rusiš kai, telefonu pasiekiama, galima sakyti, visą parą .
 •  prieš 3 mėnesių
Baisus viešbutis
1. Blogas restoranas, viena pupelė ir subproduktai, apsinuodiję makaronais (5 dienas lovoje) 2. Daug kač ių laksto, tad katė s kako visur, o kvapas iš visų kampų!
 •  prieš 3 mėnesių
Geras viešbutis
Argumentai "už ": Vieš butis naujas, viskas veikia, visur š varu, valymas geras, bet kas antrą dieną pagal iš ankstinį pageidavimą .
 •  prieš 3 mėnesių
Puikus viešbučių pasirinkimas Laros rajone šalia Antalijos oro uosto!
1. Vieta. 15 minuč ių kelio automobiliu nuo oro uosto ir esate vieš butyje; 1 eilutė : jū ra š alia, nė ra pož eminių perė jų ar alė jų .
 •  prieš 5 mėnesių
Viešbutis skirtas žmonėms, kurie nemėgsta būti pririšti prie „viskas įskaičiuota“.
Puikiai apsistojau Durano apartamentų vieš butyje ir norė č iau pasidalinti savo patirtimi. Vieš nagė buvo labai patogi ir patogi. Man buvo ypač malonu bendrauti su rusakalbiais darbuotojais, kurie visada buvo pasirengę man padė ti visais klausimais.
 •  prieš 5 mėnesių
Patogus ir jaukus viešbutis ant jūros kranto ne už visus pasaulio pinigus
Likau patenkintas savo vieš nage Durano apartamentų vieš butyje! Vieta tiesiog nuostabi, man patiko vaizdingi vaizdai į Konyalti krantinę , kuri yra tiesiog už akmens mesti nuo vieš buč io.
 •  prieš 5 mėnesių
Viešbutis, į kurį reikia sugrįžti!
Esu patyrusi keliautoja : ) Buvau į vairiose š alyse ir skirtinguose vieš buč iuose. Kartais, iš eidamas iš š aunaus penkių ž vaigž duč ių vieš buč io, suprasdavau, kad č ia negrį š iu.
 •  prieš 5 mėnesių
rekomenduoju viešbutį
Vieš butį iš sirinkau iš nuotraukų – atrodė romantiš kai ir tvarkingai. Lū kesč iai pasiteisino: gera architektū ra, vieš butis negigantiš kas, kamerinis; draugiš kas personalas, o tiems, kurie nedraugauja su kitomis kalbomis, visada y...
 •  prieš 7 mėnesių
padorus viešbutis
Š iame vieš butyje buvau pirmą kartą , pasirinkdamas, ar eiti, ar ne. Noriu pasakyti, kad vieš butis visai geras. Kambariai labai geri, patiko. Kambarys buvo š onu į tuš č ią pusę .
 •  prieš 8 mėnesių
Susierzinimas... sudužusios svajonės
NEPATOGŪ S SAPNAI. . SKELBTI.. Turkijoje esu ne pirmą kartą ir turiu kelionių patirties (Egiptas 4p, Kipras, Graikija, Tunisas, Ispanija, Dominikos Respublika, Vietnamas, Vokietija, Suomija, Baltarusija ir kt.
 •  prieš 9 mėnesių
Rodyti daugiau »


Daugiau apie Antalija