Duran Apart 2*– Atsiliepimai

3
Įvertinimas 10.010
pagrįstas
3 apžvalgų
10.0 Skaičius
10.0 Aptarnavimas
10.0 Grynumas
10.0 Infrastruktūra
Už 1,8 km nuo Antalya Migros prekybos centro įsikūrusiame apartamentų viešbutyje „Duran Apart“ yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė ir atvira terasa. Svečiai gali pasinaudoti pervežimo į ir iš oro uosto, visą parą dirbančios registratūros ir bakalėjos pristatymo paslaugomis. Užkandžiauti galėsite restorane „Balikci Bulent“, esančiame už 150 metrų nuo viešbučio. Miesto centras yra už 2 km nuo viešbučio Antalijoje. Akdeniz Universitesi Stadyumu yra už 350 metrų. Konyaalti paplūdimys yra netoli šio viešbučio. Artimiausia autobusų stotelė yra už 600 metrų.Daugiau →
аватар nechaev.igor.vl
Puikiai apsistojau Durano apartamentų vieš butyje ir norė č iau pasidalinti savo patirtimi. Vieš nagė buvo labai patogi ir patogi. Man buvo ypač malonu bendrauti su rusakalbiais darbuotojais, kurie visada buvo pasirengę man padė ti visais klausimais. Valiutos keitimas vieš butyje taip pat buvo labai patogus ir jokių sunkumų š iuo klausimu nepatyriau. … Dar ▾ Puikiai apsistojau Durano apartamentų vieš butyje ir norė č iau pasidalinti savo patirtimi. Vieš nagė buvo labai patogi ir patogi. Man buvo ypač malonu bendrauti su rusakalbiais darbuotojais, kurie visada buvo pasirengę man padė ti visais klausimais. Valiutos keitimas vieš butyje taip pat buvo labai patogus ir jokių sunkumų š iuo klausimu nepatyriau. Bet, ž inoma, didž iausias vieš buč io privalumas buvo jo vieta. Jū ra buvo tik penkios minutė s pė sč iomis nuo vieš buč io. Visada mė gavausi nuostabiais paplū dimiais ir kriš tolo skaidrumo vandeniu. Apskritai esu labai patenkinta savo vieš nage š iame vieš butyje ir mielai rekomenduoč iau jį visiems, ieš kantiems nepamirš tamų atostogų .
аватар hotelakasya
Likau patenkintas savo vieš nage Durano apartamentų vieš butyje! Vieta tiesiog nuostabi, man patiko vaizdingi vaizdai į Konyalti krantinę , kuri yra tiesiog už akmens mesti nuo vieš buč io. O netoliese buvo parduotuvė s 101 ir Shock, kur galė jau nusipirkti bakalė jos ir į vairių reikalingų smulkmenų . … Dar ▾ Likau patenkintas savo vieš nage Durano apartamentų vieš butyje! Vieta tiesiog nuostabi, man patiko vaizdingi vaizdai į Konyalti krantinę , kuri yra tiesiog už akmens mesti nuo vieš buč io. O netoliese buvo parduotuvė s 101 ir Shock, kur galė jau nusipirkti bakalė jos ir į vairių reikalingų smulkmenų . Labai vertinu galimybę gaminti maistą pač iam, todė l virtuvė kambaryje man buvo tikra premija. Mė gstamais patiekalais galė jau mė gautis jaukioje aplinkoje. Ir, ž inoma, didelis pliusas yra rusakalbis personalas, kuris visada buvo pasiruoš ę s padė ti ir atsakyti į visus mano klausimus. Apskritai likau labai patenkinta savo vieš nage apartamentų vieš butyje Duran ir rekomenduoju visiems, kurie nori patogiai ir jaukioje atmosferoje leisti laiką ant jū ros kranto, o ne už visus pasaulio pinigus.
аватар ugrinovskaya.olga
 •  keliavo prieš 4 mėnesių
Įvertinimas 10.0
Esu patyrusi keliautoja : ) Buvau į vairiose š alyse ir skirtinguose vieš buč iuose. Kartais, iš eidamas iš š aunaus penkių ž vaigž duč ių vieš buč io, suprasdavau, kad č ia negrį š iu...ir tada likimas į metė mane į Duran Apart? ? tai meilė visam gyvenimui š eimininkai Liudmila ir Ali – patys svetingiausi š eimininkai! Vieta nuostabi tikrai 5 minutė s ir jū s prie jū ros, pė sč iomis iki 101 turgaus ir š oko. … Dar ▾ Esu patyrusi keliautoja : ) Buvau į vairiose š alyse ir skirtinguose vieš buč iuose. Kartais, iš eidamas iš š aunaus penkių ž vaigž duč ių vieš buč io, suprasdavau, kad č ia negrį š iu...ir tada likimas į metė mane į Duran Apart? ? tai meilė visam gyvenimui š eimininkai Liudmila ir Ali – patys svetingiausi š eimininkai! Vieta nuostabi tikrai 5 minutė s ir jū s prie jū ros, pė sč iomis iki 101 turgaus ir š oko. Treč iadienį turgus 15 minuč ių pė sč iomis, antradienį ir š eš tadienį kelios autobusų stotelė s. Nuo miesto centro autobusu 25 min. Kalbant apie patį butą - pasirinkite numerį pagal savo poreikius / biudž etą . Tač iau net ir pač iame ekonomiš kiausiame vienvieč iame kambaryje yra viskas, ko reikia patogiam gyvenimui. Yra kondicionierius, vandens š ildytuvas, virtuvė lė su indais ir dujomis, stalas, kė dė , o man svarbiausia patogus č iuž inys ir š vari lova už ką - ypatingas ač iū , Enesh - Cleanliness Fairy ? ? ??? ? Tai vienas pigiausių vieš buč ių paplū dimyje! Tač iau tuo pat metu „Duran Apart“ yra patogiausias, svetingiausias ir jaukiausias vieš butis.
Tikrai rekomenduoju!! !


Dar nėra klausimų
Užduok klausimą apie viešbutį
kreipkitės į ekspertus ir gaukite atsakymus
per kelias ateinančias valandas.
VIEŠBUČIŲ EKSPERTAI
Traukos vietos
Kaleiči senamiestis
Įvertinimas 9.5
Turkija, Antalija
Architektūra, Gatvės, aikštės, apžvalgos aikštelės, Istorija
Antalijos akvariumas
Įvertinimas 9.3
Turkija, Antalija
Gamta, Pramogos
Duden krioklys
Įvertinimas 9.1
Turkija, Antalija
Gamta

Апарт отель Duran Apart, расположенный в 1,8 км от торгового центра "Анталья Мигрос", предлагает бесплатную парковку, веранду для загара. Гости могут воспользоваться трансфером из аэропорта, круглосуточным ресепшеном и доставкой продуктов на территорию апарт-отеля.

Перекусить можно в ресторане "Balikci Bulent" в 150 метрах от отеля.

От отеля в Анталье до центра города расстояние составляет 2 км. А в 350 метрах гостей ожидает Akdeniz Universitesi Stadyumu. Пляж Коньяалты находится недалеко от этого отеля. До ближайшей автобусной остановки - 600 метров.

Viešbutyje

В отеле три типа номеров - люкс, люкс-эконом, эконом

  • automobilių stovėjimo aikštelė
Telefonai: +905368431292, +905426424099
El. paštas: duranapar[email protected]
Interneto svetainė: Duran Apart
Klausimai ir atsakymai